Marton Tibor légiósokkal is számolhat

 

A női válogatott szövetségi kapitánya néhány külföldön játszóra is számíthat a Lengyelország elleni mérkőzésen.

Marton Tibor megnevezte azt a 2 kapust, 8 hátvédet és 12 csatárt, akik jégre léphetnek Lengyelország ellen szeptember 30-án. A keretben három légiós is szerepel, az Oroszországban játszó Kiss-Simon Franciska és Gasparics Fanni mellett a svéd Karlskrona jégkorongozója, Pártos Réka is a válogatott rendelkezésére áll. A női válogatott a 90 éves magyar jégkorong születésnapi rendezvényének keretein belül 12 órakor lép jégre a lengyelek ellen. a Papp László Arénában.

Magyarország női válogatottja a Lengyelország elleni mérkőzésre:

Név  Szül. év Csapat 
Kapusok
Horváth Vanessa 1999 KMH Budapest
Németh Anikó 1996 KMH Budapest
Hátvédek
Grkovic Jelena 1997 KMH Budapest
Kiss-Simon Franciska 1995 SZKIF (RUS)
Mayer Fruzsina 2000 Vasas SC
Németh Bernadett 1996 KMH Budapest
Pártos Réka 1996 Karlskrona (SWE)
Rónai Alexandra 1993 KMH Budapest
Szamosfalvi Petra 2002 KMH Budapest
Tóth Enikő 1996 KMH Budapest
Csatárok
Dabasi Réka 1996 KMH Budapest
Gasparics Fanni 1994 Agigyel Ufa (RUS)
Gottlibet Zóra 1998 Gepárd JE
Horváth Tifani 1996 KMH Budapest
Huszák Alexandra 1995 KMH Budapest
Kiss Andrea 1996 Gepárd JE
Averi Nooren 1994 KMH Budapest
Pavuk Petra 1998 KMH Budapest
Pintér Hanna 1998 Gepárd JE
Somogyi Vivien 1995 KMH Budapest
Szick Dorka 2000 KMH Budapest
Ungár Rebeka 1997 KMH Budapest

A női válogatott szakmai stábja:

Szövetségi kapitány: Marton Tibor
Edző: Mika Vaarala
Kapusedző: Budai Krisztián
Videoedző: Bedő Botond
Rehabilitációs edző: Gallyas Gabriella
Erőnléti edző: Kozák Attila
Felszerelésmenedzser: Szabó Dávid
Csapatvezető: Jasó Judit
Női szakágigazgató: dr. Kolbenheyer Zsuzsanna

noi2016febr2

Fotó: Jasó Judit

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk