Nekünk azért meg kell küzdenünk itt a helyünkért

   

Először hívták be együtt a magyar válogatottba a két Kisst.

Dániellel, a DVTK Jegesmedvék és Rolanddal, a Fehérvári Titánok védőjével az NSO készített közös videós interjút.

A Hat Nemzet Torna hetének menetrendje:

december 10. kedd 19:00 Magyarország–Dél-Korea

december 11. szerda 16:00 Franciaország–Japán
december 11. szerda 19:30 Ukrajna–Fehéroroszország

december 12. csütörtök 16:00 Dél-Korea–Ukrajna
december 12. csütörtök 19:30 Magyarország–Japán

december 13. péntek 16:00 Fehéroroszország–Dél-Korea
december 13. péntek 19:30 Magyarország–Franciaország

december 14. szombat 12:30 A3–B3
december 14. szombat 16:00 A2–B2
december 14. szombat 19:30 A1–B1

Jegyek ide kattintva vásárolhatók.

A magyar válogatott 2019. decemberi kerete:

Név Szül. év Klub
Kapusok
Adorján Attila 1996 DVTK Jegesmedvék
Arany Gergely 1996 FTC-Telekom
Hátvédek
Bukor Rajmund 1998 Schiller-Vasas HC
Fejes Nándor 1999 MAC Újbuda
Garát Zsombor 1997 MAC Újbuda
Imre Patrik 1997 Fehérvári Titánok
Kiss Dániel 1991 DVTK Jegesmedvék
Kiss Roland 1999 Fehérvári Titánok
Sarcia Antonino 1998 FTC-Telekom
Szabó Bence 1998 Hydro Fehérvár AV19
Tóth Gergely 1998 FTC-Telekom
Vojtkó Mátyás 1993 DVTK Jegesmedvék
Csatárok
Becze Tihamér 1990 Sport Club Csíkszereda
Galanisz Nikandrosz 1988 DVTK Jegesmedvék
Hári Norbert 1995 DEAC
Horváth Bálint 1999 Tyringe SoSS (SWE-3.)
Kiss Patrik 1998 DVTK Jegesmedvék
Kreisz Brúnó 1999 MAC Újbuda
Majoross Barnabás 1998 MAC Újbuda
Madácsi Benedek 1999 Fehérvári Titánok
Mihály Ákos 1999 Fehérvári Titánok
Miskolczi Márk 1993 DVTK Jegesmedvék
Nagy Gergő 1989 FTC-Telekom
Nagy Krisztián 1993 MAC Újbuda
Németh Attila 1992 FTC-Telekom
Pápa Márton 1996 MAC Újbuda
Péter Andor 1999 Fehérvári Titánok
Szigeti Ákos 1999 MAC Újbuda
Terbócs István 1996 MAC Újbuda
Vincze Péter 1995 UTE

A magyar válogatott stábja:

Szövetségi kapitány: Tolvanen Jarmo
Edzők: Majoross Gergely, Fodor Szabolcs
Kapusedző: Farkas Tamás
Videoedző: Szilassy Zoltán
Csapatorvos: Dr. Király András
Fizioterapeuta: Bors Attila
Felszerelésmenedzser: Nagy József
Csapatvezetők: Szilágyi Levente, Imre Lajos
Sportpszichológus: Dr. Tóth László

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 24., péntek
ELF 17:30 SCCFTC 2-5VÉGE
EXL 18:30 NZÁMIS 10-2VÉGE
EXL 19:00 MACLMI 4-2VÉGE
EBEL 19:15 AVSRBS 0-3VÉGE
    • DIGI SPORT 2
január 25., szombat
ELA 17:30 TITVAS 2-1 HVÉGE
ELA 18:30 UTEGYE 3-4 BVÉGE
U18 19:10 MISUTE 4-2VÉGE
U18 19:30 ÓHAKMH 3-7VÉGE
január 26., vasárnap
U21 13:40 AVSDHK 6-2VÉGE
EXL 17:00 SBAMIS 2-1VÉGE
EXL 17:00 ZVOMAC 8-6VÉGE
U21 18:05 MISMAC 2-3 HVÉGE
U21 18:10 DABUTE 0-11VÉGE
ELF 18:30 DEBDAB 3-2VÉGE
U21 18:40 PHCKMH 3-0VÉGE
U21 19:00 ETOVAS 3-1VÉGE
január 27., hétfő
ELF 18:00 FTCSCC 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
ELA 18:30 TITUTE 6-5VÉGE
U21 19:20 FTCUTE 2-5VÉGE
január 28., kedd
U21 13:40 AVSMIS 
ELA 18:00 HKBVAS 
ELF 18:00 DABSCC 
január 29., szerda
EXL 18:30 MISDTR 
U18 18:40 MACUTE 
EXL 19:00 MACDTV 
U18 19:00 AVSMIS 
január 30., csütörtök
U18 13:40 PHCDHK 
ELF 18:00 DABBRA 
ELF 18:30 DEBSCC 
U18 18:40 KMHSZG 
január 31., péntek
U21 14:40 PHCUTE 
EXL 17:00 LMIMIS 
ELA 17:30 GYETIT 
ELA 18:00 UTEHKB 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EXL 19:00 MACDUM 
Partnerünk