McDavid az NHL leggyorsabb korisa

Az Edmonton kapitánya megvédte címét a SuperSkills versenyen. Legközelebb San Joséban lesz az ügyességi verseny.

Rendhagyó módon rendezték meg az idei idényfelező gála ügyességi versenyét Tampában. Az Amelie Arenában  az egy-egy feladatban résztvevő játékosok most először csak egymás ellen versenyeztek, eredményük nem számított bele a közösbe. Még tavaly is az volt a szokás, hogy egy-egy versenyszám győztese pontot hozott a saját divíziójának vagy a konferenciájának és ezeknek az összeredménye alapján hirdettek végső győztest. Idén ez elmaradt, minden kategória győztes egy 25 ezer dolláros csekkel gazdagodott, amit valamilyen jótékony célra ajánlott fel.

A SuperSkills első versenyszáma a gyorskorcsolya-verseny volt. Az elsőnek startoló Brayden Point elképesztő jó időt futott 13,579 másodperccel és egészen az utolsó indulóig úgy tűnt, hogy megnyerheti a számot. Ekkor azonban jött Connor McDavid aki 13,454-et ment és ezzel megnyerte a számot. Az Edmonton kapitánya ezzel megvédte az elsőségét, ez korábban még senkinek sem sikerült ebben a számban.

A második szám arról döntött, hogy nyolc játékosból kipasszol a legjobban. A versenyszámba négy hátvéd Alex Pietrangelo, Kris Letang, Oliver Ekman-Larsson és Drew Doughty is benevezett és meglepetésre letarolták a csatárokat, ugyanis az első négy helyből hármat is megszereztek. A számot a Blues bekkje Pietrangelo nyerte (46,6 mp), második lett Eric Staal, a harmadik Letang a negyedik pedig Ekman-Larsson.

pietrangelo 2018 superskills

A harmadik versenyszám a kapusokról szólt. A játékosok büntetőket lőtte, de a hálóőrök között nem az számított, hogy összességében ki hány lövést fogott, hanem az, hogy egymás után ki hány kísérletet hárított. A játékosok eléggé ellazázták ezt a számot, így Pekka Rinne zsinórban 13 védéssel már nyeregben érezhette magát. A Nashville hálóőre után azonban még ott volt Marc-André Fleury, aki 14 kísérletet hárított és ezzel megnyerte a versenyszámot.

A negyedik szám a korongvezetésről szólt, ezt magasan Johnny Gaudreau nyerte 24,65 másodperces idővel. A Calgary csatára elsőnek indult, de a folytatásban megközelíteni sem tudták az eredményét. A második helyen John Tavares végzett, a harmadikon Connor McDavid.

Az utolsó előtti versenyszám döntött arról, hogy kinek a lövése a legerősebb. A John Klingberg, Alekszandr Ovecskin, P.K. Subban, Brent Burns, Steven Stamkos ötösből az első kört az orosz nyerte 98,8 mérföld/órás bombával. A második körben a játékosok visszafelé haladtak, a leggyengébbtől a legerősebbig. Mivel a második körben sem tudták megelőzni a Washington kapitányát, így az utolsó kísérlet előtt eldőlt, hogy Ovecskin nyeri a versenyszámot. Az orosz szélső azonban rátett még egy kicsit és 101,3 mérföld/órás sebességgel nyerte ezt a számot.

Az utolsó körben a legjobban célzó játékosok következtek, a feladtuk az volt, hogy a kapuban elhelyezett öt korongot minél hamarabb lelőjék. Ez a Vancouver újoncának Brock Boesernek ment a legjobban, aki 11,136 másodperc alatt lőtte ki az öt céltáblát. Boeser mindössze fél másodperccel nyerte a számot a New Jersey centere, Brian Boyle előtt. A vert mezőnyben olyan játékosok voltak mint Stamkos, Kopitar, Marchand és Crosby.

A játékosok legközelebb San Joséban mérhetik össze a tudásukat, az NHL ugyanis a SuperSkills kezdete előtt kihirdette, hogy a 2019-es All Star-gála helyszíne a Sharks otthona lesz. Alluring teens wall crosser in accidental lesbian fucking with horny border officer Super Hot Mandy Shows Us What Shes Got And Shes Still Got Plenty Blonde teen Lily Rader gets punished by boyfriends big dick Horny officer picked up an undocumented immigrant Two horny schoolgirls sharing the teachers cock Close up view of lesbian pussy pleasure A Dodgeball Where Youll Get Naked And Expected To Fuck Amazing Afternoon Hookup with Mom Agreeable milf gets a doggy position fucking Samantha Saint, Jayden Cole, Shyla Jennings and masturbation with a dildo Monique Symone Gets Picked Up And By W fuck pornjk.com