Vasas?DEAC 2-4

   

A két Erste Liga-újonc összecsapása debreceni sikert hozott.

A Vasas a szerdai, DAB elleni zárt kapus gyakorlást követően szombaton a DEAC-ot fogadta. Az első harmadban 2-0-ra megléptek a debreceniek, ám a fővárosi együttes Fliszár Zalán és Varga Tamás góljaival egyenlített. A záró húsz percnek döntetlennel vágtak neki a felek, az végül a cívisvárosiaknak sikerült jobban, így a DEAC 4-2-re nyert. A két csapat szerdán Debrecenben találkozik.

A magyar és Erste ligás klubok 2018-as felkészülési mérkőzései (a kezdési időpontok helyi idő szerint vannak feltüntetve):

2018. augusztus 7., kedd
18:00 HC Kosice (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Kassa, Crow Arena) 7-1 (4-0, 2-0, 1-1)

2018. augusztus 9., csütörtök
18:30 DAB?HC Nové Zámky (Visegrád Kupa, Dunaújváros) 2-3 (1-2, 1-0, 0-1)

2018. augusztus 10., péntek
16:00 HC Bratislava (SVK-2.)?Csíkszereda (felkészülési torna, Gyetva) 3-6 (2-1, 1-1, 0-4)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)?Fehérvár AV19 (Nyitra) 5-1 (1-1, 2-0, 2-0)
19:00 HC 07 Detva (SVK-1.)?Hokiklub Budapest (felkészülési torna, Gyetva) 9-3

2018. augusztus 11., szombat
16:00 HC Bratislava (SVK-2.)?Hokiklub Budapest (felkészülési torna, Gyetva) 4-1 ( 1-1, 2-0, 1-0 )
18:00 Dunaújvárosi Acélbikák?Fehérvári Titánok (Dunaújváros) 6-4 (1-1, 5-0, 0-3)
19:00 HC 07 Detva (SVK-1.)?Csíkszereda (felkészülési torna, Gyetva) 2-3 (1-1,0-1, 1-1)

2018. augusztus 12., vasárnap
14:00 Hokiklub Budapest?Csíkszereda (felkészülési torna, Gyetva) 0-6 (0-2, 0-3, 0-1)

2018. augusztus 14., kedd
17:00 Nowy Targ (POL-1.)?Fehérvár AV19 (Nowy Targ) – elmaradt
17:30 Dukla Trencín (SVK-1.)? Újpesti TE (Puhó) 6-1 (2-0,2-0, 2-1)

2018. augusztus 15., szerda
17:00 Hokiklub Budapest?HK Levice (SVK-3.) (Tüskecsarnok) 5-3 (2-0, 1-3, 2-0)
17:30 HC Dukla Michalovce (SVK-2.)?DVTK Jegesmedvék (Nagymihály) 5-3 (1-1, 1-2, 3-0)

2018. augusztus 16., csütörtök
16:00 EHC Seewen (SUI-3.)?Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg) 1-3 (1-0, 0-1, 0-2)
19:00 MAC Újbuda?Vienna Capitals (EBEL) (Tüskecsarnok) Tv: DIGI SPORT 3 1-3 (1-1, 0-0, 0-2)
19:15 HC Torax Poruba (CZE-2.)?DEAC (Torax Kupa, Ostrava/Poruba) 5-2 (2-0, 3-1, 0-1)

2018. augusztus 17., péntek
17:00 MsHK Zilina (SVK-1.)?Fehérvár AV19 (Zsolna) 3-5 (1-1, 1-2, 1-2)
17:30 HK Spisská Nová Ves (SVK-2.)?Hokiklub Budapest (Igló) 3-4 bü. (1-0, 1-2, 1-1, 0-0, 0-1)
17:30 EC KAC II (Alpesi Liga)?Vienna Capitals II. (Klagenfurt) 6-1 (3-1, 0-0, 3-0)
19:00 KSV Eishockey (AUT-3.)?Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg) 0-8 (0-1, 0-3, 0-4)
19:00 HDD Jesenice (Alpesi Liga)?Fehérvári Titánok (Jesenice) 6-4 (2-2, 3-2, 1-0)
19:15 DEAC?JKH GKS Jastrzębie (POL) (Torax Kupa, Ostrava/Poruba) 1-3

2018. augusztus 18., szombat
11:00 DEAC?Szlovákia U20 (Torax Kupa, Ostrava/Poruba, helyosztó) 4-1
15:00 EC KAC II (Alpesi Liga)?Fehérvári Titánok (Klagenfurt) 1-3 (0-1, 0-1, 1-1)
16:00 Olimpija Lubljana (AHL)?Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg) 7-6 h. (2-4, 3-2, 1-0, 1-0)

2018. augusztus 19., vasárnap
18:00 Dunaújvárosi Acélbikák?HK Nitra (SVK-1.) (Visegrád Kupa, Dunaújváros) 0-3 (0-1, 0-2, 0-0)

2018. augusztus 21., kedd
16:00 Sapientia U23?Csíkszeredai Sportklub (Karcfalva) 1-14 (0-5, 1-6, 0-3)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)?MAC Újbuda (Nyitra) 9-3 (1-2, 4-1, 4-0)

2018. augusztus 22, szerda
17:40 Vasas?Dunaújvárosi Acélbikák (Káposztásmegyer, zárt kapuk mögött) 1-7 (0-2, 0-3, 1-2)

2018. augusztus 23., csütörtök
17:00 HK Skalica (SVK-2.)?Hokiklub Budapest (Szakolca) 9-0 (3-0, 4-0, 2-0)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)?Újpesti TE (Visegrád Kupa, Nyitra) 6-0 (4-0, 1-0, 1-0)
18:00 DVTK Jegesmedvék?HC Kosice (SVK-1.) (Miskolc) 3-1 (0-1, 1-0, 2-0)
18:00 Ferencváros?MHK Humenné (SVK-2.) (Pesterzsébet) 1-3 (0-0, 1-1, 0-2)

2018. augusztus 24., péntek
10:30 Ferencváros?MHK Humenné (SVK-2.) (Pesterzsébet, zárt kapuk mögött) 4-5 (1-1, 1-1, 2-3)
16:00 Hokiklub Budapest?HC Bratislava (SVK-2.) (Tüskecsarnok, zárt kapuk mögött) 1-6 (1-2, 0-1, 0-3)
17:15 HC Topolcany (SVK-2.)?Újpesti TE (Pöstyén) 1-4 (0-0, 0-3, 1-1)

2018. augusztus 25., szombat
10:00 Gyergyói HK?Steaua Bucuresti (ROM-1.) 6-3 (1-1, 1-0, 4-2)
16:00 Krefeld Pinguine (GER-1.)?Fehérvár AV19 (Müller’s Fanshop Cup, Drezda) 3-4 b. (0-1, 2-0, 1-2, 0-0, 0-1)
16:40 Vasas?DEAC (Káposztásmegyer, zárt kapuk mögött) 2-4 (1-2, 1-0, 0-2)
20:00 Glasgow Clan (GBR)?MAC Újbuda (Glasgow)

2018. augusztus 26., vasárnap
14:00/17:30 Dresdner Eislöwen (GER-2.)/Fischtown Pinguins (GER-1.)?Fehérvár AV19 (Müller’s Fanshop Cup, Drezda, helyosztó)
Nottingham Panthers (GBR)?MAC Újbuda (Nottingham)

2018. augusztus 28., kedd
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)?Hokiklub Budapest (Nagytapolcsány)
18:00 Ferencváros?HK Poprad (SVK-1.) (Visegrád kupa, Pesterzsébet)

2018. augusztus 29., szerda
18:00 Fehérvári Titánok?Vienna Capitals II. (Székesfehérvár, zárt kapuk mögött)
18:00 DEAC?Vasas (Debrecen)

2018. augusztus 30., csütörtök
16:00 HK Poprad (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa, Poprád)
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)?Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
??:?? Vienna Capitals II.?EC KAC II: (Alpesi Liga) (Bécs)

2018. augusztus 31., péntek
16:00 DEAC?Csíkszeredai Sportklub (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
17:00 MsHK Zilina (SVK-1.)?Újpesti TE (Zsolna)
17:00 MHK Dubnica nad Váhom (SVK-2.)?Dunaújvárosi Acélbikák (Máriatölgyes)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)?Ferencváros (Visegrád Kupa, Nyitra)
19:00 DVTK Jegesmedvék?HC Vítkovice (CZE-1.) (Tátra Kupa, Poprád)
20:00 Gyergyói HK?Steaua Rangers (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)

2018. szeptember 1., szombat
16:00 Csíkszeredai Sportklub?Steaua Rangers (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
16:00 Grenoble?Medvescak Zagreb (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
19:00 MAC Újbuda?Graz 99ers (EBEL) (Maribor)
19:15 Fehérvár AV19?Asiago (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
20:00 Gyergyói HK?DEAC (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)

2018. szeptember 2., vasárnap
15:00 bronzmérkőzés (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
15:30 DEAC?Steaua Rangers (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
18:15 döntő (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
19:30 Gyergyói HK?Csíkszeredai Sportklub (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
??.?? DVTK Jegesmedvék?? (Tátra Kupa, Poprád – helyosztó)

2018. szeptember 4., kedd
18:00 HC Bratislava (SVK-2.)?Hokiklub Budapest (Pozsony, Vladimir Dzurilla jégcsarnok)
18:30 Érsekújvár (SVK-1.)?Ferencváros (Visegrád Kupa, Érsekújvár)

2018. szeptember 5., szerda
18:00 HK Poprad (SVK-1.)?Dunaújvárosi Acélbikák (Visegrád Kupa, Poprád)
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)?Fehérvári Titánok (Nagytapolcsány)

2018. szeptember 6., csütörtök
18:30 Érsekújvár?MAC Újbuda (Érsekújvár)

2018. szeptember 7., péntek
17:30 HK Levice (SVK-3.)?Hokiklub Budapest (Léva)
18:00 HK Poprad (SVK-1.) – Újpest (Visegrád Kupa, Poprád)
18:00 DVTK Jegesmedvék?Dukla Michalovce (SVK-2.) (Miskolc)
18:00 Fehérvári Titánok?EC KAC II. (Alpesi Liga) (Székesfehérvár)

2018. szeptember 9., vasárnap
20:00 MAC Újbuda (SVK-1.)?Fehérvár AV19 (EBEL) (Roland Divatház Szuperkupa, Tüskecsarnok)

https://rankingcasino.pl/kasyno-android/

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
augusztus 13., kedd
FELK 17:00 MHKAVS 
augusztus 14., szerda
FELK 17:00 KOLAVS 
augusztus 16., péntek
FELK   JESGYE 
FELK 17:40 BJAKOS 
FELK 18:00 FHASWL 
augusztus 17., szombat
FELK   OLLGYE 
augusztus 18., vasárnap
FELK 17:30 DEBMIS