Gyergyói HK–Steaua 6-3

   

A gyergyószentmiklósiak a bukarestiekkel játszották első felkészülési meccsüket.

A Gyergyói HK szombat délelőtt 10 órakor több mint 600 néző előtt játszotta le idei első felkészülési mérkőzését a Steaua ellen.
“Összeszokott soroktól nem igazán beszélhetünk, a keret minden tagja játéklehetőséhez jutott – áll a gyergyóiak beszámolójában. – Az oroszok sem arra törekedtek, hogy most megmutassák, miért is jöttek ide. Nagyon szezon eleji forma jellemezte a szezon első mérkőzését. A nézők ennek ellenére jól szórakoztak a mérkőzés idején és a későbbi közönségtalálkozó alatt is. Az első harmadban 1-1 volt az állás, a Gyergyói Hoki Klub történetének első gólját edzőmeccsen Benedek Roland szerezte, és a bukarestiek próbajátékos légiósa, Oleg Zadolenko egyenlített. A második harmadban Alekszej Szimakov szerezte meg a nyáron szerződtetett KHL-es egység első találatát. A későbbiekben sem törte össze magát a gyergyói csapat, látható volt, hogy nem igazán fontos az eredmény. A sorokat folyamatosan cserélgették, keresve a legjobb összeállításokat. A magasabb szintű ligákban edződő jégkorongozók alapcélja láthatóan az volt, hogy a gyergyóiakat bevonják a játékba, kevesebb volt a tudatosan kidolgozott akció, mintha tétmeccsen történt volna.”

Gyergyói HK–Steaua 6-3 (1-1, 1-0, 4-2)
Gólszerzők: Csergő Hunor 2, Benedek Roland, Péter Zsolt, Alekszej Szimakov, Dimitrij Pesztunov ill. Oleg Zadolenko, Bocu Florian, Filip Andrei

gyergyosteaua

Fotó: Gyergyói HK

A magyar és Erste ligás klubok 2018-as felkészülési mérkőzései (a kezdési időpontok helyi idő szerint vannak feltüntetve):

2018. augusztus 7., kedd
18:00 HC Kosice (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Kassa, Crow Arena) 7-1 (4-0, 2-0, 1-1)

2018. augusztus 9., csütörtök
18:30 DAB–HC Nové Zámky (Visegrád Kupa, Dunaújváros) 2-3 (1-2, 1-0, 0-1)

2018. augusztus 10., péntek
16:00 HC Bratislava (SVK-2.)–Csíkszereda (felkészülési torna, Gyetva) 3-6 (2-1, 1-1, 0-4)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–Fehérvár AV19 (Nyitra) 5-1 (1-1, 2-0, 2-0)
19:00 HC 07 Detva (SVK-1.)–Hokiklub Budapest (felkészülési torna, Gyetva) 9-3

2018. augusztus 11., szombat
16:00 HC Bratislava (SVK-2.)–Hokiklub Budapest (felkészülési torna, Gyetva) 4-1 ( 1-1, 2-0, 1-0 )
18:00 Dunaújvárosi Acélbikák–Fehérvári Titánok (Dunaújváros) 6-4 (1-1, 5-0, 0-3)
19:00 HC 07 Detva (SVK-1.)–Csíkszereda (felkészülési torna, Gyetva) 2-3 (1-1,0-1, 1-1)

2018. augusztus 12., vasárnap
14:00 Hokiklub Budapest–Csíkszereda (felkészülési torna, Gyetva) 0-6 (0-2, 0-3, 0-1)

2018. augusztus 14., kedd
17:00 Nowy Targ (POL-1.)–Fehérvár AV19 (Nowy Targ) – elmaradt
17:30 Dukla Trencín (SVK-1.)– Újpesti TE (Puhó) 6-1 (2-0,2-0, 2-1)

2018. augusztus 15., szerda
17:00 Hokiklub Budapest–HK Levice (SVK-3.) (Tüskecsarnok) 5-3 (2-0, 1-3, 2-0)
17:30 HC Dukla Michalovce (SVK-2.)–DVTK Jegesmedvék (Nagymihály) 5-3 (1-1, 1-2, 3-0)

2018. augusztus 16., csütörtök
16:00 EHC Seewen (SUI-3.)–Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg) 1-3 (1-0, 0-1, 0-2)
19:00 MAC Újbuda–Vienna Capitals (EBEL) (Tüskecsarnok) Tv: DIGI SPORT 3 1-3 (1-1, 0-0, 0-2)
19:15 HC Torax Poruba (CZE-2.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava/Poruba) 5-2 (2-0, 3-1, 0-1)

2018. augusztus 17., péntek
17:00 MsHK Zilina (SVK-1.)–Fehérvár AV19 (Zsolna) 3-5 (1-1, 1-2, 1-2)
17:30 HK Spisská Nová Ves (SVK-2.)–Hokiklub Budapest (Igló) 3-4 bü. (1-0, 1-2, 1-1, 0-0, 0-1)
17:30 EC KAC II (Alpesi Liga)–Vienna Capitals II. (Klagenfurt) 6-1 (3-1, 0-0, 3-0)
19:00 KSV Eishockey (AUT-3.)–Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg) 0-8 (0-1, 0-3, 0-4)
19:00 HDD Jesenice (Alpesi Liga)–Fehérvári Titánok (Jesenice) 6-4 (2-2, 3-2, 1-0)
19:15 DEAC–JKH GKS Jastrzębie (POL) (Torax Kupa, Ostrava/Poruba) 1-3

2018. augusztus 18., szombat
11:00 DEAC–Szlovákia U20 (Torax Kupa, Ostrava/Poruba, helyosztó) 4-1
15:00 EC KAC II (Alpesi Liga)–Fehérvári Titánok (Klagenfurt) 1-3 (0-1, 0-1, 1-1)
16:00 Olimpija Lubljana (AHL)–Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg) 7-6 h. (2-4, 3-2, 1-0, 1-0)

2018. augusztus 19., vasárnap
18:00 Dunaújvárosi Acélbikák–HK Nitra (SVK-1.) (Visegrád Kupa, Dunaújváros) 0-3 (0-1, 0-2, 0-0)

2018. augusztus 21., kedd
16:00 Sapientia U23–Csíkszeredai Sportklub (Karcfalva) 1-14 (0-5, 1-6, 0-3)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–MAC Újbuda (Nyitra) 9-3 (1-2, 4-1, 4-0)

2018. augusztus 22, szerda
17:40 Vasas–Dunaújvárosi Acélbikák (Káposztásmegyer, zárt kapuk mögött) 1-7 (0-2, 0-3, 1-2)

2018. augusztus 23., csütörtök
17:00 HK Skalica (SVK-2.)–Hokiklub Budapest (Szakolca) 9-0 (3-0, 4-0, 2-0)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–Újpesti TE (Visegrád Kupa, Nyitra) 6-0 (4-0, 1-0, 1-0)
18:00 DVTK Jegesmedvék–HC Kosice (SVK-1.) (Miskolc) 3-1 (0-1, 1-0, 2-0)
18:00 Ferencváros–MHK Humenné (SVK-2.) (Pesterzsébet) 1-3 (0-0, 1-1, 0-2)

2018. augusztus 24., péntek
10:30 Ferencváros–MHK Humenné (SVK-2.) (Pesterzsébet, zárt kapuk mögött) 4-5 (1-1, 1-1, 2-3)
16:00 Hokiklub Budapest–HC Bratislava (SVK-2.) (Tüskecsarnok, zárt kapuk mögött) 1-6 (1-2, 0-1, 0-3)
17:15 HC Topolcany (SVK-2.)–Újpesti TE (Pöstyén) 1-4 (0-0, 0-3, 1-1)

2018. augusztus 25., szombat
10:00 Gyergyói HK–Steaua Bucuresti (ROM-1.) 6-3 (1-1, 1-0, 4-2)
16:00 Krefeld Pinguine (GER-1.)–Fehérvár AV19 (Müller’s Fanshop Cup, Drezda)
16:40 Vasas–DEAC (Káposztásmegyer, zárt kapuk mögött)
20:00 Glasgow Clan (GBR)–MAC Újbuda (Glasgow)

2018. augusztus 26., vasárnap
14:00/17:30 Dresdner Eislöwen (GER-2.)/Fischtown Pinguins (GER-1.)–Fehérvár AV19 (Müller’s Fanshop Cup, Drezda, helyosztó)
Nottingham Panthers (GBR)–MAC Újbuda (Nottingham)

2018. augusztus 28., kedd
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)–Hokiklub Budapest (Nagytapolcsány)
18:00 Ferencváros–HK Poprad (SVK-1.) (Visegrád kupa, Pesterzsébet)

2018. augusztus 29., szerda
18:00 Fehérvári Titánok–Vienna Capitals II. (Székesfehérvár, zárt kapuk mögött)
18:00 DEAC–Vasas (Debrecen)

2018. augusztus 30., csütörtök
16:00 HK Poprad (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa, Poprád)
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)–Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
??:?? Vienna Capitals II.–EC KAC II: (Alpesi Liga) (Bécs)

2018. augusztus 31., péntek
16:00 DEAC–Csíkszeredai Sportklub (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
17:00 MsHK Zilina (SVK-1.)–Újpesti TE (Zsolna)
17:00 MHK Dubnica nad Váhom (SVK-2.)–Dunaújvárosi Acélbikák (Máriatölgyes)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–Ferencváros (Visegrád Kupa, Nyitra)
19:00 DVTK Jegesmedvék–HC Vítkovice (CZE-1.) (Tátra Kupa, Poprád)
20:00 Gyergyói HK–Steaua Rangers (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)

2018. szeptember 1., szombat
16:00 Csíkszeredai Sportklub–Steaua Rangers (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
16:00 Grenoble–Medvescak Zagreb (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
19:00 MAC Újbuda–Graz 99ers (EBEL) (Maribor)
19:15 Fehérvár AV19–Asiago (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
20:00 Gyergyói HK–DEAC (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)

2018. szeptember 2., vasárnap
15:00 bronzmérkőzés (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
15:30 DEAC–Steaua Rangers (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
18:15 döntő (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
19:30 Gyergyói HK–Csíkszeredai Sportklub (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
??.?? DVTK Jegesmedvék–? (Tátra Kupa, Poprád – helyosztó)

2018. szeptember 4., kedd
18:00 HC Bratislava (SVK-2.)–Hokiklub Budapest (Pozsony, Vladimir Dzurilla jégcsarnok)
18:30 Érsekújvár (SVK-1.)–Ferencváros (Visegrád Kupa, Érsekújvár)

2018. szeptember 5., szerda
18:00 HK Poprad (SVK-1.)–Dunaújvárosi Acélbikák (Visegrád Kupa, Poprád)
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)–Fehérvári Titánok (Nagytapolcsány)

2018. szeptember 6., csütörtök
18:30 Érsekújvár–MAC Újbuda (Érsekújvár)

2018. szeptember 7., péntek
17:30 HK Levice (SVK-3.)–Hokiklub Budapest (Léva)
18:00 HK Poprad (SVK-1.) – Újpest (Visegrád Kupa, Poprád)
18:00 DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (SVK-2.) (Miskolc)
18:00 Fehérvári Titánok–EC KAC II. (Alpesi Liga) (Székesfehérvár)

2018. szeptember 9., vasárnap
20:00 MAC Újbuda (SVK-1.)–Fehérvár AV19 (EBEL) (Roland Divatház Szuperkupa, Tüskecsarnok)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 4., szombat
EL 14:15 DABMAC 4-3VÉGE
EL 17:00 MISGYE 5-3VÉGE
EL 18:30 UTEFTC 2-1VÉGE
december 5., vasárnap
EL 14:15 ETOBRA 3-6VÉGE
ICEHL 17:30 LNZAVS 0-4VÉGE
EL 18:00 DABSCC 1-5VÉGE
december 6., hétfő
KHL 17:30 DMOCSZ 
    • SPORT 2
EL 18:00 DEBGYE 3-5VÉGE
EL 18:00 UTEBRA 1-2VÉGE
EL 18:30 FTCSCC 6-0VÉGE
december 7., kedd
ICEHL 19:15 VICAVS 
december 8., szerda
U20 16:30 HUNITA 
december 9., csütörtök
U20 13:00 HUNUKR 
EL 17:30 BRADAB 
EL 17:30 GYEUTE 
december 10., péntek
EL 17:30 GYEDAB 
EL 17:30 SCCUTE 
EL 18:30 DEBFTC 
ICEHL 19:15 AVSG99 
    • DIGI SPORT 2
Partnerünk
Archívum