Kazahsztán győzött Olaszországban

 

Világbajnoki ellenfelünk győzött az A csoportos válogatott otthonában.

Szerdán két vb-felkészülési mérkőzést játszottak Európában. A minket jobban érintő találkozón kazah siker született, az olaszok hiába szerezték meg a vezetést az első harmadban, világbajnoki ellenfelünk Nyikita Mihajlisz góljaival fordított, Nigel Dawes emberelőnyös találatával pedig beállította a 3-1-es végeredményt. A másik mérkőzésen Finnország kapott gól nélkül, 3-0-ra verte Szlovákiát.

Felkészülési válogatott mérkőzések, 2017. április 19.:

Olaszország–Kazahsztán 6-5 h.

2017. április 17.:

Ausztria–Olaszország 6-5 h.

2017. április 16.:

Olaszország–Ausztria 0-2

2017. április 15.:

Nagy-Britannia–Lengyelország 5-4 b.
Fehéroroszország–Németország 1-2
Svédország–Lettország 3-4 b.
Finnország–Dánia 2-3 h.
Szlovákia–Svájc 0-3
Oroszország B–Franciaország 6-0
Szlovénia–Kazahsztán 1-2 b.

2017. április 14.:

Nagy-Britannia–Lengyelország 1-4
Fehéroroszország–Németország 3-1
Svédország–Lettország 4-1

2017. április 13.:

Csehország–Norvégia 6-3
Finnország–Dánia 3-0
Szlovákia–Svájc 1-2
Oroszország B–Franciaország 0-1

2017. április 12.:

Csehország–Norvégia 4-0

2017. április 11.:

Szlovénia–Magyarország 2-1

2017. április 9.:

Franciaország–Svájc 3-2 h.

2017. április 8.:

Lengyelország–Szlovákia B 5-1
Dánia–Szlovákia 0-2
Lettország–Fehéroroszország 0-3
Norvégia–Németország 5-2
Franciaország–Svájc 3-4

2017. április 7.:

Magyarország–Finnország 1-6
Kazahsztán–Avtomobiliszt (KHL) 2-0
Lengyelország–Szlovákia B 1-6
Lettország–Fehéroroszország 1-0

2017. április 6.:

Kazahsztán–Avtomobiliszt (KHL) 0-1
Ausztria–Svédország 3-4
Norvégia–Németország 5-1
Dánia–Szlovákia 0-2

2017. április 5.:

Ausztria–Svédország 2-6

2017. április 4.:

Magyarország–Svédország 0-4

2017. április 2.:

Lettország–Oroszország B 1-2

2017. április 1.:

Lettország–Oroszország B 0-5

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 14., hétfő
VB 16:15 KORNOR 0-3VÉGE
VB 16:15 RUSSVK 4-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANLAT 2-1 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CZEAUT 4-3VÉGE
május 15., kedd
VB 12:15 FINUSA 6-2VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:15 SUIFRA 5-1VÉGE
VB 16:15 BLRSVK 4-7VÉGE
VB 16:15 CANGER 3-0VÉGE
VB 20:15 LATDEN 1-0VÉGE
VB 20:15 RUSSWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1
május 17., csütörtök
VB 16:15 RUSCAN 4-5 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 16:15 USACZE 3-2VÉGE
VB 20:15 FINSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SWELAT 3-2VÉGE
május 19., szombat
VB 15:15 SWEUSA 6-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 CANSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2 (22:45)
május 20., vasárnap
VB 15:45 USACAN 4-1VÉGE
    • SPORT 2 (18:15)
VB 20:15 SWESUI 3-2 BVÉGE
    • SPORT 2
Partnerünk