A franciákkal mindig jó meccseket játszottunk

 

Tóth Enikő izgatottan várja az A csoportos vb előtti újabb edzőmérkőzéseket.

A női válogatott tagjai közül Tóth Enikő az MJSZ-nek adott videóinterjúban többek között elmondta, hogy néhányan pótolták a korábban elmaradt fizikai tesztjüket, mesélt a nyári felkészülés nehézségeiről, illetve arról, milyen véleménnyel bír az A csoportot is megjárt franciákról. Mint azt korábban írtuk, az Erste Liga Tv-n élőben lehet majd követni a csütörtöki és pénteki összecsapásokat.

A program:

Június 24., csütörtök 17:00 Magyarország–Franciaország
Június 25., péntek 15:00 Magyarország–Franciaország

A keret:

Név Klub
Kapusok
Németh Anikó MAC Budapest
Szabó Fruzsina MAC Budapest
Tóth Zsófia KMH Budapest
Hátvédek
Taylor Baker MAC Budapest
Grkovic Jelena MAC Budapest
Sarah Knee KMH Budapest
Németh Bernadett MAC Budapest
Odnoga Lotti Dartmouth College (USA)
Pártos Réka MAC Budapest
Tóth Enikő KMH Budapest
Csatárok
Alexandra Gowie MAC Budapest
Horváth Imola MAC Budapest
Jókai Szilágyi Kinga Vienna Sabres (AUT)
Kiss Andrea MAC Budapest
Kreisz Emma Stanstead College (CAN)
Metzler Regina KMH Budapest
Pázmándi Zsófia MAC Budapest
Rónai Alexandra MAC Budapest
Seregély Mira OHA (CAN)
Szamosfalvi Petra KMH Budapest
Szelényi Nina MAC Budapest
Hayley Williams KMH Budapest

A női válogatott stábja:

Szövetségi kapitány : Lisa Haley
Edzők: Mika Väärälä, Kis András
Kapusedző : Budai Krisztián
Erőnléti edző : Ács Ferenc
Felszerelés-menedzser: Tornyi Gábor
Rehabilitációs edző : Dénes Veronika
Sportmasszőr: Mondl Viktória
Rehabilitációs edző: Gallyas Gabriella
Csapatvezető: Jasó Judit
Csapatorvos: Dr. Széplaki Attila
Sportpszichológus: Nagy István/Soós Judit
Sajtó: Kaposi Dávid

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 11., szombat
SZK 17:15 DEBFTC 2-6VÉGE
    • M4 SPORT+
szeptember 12., vasárnap
KHL 09:00 AMRDMO 
    • SPORT 2
FEL 18:00 LVCUTE 3-5VÉGE
FEL 19:00 OLLMAC 8-2VÉGE
szeptember 14., kedd
FEL 18:00 NZÁAVS 2-4VÉGE
szeptember 17., péntek
EL 17:30 BRAUTE 1-2 HVÉGE
EL 17:30 GYEDAB 10-4VÉGE
EL 17:30 SCCTIT 6-1VÉGE
EL 18:00 MISETO 5-2VÉGE
EL 19:00 MACDEB 2-2ÉLŐ
ICEHL 19:15 AVSVSV 4-1ÉLŐ
    • DIGI SPORT 2
szeptember 18., szombat
EL 17:30 BRADAB 
EL 17:30 GYETIT 
EL 17:30 SCCUTE 
ICEHL 17:30 AVSVAP 
    • DIGI SPORT 2
szeptember 19., vasárnap
EL 16:30 FTCETO 
EL 17:00 MISMAC 
    • M4 SPORT+
szeptember 20., hétfő
EL 17:30 BRATIT 
EL 17:30 GYEUTE 
EL 17:30 SCCDAB 
Partnerünk
Archívum