Kazahsztán győzött Olaszországban

 

Világbajnoki ellenfelünk győzött az A csoportos válogatott otthonában.

Szerdán két vb-felkészülési mérkőzést játszottak Európában. A minket jobban érintő találkozón kazah siker született, az olaszok hiába szerezték meg a vezetést az első harmadban, világbajnoki ellenfelünk Nyikita Mihajlisz góljaival fordított, Nigel Dawes emberelőnyös találatával pedig beállította a 3-1-es végeredményt. A másik mérkőzésen Finnország kapott gól nélkül, 3-0-ra verte Szlovákiát.

Felkészülési válogatott mérkőzések, 2017. április 19.:

Olaszország–Kazahsztán 6-5 h.

2017. április 17.:

Ausztria–Olaszország 6-5 h.

2017. április 16.:

Olaszország–Ausztria 0-2

2017. április 15.:

Nagy-Britannia–Lengyelország 5-4 b.
Fehéroroszország–Németország 1-2
Svédország–Lettország 3-4 b.
Finnország–Dánia 2-3 h.
Szlovákia–Svájc 0-3
Oroszország B–Franciaország 6-0
Szlovénia–Kazahsztán 1-2 b.

2017. április 14.:

Nagy-Britannia–Lengyelország 1-4
Fehéroroszország–Németország 3-1
Svédország–Lettország 4-1

2017. április 13.:

Csehország–Norvégia 6-3
Finnország–Dánia 3-0
Szlovákia–Svájc 1-2
Oroszország B–Franciaország 0-1

2017. április 12.:

Csehország–Norvégia 4-0

2017. április 11.:

Szlovénia–Magyarország 2-1

2017. április 9.:

Franciaország–Svájc 3-2 h.

2017. április 8.:

Lengyelország–Szlovákia B 5-1
Dánia–Szlovákia 0-2
Lettország–Fehéroroszország 0-3
Norvégia–Németország 5-2
Franciaország–Svájc 3-4

2017. április 7.:

Magyarország–Finnország 1-6
Kazahsztán–Avtomobiliszt (KHL) 2-0
Lengyelország–Szlovákia B 1-6
Lettország–Fehéroroszország 1-0

2017. április 6.:

Kazahsztán–Avtomobiliszt (KHL) 0-1
Ausztria–Svédország 3-4
Norvégia–Németország 5-1
Dánia–Szlovákia 0-2

2017. április 5.:

Ausztria–Svédország 2-6

2017. április 4.:

Magyarország–Svédország 0-4

2017. április 2.:

Lettország–Oroszország B 1-2

2017. április 1.:

Lettország–Oroszország B 0-5

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk