DEAC–Jastrzebie 1-3

   

A debreceniek a második mérkőzésüket is elvesztették a Torax Kupán.

A házigazda Torax Poruba elleni, csütörtöki vereség után pénteken a lengyel JKH GKS Jastrzebie várt a DEAC-ra. A debreceniek 3-1-es vereséget szenvedtek. Az Erste Liga-újoncnak nincs sok ideje pihenni, szombaton 11 órakor a szlovák U20-as válogatott ellen játszhat a torna 5. helyéért.

A magyar és Erste ligás klubok 2018-as felkészülési mérkőzései (a kezdési időpontok helyi idő szerint vannak feltüntetve):

2018. augusztus 7., kedd
18:00 HC Kosice (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Kassa, Crow Arena) 7-1 (4-0, 2-0, 1-1)

2018. augusztus 9., csütörtök
18:30 DAB–HC Nové Zámky (Visegrád Kupa, Dunaújváros) 2-3 (1-2, 1-0, 0-1)

2018. augusztus 10., péntek
16:00 HC Bratislava (SVK-2.)–Csíkszereda (felkészülési torna, Gyetva) 3-6 (2-1, 1-1, 0-4)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–Fehérvár AV19 (Nyitra) 5-1 (1-1, 2-0, 2-0)
19:00 HC 07 Detva (SVK-1.)–Hokiklub Budapest (felkészülési torna, Gyetva) 9-3

2018. augusztus 11., szombat
16:00 HC Bratislava (SVK-2.)–Hokiklub Budapest (felkészülési torna, Gyetva) 4-1 ( 1-1, 0-2, 0-1 )
18:00 Dunaújvárosi Acélbikák–Fehérvári Titánok (Dunaújváros) 6-4 (1-1, 5-0, 0-3)
19:00 HC 07 Detva (SVK-1.)–Csíkszereda (felkészülési torna, Gyetva) 2-3 (1-1,0-1, 1-1)

2018. augusztus 12., vasárnap
14:00 Hokiklub Budapest–Csíkszereda (felkészülési torna, Gyetva) 0-6 (0-2, 0-3, 0-1)

2018. augusztus 14., kedd
17:00 Nowy Targ (POL-1.)–Fehérvár AV19 (Nowy Targ) – elmaradt
17:30 Dukla Trencín (SVK-1.)– Újpesti TE (Puhó) 6-1 (2-0,2-0, 2-1)

2018. augusztus 15., szerda
17:00 Hokiklub Budapest–HK Levice (SVK-3.) (Tüskecsarnok) 5-3
17:30 HC Dukla Michalovce (SVK-2.)–DVTK Jegesmedvék (Nagymihály) 5-3 (1-1, 1-2, 3-0)

2018. augusztus 16., csütörtök
16:00 EHC Seewen (SUI-3.)–Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg) 1-3 (1-0, 0-1, 0-2)
19:00 MAC Újbuda–Vienna Capitals (EBEL) (Tüskecsarnok) Tv: DIGI SPORT 3 1-3 (1-1, 0-0, 0-2)
19:15 HC Torax Poruba (CZE-2.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava/Poruba) 5-2 (2-0, 3-1, 0-1)

2018. augusztus 17., péntek
17:00 MsHK Zilina (SVK-1.)–Fehérvár AV19 (Zsolna) 3-5 (1-1, 1-2, 1-2)
17:30 HK Spisská Nová Ves (SVK-2.)–Hokiklub Budapest (Igló) 3-4 bü. (1-0, 1-2, 1-1, 0-0, 0-1)
17:30 EC KAC II (Alpesi Liga)–Vienna Capitals II. (Klagenfurt)
19:00 KSV Eishockey Kapfenberg (AUT-3.)–Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg) 0-8 (0-1, 0-3, 0-4)
19:00 HDD Jesenice (Alpesi Liga)–Fehérvári Titánok (Jesenice) 6-4 (2-2, 3-2, 1-0)
19:15 DEAC–JKH GKS Jastrzębie (POL) (Torax Kupa, Ostrava/Poruba) 1-3

2018. augusztus 18., szombat
11:00 DEAC–Szlovákia U20 (Torax Kupa, Ostrava/Poruba, helyosztó)
15:00 EC KAC II (Alpesi Liga)–Fehérvári Titánok (Klagenfurt)
16:00 HK Olimpija Lubljana (AHL)–Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg)

2018. augusztus 19., vasárnap
18:30 Dunaújvárosi Acélbikák–HK Nitra (SVK-1.) (Visegrád Kupa, Dunaújváros)

2018. augusztus 21., kedd
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–MAC Újbuda (Nyitra)

2018. augusztus 22, szerda
??:?? Vasas–Dunaújvárosi Acélbikák (Káposztásmegyer)

2018. augusztus 23., csütörtök
17:00 HK Skalica (SVK-2.)–Hokiklub Budapest (Szakolca)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–Újpesti TE (Visegrád Kupa, Nyitra)
18:00 DVTK Jegesmedvék–HC Kosice (SVK-1.) (Miskolc)

2018. augusztus 24., péntek
17:00 Hokiklub Budapest–HC Bratislava (SVK-2.) (Tüskecsarnok)
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)–Újpesti TE (Nagytapolcsány)

2018. augusztus 25., szombat
16:00 Krefeld Pinguine (GER-1.)–Fehérvár AV19 (Müller’s Fanshop Cup, Drezda)
17:40 Vasas–DEAC (Káposztásmegyer)
20:00 Glasgow Clan (GBR)–MAC Újbuda (Glasgow)

2018. augusztus 26., vasárnap
14:00/17:30 Dresdner Eislöwen (GER-2.)/Fischtown Pinguins (GER-1.)–Fehérvár AV19 (Müller’s Fanshop Cup, Drezda, helyosztó)
Nottingham Panthers (GBR)–MAC Újbuda (Nottingham)

2018. augusztus 28., kedd
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)–Hokiklub Budapest (Nagytapolcsány)
18:00 Ferencváros–HK Poprad (SVK-1.) (Visegrád kupa, Pesterzsébet)

2018. augusztus 29., szerda
18:00 Fehérvári Titánok–Vienna Capitals II. (Székesfehérvár, zárt kapuk mögött)
18:00 DEAC–Vasas (Debrecen)

2018. augusztus 30., csütörtök
16:00 HK Poprad (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa, Poprád)
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)–Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
??:?? Vienna Capitals II.–EC KAC II: (Alpesi Liga) (Bécs)

2018. augusztus 31., péntek
16:00 DEAC–Csíkszeredai Sportklub (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
17:00 MsHK Zilina (SVK-1.)–Újpesti TE (Zsolna)
17:00 MHK Dubnica nad Váhom (SVK-2.)–Dunaújvárosi Acélbikák (Máriatölgyes)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–Ferencváros (Visegrád Kupa, Nyitra)
19:00 DVTK Jegesmedvék–HC Vítkovice (CZE-1.) (Tátra Kupa, Poprád)
20:00 Gyergyói HK–Steaua Rangers (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)

2018. szeptember 1., szombat
16:00 Csíkszeredai Sportklub–Steaua Rangers (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
16:00 Grenoble–Medvescak Zagreb (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
19:00 MAC Újbuda–Graz 99ers (EBEL) (Maribor)
19:15 Fehérvár AV19–Asiago (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
20:00 Gyergyói HK–DEAC (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)

2018. szeptember 2., vasárnap
15:00 bronzmérkőzés (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
15:30 DEAC–Steaua Rangers (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
18:15 döntő (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
19:30 Gyergyói HK–Csíkszeredai Sportklub (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
??.?? DVTK Jegesmedvék–? (Tátra Kupa, Poprád – helyosztó)

2018. szeptember 4., kedd
18:00 HC Bratislava (SVK-2.)–Hokiklub Budapest (Pozsony, Vladimir Dzurilla jégcsarnok)
18:30 Érsekújvár (SVK-1.)–Ferencváros (Visegrád Kupa, Érsekújvár)

2018. szeptember 5., szerda
18:00 HK Poprad (SVK-1.)–Dunaújvárosi Acélbikák (Visegrád Kupa, Poprád)
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)–Fehérvári Titánok (Nagytapolcsány)

2018. szeptember 6., csütörtök
18:30 Érsekújvár–MAC Újbuda (Érsekújvár)

2018. szeptember 7., péntek
17:30 HK Levice (SVK-3.)–Hokiklub Budapest (Léva)
18:00 HK Poprad (SVK-1.) – Újpest (Visegrád Kupa, Poprád)
18:00 DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (SVK-2.) (Miskolc)
18:00 Fehérvári Titánok–EC KAC II. (Alpesi Liga) (Székesfehérvár)

2018. szeptember 9., vasárnap
20:00 MAC Újbuda (SVK-1.)–Fehérvár AV19 (EBEL) (Roland Divatház Kupa, Tüskecsarnok)

A Brassó ellenfelei a 2018-as előszezonban:

augusztus 16., csütörtök: EHC Seewen (Kapfenberg)
augusztus 17., péntek: KSV Eishockey (Kapfenberg)
augusztus 18., szombat: HK Olimpija Ljubljana (Kapfenberg)

A Csíkszereda ellenfelei a 2018-as előszezonban:

augusztus 10., péntek: HC Bratislava (Gyetva)
augusztus 11., szombat: HC 07 Detva (Gyetva)
augusztus 12., vasárnap: Hokiklub Budapest (Gyetva)
augusztus 31., péntek: DEAC (Gyergyószentmiklós)
szeptember 1., szombat: Steaua (Gyergyószentmiklós)
szeptember 2., vasárnap: Gyergyói HK (Gyergyószentmiklós)

A DEAC ellenfelei a 2018-as előszezonban:

augusztus 16., csütörtök: HC Torax Poruba (Ostrava/Poruba)
augusztus 17., péntek: JKH GKS Jastrzębie (Ostrava/Poruba)
augusztus 18., szombat: HC Toruń/HC Frýdek-Místek/ Szlovákia U20 (Ostrava/Poruba)
augusztus 25., szombat: Vasas (Káposztásmegyer)
augusztus 29., szerda: Vasas (Debrecen)
augusztus 31., péntek: Csíkszeredai Sportklub (Gyergyószentmiklós)
szeptember 1., szombat: Gyergyói HK (Gyergyószentmiklós)
szeptember 2., vasárnap: Steaua (Gyergyószentmiklós)

A Dunaújvárosi Acélbikák ellenfelei a 2018-as előszezonban:

augusztus 9., csütörtök: HC Nové Zámky (Visegrád Kupa, Dunaújváros)
augusztus 11., szombat: Fehérvári Titánok (Dunaújváros)
augusztus 19., vasárnap: HK Nitra (Visegrád Kupa, Dunaújváros)
augusztus 22., szerda: Vasas (Káposztásmegyer)
augusztus 30., csütörtök: HC Topolcany (Nagytapolcsány)
augusztus 31., péntek: MHK Dubnica nad Váhom (Máriatölgyes)
szeptember 5., szerda: HK Poprad (Visegrád Kupa, Poprád)

A Fehérvári Titánok ellenfelei a 2018-as előszezonban:

augusztus 11., szombat: Dunaújvárosi Acélbikák (Dunaújváros)
augusztus 17., péntek: HDD Jesenice (Jesenice)
augusztus 18., szombat: KAC II. (Klagenfurt)
augusztus 29., szerda: Vienna Capitals II. (Székesfehérvár, zárt kapuk mögött)
szeptember 5., szerda: HC Topolcany (Nagytapolcsány)
szeptember 7., péntek: KAC II. (Székesfehérvár)

A Ferencváros ellenfelei a 2018-as előszezonban:

augusztus 28., kedd: HK Poprad (Visegrád Kupa, Pesterzsébet)
augusztus 31., péntek: HK Nitra (Visegrád Kupa, Nyitra)
szeptember 4., kedd: Érsekújvár (Visegrád Kupa, Érsekújvár)

A Gyergyói HK ellenfelei a 2018-as előszezonban:

augusztus 31., péntek: Steaua (Gyergyószentmiklós)
szeptember 1., szombat: DEAC (Gyergyószentmiklós)
szeptember 2., vasárnap: Csíkszeredai Sportklub (Gyergyószentmiklós)

A Hokiklub Budapest ellenfelei a 2018-as előszezonban:

augusztus 10., péntek: HC 07 Detva (Gyetva)
augusztus 11., szombat: HC Bratislava (Gyetva)
augusztus 12., vasárnap: Csíkszeredai Sportklub (Gyetva)
augusztus 15., szerda: HK Levice (Tüskecsarnok)
augusztus 17., péntek: HK Spisská Nová Ves (Igló)
augusztus 23., csütörtök: HK Skalica (Szakolca)
augusztus 24., péntek: HC Bratislava (Tüskecsarnok)
augusztus 28., kedd: HC Topolcany (Nagytapolcsány)
szeptember 4., kedd: HC Bratislava (Pozsony, Dzurilla Jégcsarnok)
szeptember 7., péntek: HK Levice (Léva)

Az UTE ellenfelei a 2018-as előszezonban:

augusztus 14., kedd: Dukla Trencín (Puhó)
augusztus 23., csütörtök: HK Nitra (Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 24., péntek: HC Topolcany (Nagytapolcsány)
augusztus 31., péntek: MsHK Zilina (Zsolna)
szeptember 7., péntek: HK Poprad (Visegrád Kupa, Poprád)

A Vasas ellenfelei a 2018-as előszezonban:

augusztus 22., szerda: Dunajvárosi Acélbikák (Káposztásmegyer)
augusztus 25., szombat: DEAC (Káposztásmegyer)
augusztus 29., szerda: DEAC (Debrecen)

A Vienna Capitals II. ellenfelei a 2018-as előszezonban:

augusztus 17., péntek: KAC II. (Klagenfurt)
augusztus 29., szerda: Fehérvári Titánok (Székesfehérvár, zárt kapuk mögött)
augusztus 30., csütörtök: KAC II. (Bécs)

A Fehérvár AV19 ellenfelei a 2018-as előszezonban:

augusztus 10., péntek: HK Nitra (Nyitra)
augusztus 14., kedd: Podhale Nowy Targ (Nowy Targ)
augusztus 17., péntek: MsHK Zilina (Zsolna)
augusztus 25., szombat: Krefeld Pinguine (Drezda)
augusztus 26., vasárnap: Dresdner Eislöwen/Fishtown Pinguins Bremerhaven (Drezda)
szeptember 1., szombat: HC Asiago (Székesfehérvár)
szeptember 2., vasárnap: Brûleurs de Loups Grenoble/Medvescak Zagreb (Székesfehérvár)
szeptember 9., vasárnap: MAC Újbuda (Tüskecsarnok)

A DVTK Jegesmedvék ellenfelei a 2018-as előszezonban:

augusztus 7., kedd: HC Kosice (Kassa, Crow Arena) 7-1 (4-0, 2-0, 1-1)
augusztus 15., szerda: HC Dukla Michalovce (Nagymihály)
augusztus 23., csütörtök: HC Kosice (Miskolc)
augusztus 30., csütörtök: HK Poprad (Poprád)
augusztus 31., péntek: HC Vitkovice (Poprád)
szeptember 2., vasárnap: HC Košice / HC Orli Znojmo / Rapaces de Gap (Poprád)
szeptember 7., péntek: HC Dukla Michalovce (Miskolc)

A MAC ellenfelei a 2018-as előszezonban:

augusztus 16., csütörtök: Vienna Capitals (Tüskecsarnok)
augusztus 21., kedd: HK Nitra (Nyitra)
augusztus 25., szombat: Glasgow Clan (Glasgow)
augusztus 26., vasárnap: Nottingham Panthers (Nottingham)
szeptember 1., szombat: Graz 99ers (Maribor)
szeptember 6., csütörtök: Érsekújvár (Érsekújvár)
szeptember 9., vasárnap: Fehérvár AV19 (Tüskecsarnok)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
augusztus 17., szombat
FEL 14:00 LMIBRA 2-3 BVÉGE
FEL 18:00 VASTRN 2-5VÉGE
augusztus 18., vasárnap
FEL 18:00 VASLVC 8-4VÉGE
augusztus 20., kedd
VIS 18:00 DTVUTE 6-1VÉGE
augusztus 21., szerda
U20 19:15 HUNLIF 
augusztus 22., csütörtök
U18 15:30 ITASVK 
U20 16:00 HUNVAX 
NŐI 18:00 HUNGER 
FEL 19:00 KOSMIS 
U18 19:00 HUNPOL 
augusztus 23., péntek
FEL   TRNVAS 
FEL 15:00 MISKRA 
U18 15:30 SVKPOL 
U20 15:45 HUNFRA 
FEL 16:30 AVSVSV 
FEL 17:00 STOUTE 
FEL 18:00 NITFTC 
FEL 18:00 TOPDEB 
NŐI 18:00 SUIGER 
U18 19:00 HUNITA 
augusztus 24., szombat
FEL   AVSGRN 
U20   HUN
U18 12:00 POLITA 
U18 15:30 HUNSVK 
NŐI 17:20 HUNSUI 
FEL 20:00 SSTMAC 
Partnerünk