DAB?Nové Zámky 2-3

   

A dunaújvárosiak szoros mérkőzésen maradtak alul az érsekújváriakkal szemben a Visegrád Kupa nyitómérkőzésén.

A mérkőzés első harmadában a Dunaújvárosi Acélbikák egyik új légiósa, Iossafov közelről belőtt egy kipattanót, de gyorsan egyenlítettek az érsekújváriak, a már fekvő Sevela fölött tették be a korongot. Még a nyitó húsz percben fordítottak a zöld-fehérek, előnyük a középső játékrészig tartott, ekkor Uski remekül ért bele egy lövésbe. A záró harmad egyetlen találatot hozott, azt a vendégek szerezték, így a DAB 3-2-es vereséggel kezdte a Visegrád Kupát, valamint a felkészülési időszakot.

A szórakoztató, 500-600 néző előtt lejátszott mérkőzésen helytálltak a dunaújvárosiak, akik újfent bizonyították, hogy jól tudnak légiósokat választani.

A Dunaújvárosi Acélbikák összeállítása: Sevela (Garbacz) ? Erdélyi, Jaborník, Saluga, Uski, Turtiainen ? Léránt, Franssila, Azari, Westerling, Iossafov ? Mestyán, Lencsés, Németh Péter, Tóth Gergely, Nagy Márk ? Szabó Dávid, Hruby, Makovics, Török, Pinczés.

A HC Nové Zámky összeállítása: Kosaristan ? Jurasko, Andersons, Zatko, Hain, Michal Novák, Ordzovensky, Hatala, Trávnicek ? H. Ruckay, R. Hruska, T. Pospísil ? J. Jurík, Zboril, Strauch ? Rogon, Videlka, Bajtek ? Rzavsky, B. Fábry, S. Slávik.

DAB_NZ_20180809-14

fotó: Boda Bence

A magyar és Erste ligás klubok 2018-as felkészülési mérkőzései:

2018. augusztus 7., kedd
18:00 HC Kosice (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Kassa, Crow Arena) 7-1 (4-0, 2-0, 1-1)

2018. augusztus 9., csütörtök
18:30 DAB?HC Nové Zámky (Visegrád Kupa, Dunaújváros) 2-3 (1-2, 1-0, 0-1)

2018. augusztus 10., péntek
18:00 HK Nitra (SVK-1.)?Fehérvár AV19 (Nyitra)
Felkészülési torna, Gyetva (KMH Budapest, Csíkszereda, HC 07 Detva/SVK-1., HC Bratislava/SVK-2.)

2018. augusztus 11., szombat
Felkészülési torna, Gyetva (KMH Budapest, Csíkszereda, HC 07 Detva/SVK-1., HC Bratislava/SVK-2.)
18:00 Dunaújvárosi Acélbikák?Fehérvári Titánok (Dunaújváros)

2018. augusztus 12., vasárnap
Felkészülési torna, Gyetva (KMH Budapest, Csíkszereda, HC 07 Detva/SVK-1., HC Bratislava/SVK-2.)

2018. augusztus 14., kedd
17:30 Dukla Trencín (SVK-1.)? Újpesti TE (Puhó)
Nowy Targ (POL-1.)?Fehérvár AV19 (Nowy Targ)

2018. augusztus 15., szerda
17:00 KMH Budapest?HK Levice (SVK-3.) (Tüskecsarnok)
17:30 HC Dukla Michalovce (SVK-2.)?DVTK Jegesmedvék (Nagymihály)

2018. augusztus 16., csütörtök
16:00 EHC Seewen (SUI-3.)?Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg)
19:15 HC Torax Poruba (CZE-2.)?DEAC (Torax Kupa, Ostrava/Poruba)
??:?? MAC Budapest?Vienna Capitals (EBEL) (Tüskecsarnok)

2018. augusztus 17., péntek
19:00 KSV Eishockey Kapfenberg (AUT-3.)?Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg)
19:00 HDD Jesenice (Alpesi Liga)?Fehérvári Titánok (Jesenice)
19:15 DEAC?JKH GKS Jastrzębie (POL) (Torax Kupa, Ostrava/Poruba)
MsHK Zilina (SVK-1.)?Fehérvár AV19 (Zsolna)
??:?? EC KAC II (Alpesi Liga)?Vienna Capitals II. (Klagenfurt)
??:?? HK Spisská Nová Ves (SVK-2.)?KMH Budapest (Igló)

2018. augusztus 18., szombat
15:00 EC KAC II (Alpesi Liga)?Fehérvári Titánok (Klagenfurt)
16:00 HK Olimpija Lubljana (AHL)?Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg)
??:?? DEAC?? (Torax Kupa, Ostrava/Poruba, helyosztó)

2018. augusztus 19., vasárnap
18:30 Dunaújvárosi Acélbikák?HK Nitra (SVK-1.) (Visegrád Kupa, Dunaújváros)

2018. augusztus 21., kedd
18:00 HK Nitra (SVK-1.)?MAC Budapest (Nyitra)

2018. augusztus 22, szerda
??:?? Vasas?Dunaújvárosi Acélbikák (Káposztásmegyer)

2018. augusztus 23., csütörtök
17:00 HK Skalica (SVK-2.)?KMH Budapest (Szakolca)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)?Újpesti TE (Visegrád Kupa, Nyitra)
18:00 DVTK Jegesmedvék?HC Kosice (SVK-1.) (Miskolc)

2018. augusztus 24., péntek
17:00 KMH Budapest?HC Bratislava (SVK-2.) (Tüskecsarnok)
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)?Újpesti TE (Nagytapolcsány)

2018. augusztus 25., szombat
16:00 Krefeld Pinguine (GER-1.)?Fehérvár AV19 (Müller?s Fanshop Cup, Drezda)
20:00 Glasgow Clan (GBR)?MAC Budapest (Glasgow)
??:?? Vasas?DEAC (Káposztásmegyer)

2018. augusztus 26., vasárnap
14:00/17:30 Dresdner Eislöwen (GER-2.)/Fischtown Pinguins (GER-1.)?Fehérvár AV19 (Müller?s Fanshop Cup, Drezda, helyosztó)
Nottingham Panthers (GBR)?MAC Budapest (Nottingham)

2018. augusztus 28., kedd
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)?KMH Budapest (Nagytapolcsány)
18:00 Ferencváros?HK Poprad (SVK-1.) (Visegrád kupa, Pesterzsébet)

2018. augusztus 29., szerda
18:00 Fehérvári Titánok?Vienna Capitals II. (Székesfehérvár, zárt kapuk mögött)
??:?? DEAC?Vasas (Debrecen)

2018. augusztus 30., csütörtök
16:00 HK Poprad (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa, Poprád)
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)?Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
??:?? Vienna Capitals II.?EC KAC II: (Alpesi Liga) (Bécs)

2018. augusztus 31., péntek
17:00 MsHK Zilina (SVK-1.)?Újpesti TE (Zsolna)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)?Ferencváros (Visegrád Kupa, Nyitra)
19:00 DVTK Jegesmedvék?HC Vítkovice (CZE-1.) (Tátra Kupa, Poprád)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós (Gyergyói HK, Csíkszeredai Sportklub, DEAC, Steaua)
??:?? MHK Dubnica nad Váhom (SVK-2.)?Dunaújvárosi Acélbikák (Máriatölgyes)

2018. szeptember 1., szombat
16:00 Grenoble?Medvescak Zagreb (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
19:00 MAC Budapest?Graz 99ers (EBEL) (Maribor)
19:15 Fehérvár AV19?Asiago (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós (Gyergyói HK, Csíkszeredai Sportklub, DEAC, Steaua)

2018. szeptember 2., vasárnap
15:00 bronzmérkőzés (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
18:15 döntő (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
??.?? DVTK Jegesmedvék?? (Tátra Kupa, Poprád ? helyosztó)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós (Gyergyói HK, Csíkszeredai Sportklub, DEAC, Steaua)

2018. szeptember 4., kedd
18:00 HC Bratislava (SVK-2.)?KMH Budapest (Pozsony, Vladimir Dzurilla jégcsarnok)
18:30 Érsekújvár (SVK-1.)?Ferencváros (Visegrád Kupa, Érsekújvár)

2018. szeptember 5., szerda
18:00 HK Poprad (SVK-1.)?Dunaújvárosi Acélbikák (Visegrád Kupa, Poprád)
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)?Fehérvári Titánok (Nagytapolcsány)

2018. szeptember 6., csütörtök
18:30 Érsekújvár?MAC Budapest (Érsekújvár)

2018. szeptember 7., péntek
18:00 HK Poprad (SVK-1.) ? Újpest (Visegrád Kupa, Poprád)
18:00 DVTK Jegesmedvék?Dukla Michalovce (SVK-2.) (Miskolc)
18:00 Fehérvári Titánok?EC KAC II. (Alpesi Liga) (Székesfehérvár)
??:?? HK Levice (SVK-3.)?KMH Budapest (Léva)

2018. szeptember 9., vasárnap
??:?? MAC Budapest (SVK-1.)?Fehérvár AV19 (EBEL) (Roland Divatház Kupa, Tüskecsarnok)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 20., hétfő
VB 16:20 GBRNOR 2-5VÉGE
VB 16:20 SWEFRA 3-1VÉGE
VB 20:20 FINDEN 3-1VÉGE
    • SPORT 1
VB 20:20 KAZPOL 3-1VÉGE
május 21., kedd
VB 12:20 AUTGBR 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:20 FRAGER 3-6VÉGE
VB 16:20 CANCZE 4-3 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 LATUSA 3-6VÉGE
VB 20:20 FINSUI 1-3VÉGE
VB 20:20 SWESVK 6-1VÉGE
    • SPORT 1
május 23., csütörtök
VB 16:20 CANSVK 6-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 SUIGER 3-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SWEFIN 2-1 HVÉGE
    • AMC MIKRO
VB 20:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
május 25., szombat
VB 14:20 SWECZE 3-7VÉGE
    • SPORT 2
VB 18:20 CANSUI 2-3 BVÉGE
    • SPORT 2
május 26., vasárnap
VB 15:20 SWECAN 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SUICZE 0-2VÉGE
    • SPORT 2