DAB–Nové Zámky 2-3

   

A dunaújvárosiak szoros mérkőzésen maradtak alul az érsekújváriakkal szemben a Visegrád Kupa nyitómérkőzésén.

A mérkőzés első harmadában a Dunaújvárosi Acélbikák egyik új légiósa, Iossafov közelről belőtt egy kipattanót, de gyorsan egyenlítettek az érsekújváriak, a már fekvő Sevela fölött tették be a korongot. Még a nyitó húsz percben fordítottak a zöld-fehérek, előnyük a középső játékrészig tartott, ekkor Uski remekül ért bele egy lövésbe. A záró harmad egyetlen találatot hozott, azt a vendégek szerezték, így a DAB 3-2-es vereséggel kezdte a Visegrád Kupát, valamint a felkészülési időszakot.

A szórakoztató, 500-600 néző előtt lejátszott mérkőzésen helytálltak a dunaújvárosiak, akik újfent bizonyították, hogy jól tudnak légiósokat választani.

A Dunaújvárosi Acélbikák összeállítása: Sevela (Garbacz) – Erdélyi, Jaborník, Saluga, Uski, Turtiainen – Léránt, Franssila, Azari, Westerling, Iossafov – Mestyán, Lencsés, Németh Péter, Tóth Gergely, Nagy Márk – Szabó Dávid, Hruby, Makovics, Török, Pinczés.

A HC Nové Zámky összeállítása: Kosaristan – Jurasko, Andersons, Zatko, Hain, Michal Novák, Ordzovensky, Hatala, Trávnicek – H. Ruckay, R. Hruska, T. Pospísil – J. Jurík, Zboril, Strauch – Rogon, Videlka, Bajtek – Rzavsky, B. Fábry, S. Slávik.

DAB_NZ_20180809-14

fotó: Boda Bence

A magyar és Erste ligás klubok 2018-as felkészülési mérkőzései:

2018. augusztus 7., kedd
18:00 HC Kosice (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Kassa, Crow Arena) 7-1 (4-0, 2-0, 1-1)

2018. augusztus 9., csütörtök
18:30 DAB–HC Nové Zámky (Visegrád Kupa, Dunaújváros) 2-3 (1-2, 1-0, 0-1)

2018. augusztus 10., péntek
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–Fehérvár AV19 (Nyitra)
Felkészülési torna, Gyetva (KMH Budapest, Csíkszereda, HC 07 Detva/SVK-1., HC Bratislava/SVK-2.)

2018. augusztus 11., szombat
Felkészülési torna, Gyetva (KMH Budapest, Csíkszereda, HC 07 Detva/SVK-1., HC Bratislava/SVK-2.)
18:00 Dunaújvárosi Acélbikák–Fehérvári Titánok (Dunaújváros)

2018. augusztus 12., vasárnap
Felkészülési torna, Gyetva (KMH Budapest, Csíkszereda, HC 07 Detva/SVK-1., HC Bratislava/SVK-2.)

2018. augusztus 14., kedd
17:30 Dukla Trencín (SVK-1.)– Újpesti TE (Puhó)
Nowy Targ (POL-1.)–Fehérvár AV19 (Nowy Targ)

2018. augusztus 15., szerda
17:00 KMH Budapest–HK Levice (SVK-3.) (Tüskecsarnok)
17:30 HC Dukla Michalovce (SVK-2.)–DVTK Jegesmedvék (Nagymihály)

2018. augusztus 16., csütörtök
16:00 EHC Seewen (SUI-3.)–Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg)
19:15 HC Torax Poruba (CZE-2.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava/Poruba)
??:?? MAC Budapest–Vienna Capitals (EBEL) (Tüskecsarnok)

2018. augusztus 17., péntek
19:00 KSV Eishockey Kapfenberg (AUT-3.)–Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg)
19:00 HDD Jesenice (Alpesi Liga)–Fehérvári Titánok (Jesenice)
19:15 DEAC–JKH GKS Jastrzębie (POL) (Torax Kupa, Ostrava/Poruba)
MsHK Zilina (SVK-1.)–Fehérvár AV19 (Zsolna)
??:?? EC KAC II (Alpesi Liga)–Vienna Capitals II. (Klagenfurt)
??:?? HK Spisská Nová Ves (SVK-2.)–KMH Budapest (Igló)

2018. augusztus 18., szombat
15:00 EC KAC II (Alpesi Liga)–Fehérvári Titánok (Klagenfurt)
16:00 HK Olimpija Lubljana (AHL)–Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg)
??:?? DEAC–? (Torax Kupa, Ostrava/Poruba, helyosztó)

2018. augusztus 19., vasárnap
18:30 Dunaújvárosi Acélbikák–HK Nitra (SVK-1.) (Visegrád Kupa, Dunaújváros)

2018. augusztus 21., kedd
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–MAC Budapest (Nyitra)

2018. augusztus 22, szerda
??:?? Vasas–Dunaújvárosi Acélbikák (Káposztásmegyer)

2018. augusztus 23., csütörtök
17:00 HK Skalica (SVK-2.)–KMH Budapest (Szakolca)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–Újpesti TE (Visegrád Kupa, Nyitra)
18:00 DVTK Jegesmedvék–HC Kosice (SVK-1.) (Miskolc)

2018. augusztus 24., péntek
17:00 KMH Budapest–HC Bratislava (SVK-2.) (Tüskecsarnok)
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)–Újpesti TE (Nagytapolcsány)

2018. augusztus 25., szombat
16:00 Krefeld Pinguine (GER-1.)–Fehérvár AV19 (Müller’s Fanshop Cup, Drezda)
20:00 Glasgow Clan (GBR)–MAC Budapest (Glasgow)
??:?? Vasas–DEAC (Káposztásmegyer)

2018. augusztus 26., vasárnap
14:00/17:30 Dresdner Eislöwen (GER-2.)/Fischtown Pinguins (GER-1.)–Fehérvár AV19 (Müller’s Fanshop Cup, Drezda, helyosztó)
Nottingham Panthers (GBR)–MAC Budapest (Nottingham)

2018. augusztus 28., kedd
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)–KMH Budapest (Nagytapolcsány)
18:00 Ferencváros–HK Poprad (SVK-1.) (Visegrád kupa, Pesterzsébet)

2018. augusztus 29., szerda
18:00 Fehérvári Titánok–Vienna Capitals II. (Székesfehérvár, zárt kapuk mögött)
??:?? DEAC–Vasas (Debrecen)

2018. augusztus 30., csütörtök
16:00 HK Poprad (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa, Poprád)
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)–Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
??:?? Vienna Capitals II.–EC KAC II: (Alpesi Liga) (Bécs)

2018. augusztus 31., péntek
17:00 MsHK Zilina (SVK-1.)–Újpesti TE (Zsolna)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–Ferencváros (Visegrád Kupa, Nyitra)
19:00 DVTK Jegesmedvék–HC Vítkovice (CZE-1.) (Tátra Kupa, Poprád)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós (Gyergyói HK, Csíkszeredai Sportklub, DEAC, Steaua)
??:?? MHK Dubnica nad Váhom (SVK-2.)–Dunaújvárosi Acélbikák (Máriatölgyes)

2018. szeptember 1., szombat
16:00 Grenoble–Medvescak Zagreb (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
19:00 MAC Budapest–Graz 99ers (EBEL) (Maribor)
19:15 Fehérvár AV19–Asiago (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós (Gyergyói HK, Csíkszeredai Sportklub, DEAC, Steaua)

2018. szeptember 2., vasárnap
15:00 bronzmérkőzés (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
18:15 döntő (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
??.?? DVTK Jegesmedvék–? (Tátra Kupa, Poprád – helyosztó)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós (Gyergyói HK, Csíkszeredai Sportklub, DEAC, Steaua)

2018. szeptember 4., kedd
18:00 HC Bratislava (SVK-2.)–KMH Budapest (Pozsony, Vladimir Dzurilla jégcsarnok)
18:30 Érsekújvár (SVK-1.)–Ferencváros (Visegrád Kupa, Érsekújvár)

2018. szeptember 5., szerda
18:00 HK Poprad (SVK-1.)–Dunaújvárosi Acélbikák (Visegrád Kupa, Poprád)
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)–Fehérvári Titánok (Nagytapolcsány)

2018. szeptember 6., csütörtök
18:30 Érsekújvár–MAC Budapest (Érsekújvár)

2018. szeptember 7., péntek
18:00 HK Poprad (SVK-1.) – Újpest (Visegrád Kupa, Poprád)
18:00 DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (SVK-2.) (Miskolc)
18:00 Fehérvári Titánok–EC KAC II. (Alpesi Liga) (Székesfehérvár)
??:?? HK Levice (SVK-3.)–KMH Budapest (Léva)

2018. szeptember 9., vasárnap
??:?? MAC Budapest (SVK-1.)–Fehérvár AV19 (EBEL) (Roland Divatház Kupa, Tüskecsarnok)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 12., péntek
U20 15:15 MACEHL 5-1VÉGE
U20 15:20 KMMVSV 1-4VÉGE
U20 17:15 AVSRBS 5-2VÉGE
EL 17:30 BRADAB 5-4 BVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 5-3VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-3VÉGE
EXL 18:00 MISMAC 2-3 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:40 HKBVC2 6-3VÉGE
EL 18:40 VASTIT 3-8VÉGE
EBEL 19:15 VSVAVS 4-2VÉGE
U20 20:00 UTEHDJ 2-4VÉGE
október 13., szombat
U18 11:20 FTCMIS 2-7VÉGE
U20 12:15 AVSEHL 5-2VÉGE
U20 13:15 KMMRBS 3-0VÉGE
U18 14:00 ETOVAS 3-6VÉGE
U18 14:30 AVSUTE 3-2VÉGE
U20 15:15 UTEVSV 7-4VÉGE
U18 15:30 MACDHK 9-2VÉGE
U20 18:15 ETOHDJ 1-8VÉGE
U18 20:20 OHASCC 0-16VÉGE
október 14., vasárnap
U20 09:45 AVSVSV 5-2VÉGE
U20 10:45 KMMHDJ 1-5VÉGE
U20 13:45 UTEEHL 3-4 BVÉGE
EL 16:00 BRAUTE 3-2 BVÉGE
EXL 16:00 NZÁMAC 3-2VÉGE
EBEL 17:30 G99AVS 4-3 HVÉGE
EL 17:30 SCCDAB 6-4VÉGE
EL 18:00 FTCGYE 5-4VÉGE
EXL 18:00 MISNIT 1-3VÉGE
EL 18:50 VC2DEB 5-8VÉGE
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB INFO
BL 18:00 TAPDIF 
    • SPORT 2
EXL 19:00 MACPOP INFO
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 
U18 18:30 VASUTE 
U18 18:40 DHKKMH 
U18 19:00 AVSFTC 
október 18., csütörtök
U18   DABETO 
U18   OHAMIS 
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:10 MACPEF 
Partnerünk