Fokozatosan fejlődünk hétről hétre

 

Az itthoni edzések után hétfőn Németországba utazik az A csoportos vb-re készülő női válogatott.

Keddtől péntekig a Tüskecsarnokban gyakorolt a magyar női csapat Pat Cortina szövetségi kapitány irányításával. A keret hétfőn a németországi Füssenbe utazik, ahol két meccset játszik a házigazdákkal, majd innen repül tovább Dániába, a vb helyszínére. Dabasi Réka az MJSZ csatornáján foglalta össze az elmúlt napokat.

A női válogatott kerete a dániai világbajnokságra:

Név Klub
Kapusok
Bogáti Bianka Budapest JA
Németh Anikó MAC Budapest
Révész Zsuzsa Debreceni HK
Hátvédek
Taylor Baker MAC Budapest
Faggyas Lilla Budapest JA
Kiss-Simon Franciska KMH Budapest
Sarah Knee KMH Budapest
Márton Adél Budapest JA
Mayer Fruzsina HTI (CAN)
Németh Bernadett MAC Budapest
Odnoga Lotti Dartmouth College (USA)
Csatárok
Dabasi Réka KMH Budapest
Garát-Gasparics Fanni MAC Budapest
Gondos Tamara MAC Budapest
Horváth Imola Göteborg HC (SWE)
Huszák Alexandra KMH Budapest
Jókai-Szilágyi Kinga EHV Sabres (AUT)
Kreisz Emma Stanstead College (CAN)
Metzler Regina Vasas SC
Pázmándi Zsófia MAC Budapest
Rónai Alexandra MAC Budapest
Seregély Mira University Of Maine (USA)
Strobl Lara Budapest JA
Szamosfalvi Petra KMH Budapest
Hayley Williams KMH Budapest

A női válogatott szakmai stábja:

Szövetségi kapitány: Pat Cortina
Edző: Kis András
Kapusedző: Budai Krisztián
Erőnléti edző: Gallyas Gabriella
Sportmasszőr: Berkes Brigitta
Rehabilitációs edző: Dénes Veronika
Csapatvezető: Jasó Judit
Csapatorvos: Dr. Módy Tóbiás
Felszerelés-menedzser: Tornyi Gábor
Női szakági vezető: Dr. Kolbenheyer Zsuzsanna
Sajtó: Kaposi Dávid

noi_edzes_2022

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 24., szombat
EL 17:00 MISGYE 1-6VÉGE
    • M4 SPORT+
szeptember 25., vasárnap
EL 15:00 FTCBRA 1-3VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 17:00 DABGYE 2-4VÉGE
EL 18:00 UTESCC 4-3VÉGE
szeptember 26., hétfő
ICEHL 19:15 AVSPIV 5-2VÉGE
szeptember 27., kedd
EL 18:30 DEBSCC 3-2VÉGE
EL 18:30 FHAGYE 1-10VÉGE
EL 18:40 BJABRA 6-4VÉGE
SHL 19:00 SKEFBK 6-0VÉGE
    • SPORT 2
szeptember 29., csütörtök
EL 19:00 UTEDEB 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 30., péntek
EL 18:30 MISFTC 0-1VÉGE
EL 18:40 BJAFHA 6-0VÉGE
ICEHL 19:15 AVSASI 5-2VÉGE
október 1., szombat
SHL 15:15 HVJOSK 
    • SPORT 2
október 2., vasárnap
EL 16:30 BRASCC 
EL 17:00 DABFTC 
EL 17:30 FHAUTE 
ICEHL 17:30 OLLAVS 
EL 17:40 BJADEB 
Partnerünk
Archívum