Bálizs Bence véd az olaszok ellen

   

Szombaton Duschek, Pozsgai, Pavuk és Vas nem kap lehetőséget.

Jarmo Tolvanen megnevezte az Olaszország ellen jégre lépő játékosokat. A pénteken kimaradt játékosok közül Terbócs és Hári a negyedik csatársorban kapnak helyet Kovács Garát bekkpárja lesz, míg Bálizs a kapuban kap lehetőséget. Szombatra Duschek, Pozsgai, Pavuk és Vas kapott pihenőt.

A magyar válogatott sorai az Olaszország elleni mérkőzésre:

Csatárok:

Nagy K. – Sebők – Magosi
Erdély – Sarauer – Sárpátki
Benk – Bartalis – Vincze
Terbócs – Hári J. – Dansereau

Hátvédek:

Wehrs – Dudás
Stipsicz – Szabó D.
Varga A. – Kiss D.
Garát – Kovács B.

Kapusok:

Bálizs (Rajna)

Nem játszik: Duschek, Pozsgai, Pavuk, Vas J.

A novemberi EIHC-torna menetrendje:

2017. november 10., péntek, 15:30: Japán–Olaszország 2-1
2017. november 10., péntek, 19:00: Magyarország–Lengyelország 1-4
2017. november 11., szombat, 15:30: Lengyelország–Japán
2017. november 11., szombat, 19:00: Magyarország–Olaszország
2017. november 12., vasárnap, 14:30: Lengyelország–Olaszország
2017. november 12., vasárnap, 18:00: Japán–Magyarország

A magyar válogatott játékoskerete:

Kapusok
Bálizs Bence MAC
Duschek Dávid DAB
Rajna Miklós Fehérvár AV19
Hátvédek
Jesse Dudás MAC
Garát Zsombor MAC
Kiss Dániel UTE
Kovács Bronson Zoltán MAC
Pozsgai Tamás MAC
Stipsicz Bence Fehérvár AV19
Szabo Dániel Fehérvár AV19
Varga Arnold UTE
Kevin Wehrs Innsbruck (AUT)
Csatárok
Bartalis István Schwenninger Wild Wings (GER)
Benk András UTE
Chris Bodo Lausitzer Füchse (GER)
Keegan Dansereau MAC
Erdély Csanád Fehérvár AV19
Hári János Fehérvár AV19
Magosi Bálint DVTK Jegesmedvék
Nagy Krisztián MAC
Pavuk Attila DVTK Jegesmedvék
Andrew Sarauer Villach (AUT)
Sárpátki Tamás Fehérvár AV19
Sebők Balázs KalPa Kuopio (FIN)
Terbócs István MAC
Vas János DVTK Jegesmedvék
Vincze Péter Fehérvár AV19

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 4-1VÉGE
EXL 19:00 MACPOP 3-2VÉGE
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 4-2VÉGE
U18 18:30 VASUTE 6-3VÉGE
U18 18:40 DHKKMH 10-1VÉGE
U18 19:00 AVSFTC 14-1VÉGE
október 18., csütörtök
EXL 17:00 ZILMIS 
U18 18:20 OHAMIS 
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:00 DABETO 
U18 19:10 MACPEF 
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 
KK 16:00 MACCRZ 
EL 17:30 BRAVAS 
EL 17:30 GYETIT 
EL 18:00 DABVC2 
EL 18:00 UTEHKB 
EL 19:30 DEBSCC 
KK 20:00 JESRIT 
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 
U18 12:40 ZEGAVS 
KK 16:00 MACJES 
EBEL 17:00 AVSHCB 
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 
U20 14:30 MACVAS 
EL 16:00 BRATIT 
EXL 17:00 KOSMIS 
EBEL 17:30 AVSRBS 
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 
EL 17:50 VC2UTE 
KK 18:00 RITMAC 
EL 18:30 DEBFTC 
EL 18:40 HKBSCC 
Partnerünk