A Nowy Targ nyert, a Katowice kikapott

 

A lengyel csapatok közül az egyik győzött, a másik kikapott a Visegrád Kupa legutóbbi két nem “magyaros” mérkőzésén.

A Podhale Nowy Targ még augusztus 24-én fogadta az extraligás Gyetvát, és némi meglepetésre 4-1-es győzelmet aratott. Ezt követően a Poruba–UTE találkozó estéjén került sor az FTC-Telekomot legyűrő Nyitra vendégjátékára Katowicében. A szlovákok ismét nyertek, és ezúttal is szoros csatában, 3-2-re. A sorozatban a négy nemzet közül három képviselői már szereztek pontokat és győzelmelet, ez eddig csak a mieinknek nem sikerült.

A Visegrád Kupa mérkőzései:

augusztus 13., kedd, 18:00: HC 07 Detva (SVK-1.)–HC Torax Poruba (CZE-2., Visegrád Kupa, Gyetva) 3-1
augusztus 16., péntek, 19:00: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Jastrzębie) 3-0
augusztus 20., kedd, 18:00: HC 07 Detva (SVK-1.)–UTE (Visegrád Kupa, Gyetva) 6-1
augusztus 21., szerda, 18:00: HC Torax Poruba (CZE-2.)–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba) 3-1
augusztus 23., péntek, 18:00: HK Nitra (SVK-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra) 3-2
augusztus 24., szombat, 18:00: Podhale Nowy Targ (POL-1.)–HC 07 Detva (SVK-1., Visegrád Kupa, Nowy Targ) 4-1
augusztus 27., kedd, 18:00: HC Torax Poruba (CZE-2.)–UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba) 6-0
augusztus 27., kedd, 18:00: GKS Katowice (POL-1.)–HK Nitra (SVK-1.) 2-3
augusztus 30., péntek, 18:00: HK Nitra (SVK-1.)–JKH GKS Jastrzębie (POL-1., Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 31., szombat, 18:30: UTE–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)
szeptember 3., kedd, 19:00: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)
szeptember 6., péntek, 18:30: FTC Telekom–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 14., csütörtök
EL 17:30 BRAMIS 7-2VÉGE
EL 17:30 GYEDEB 3-2VÉGE
EL 17:30 SCCFTC 5-0VÉGE
EL 18:40 TITUTE 4-3 BVÉGE
október 15., péntek
EL 17:30 BRADEB 4-2VÉGE
EL 17:30 GYEFTC 4-1VÉGE
EL 17:30 SCCMIS 4-1VÉGE
ICEHL 19:15 HCIAVS 1-4VÉGE
október 16., szombat
MK 14:00 WORZEM 7-1VÉGE
EL 14:15 TITETO 1-5VÉGE
    • M4 SPORT
MK 17:15 DABÚJA 8-2VÉGE
ICEHL 19:45 HCBAVS 4-3VÉGE
október 17., vasárnap
EL 16:30 BRAFTC 0-4VÉGE
EL 17:30 GYEMIS 2-1VÉGE
EL 17:30 SCCDEB 6-3VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 2-1 HVÉGE
október 18., hétfő
EL 18:30 CSZSZP 
    • SPORT 2
október 20., szerda
MK 18:40 TITMIK 
Partnerünk
Archívum