Rich Chernomaz nélkül fogadjuk az USA-t

   

Az U20-as válogatott szövetségi edzője elfoglaltságai miatt segítőire bízza a csapat vezetését az Egyesült Államok ellen.

Mint arról a Magyar Jégkorong Szövetség beszámolt, a magyar junior válogatott Rich Chernomaz nélkül fogadja az Egyesült Államok ifjúsági együttesét. A kanadai tréner két segítőjére, Svasznek Bencére és Kiss Dávidra bízta az augusztus első hetében zajló tábor és a 4-ei mérkőzés levezénylését.

Ahogyan arról korábban írtunk, a játékosok augusztus 1-jén találkoznak, majd a közel 100 fős keretből az első nap végére 40+4 fős együttes marad, kedd délután pedig kialakul a végleges, 20+2 játékosból álló kontingens. Két szerdai és egy csütörtöki edzés után az  utóbbi napon 17 16 órától a Tüskecsarnokban összecsapunk az USA világelithez tartozó U18-as csapatával.

Az U20-as válogatott 2016 augusztusi bő játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergely 1997 Fehérvár
Dobos Kristóf 1997 MAC
Gadácsi János Győző 1997 Fehérvár
Garbacz Máté 1998 UTE
Győri Boldizsár 1998 MAC
Kiss Bence 1997 Miskolc
Kovács Dávid 1999 Langnau (SUI)
Kővári Dániel 1998  Okanagan (AUT)
Nagy Péter 1997 Debrecen
Soós László 1997 FTC
Szeles Martin 1999 Fehérvár
Hátvédek:
Almási Márk 2000 Fehérvár
Antal Arnold István 1997 Fehérvár
Bálint Tamás 1998  Löwen Frankfurt (GER)
Banga Viktor Szilárd 1998 KMH
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Bán Károly Tibor 1998 KMH/Pesterzsébet
Boros Dániel László 1997 MAC
Bugár Gábor 1999 MAC
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Dankó Miklós 1998 Miskolc
Darabos Krisztofer 1998 Debrecen
Erdély Botond 1998 Fehérvár
Fejes Nándor 1999 MAC
Fürst Tamás 1998 Fehérvár
Garát Péter Zsombor 1997 Austin Bruins (NAHL)
Gerencsér Dominik 1997 FTC
Kiss Roland 1999 Casper Coyotes (WSHL)
Kováts Máté 1998 Vasas
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Nagy József 1998 Miskolc
Oroszi Álmos 1998 Vasas
Pálfi Márk 1997 KMH/Pesterzsébet
Pozsár Márk 1998 KMH/Pesterzsébet
Révész Marcell 2000 Zürich Lions (SUI)
Sarcia Antonio 1998 MAC
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Simotics Ferenc 1999 Sparta Praha (CZE)
Stipsicz Bence 1997 Cedar Rapids (USHL)
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szabó Bence 1998 Vasas
Szabó Dávid 1998 Fehérvár
Szécsi Patrik 2000 Pesterzsébet
Takács Bence Gáspár 1997 Fehérvár
Tóth Gergely 1998 MAC
Török Péter 1998 Pesterzsébet
Hátvédek/Csatárok:
Rózsa István 1998 Vasas
Surányi Zsolt Máté 1998 Vasas
Szlama Dániel 1997 Vasas
Csatárok:
Bernáth Milán 1997 Miskolc
Czakó Barna 1997 Vasas
Csiki Attila 1999 Vasas
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Faragó Richárd 1998 MAC
Gáspár Máté 1997 Linz (AUT)
Gyurgyev Miklós 1998 Fehérvár
Horváth András 1997 Vasas
Horváth Bálint 1999 Rögle BK (SWE)
Horváth Bálint Dominik 1998  UTE/KMH
Horváth Richárd 1998 Fehérvár
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Jancsó Dávid Zsolt 1998 Debrecen
Jászai Barna 1997 MAC
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Kiss Zsombor 1997 HC Davos (SUI)
Komjáti Gábor 1997 KMH/Pesterzsébet
Kovács Olivér 1998 Fehérvár
Kőrösi Péter 1997 MAC
Kreisz Brúnó 1999 MAC
Majoross Barnabás 1998 MAC
Márkus Balázs 1997 Vasas
Molnár Dávid 1998 Debrecen
Molnár Máté 1998 Miskolc
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Nagy Zoltán András 1997  Diskos (FIN)
Négyesi Armand 1997 Fehérvár
Orosz Martin 1997 KMH
Péter Andor 1999 Fehérvár
Rajz Áron 1998 Fehérvár
Sági Martin 1997 Miskolc
Sebestyén Dávid 1998 Casper Coyotes (WSHL)
Siklósi Botond 1998 KMH
Smaraglai Márton 1998 Miskolc
Szeredi Gergely 1998 KMH/Pesterzsébet
Székely-Mádai Gergő 1998 Vasas
Szigeti Ákos 1999 MAC
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlépka Armand 1998 Vasas
Szokolov Artyom 1998 Debrecen
Szűcs István Gábor 1997 KMH
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Patrik 1998 Fehérvár
Török Viktor 1998  Landshut (GER)
Vajda Tamás 1997 MAC
Varga Tamás 1998 Vasas
Vizi Dániel 1997 Fehérvár
Zsigmond Bence Pál 1998  Csíkszereda

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 22., vasárnap
VB 15:20 GBRLAT 3-4VÉGE
VB 15:20 KAZGER 4-5VÉGE
VB 19:20 SUIFRA 5-2VÉGE
VB 19:20 SWENOR 7-1VÉGE
    • SPORT 1
május 23., hétfő
VB 15:20 KAZITA 5-2VÉGE
VB 15:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 AUTGBR 5-3VÉGE
VB 19:20 CANDEN 2-3VÉGE
    • SPORT 2
május 24., kedd
VB 11:20 GERSUI 3-4 BVÉGE
VB 11:20 SWELAT 1-0VÉGE
VB 15:20 SVKDEN 7-1VÉGE
VB 15:20 USANOR 4-2VÉGE
VB 19:20 CANFRA 7-1VÉGE
VB 19:20 FINCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
május 26., csütörtök
VB 15:20 GERCZE 1-4VÉGE
    • SPORT 2
VB 15:20 SWECAN 3-4 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 19:20 FINSVK 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 SUIUSA 0-3VÉGE
    • SPORT 2 (21:45)
május 28., szombat
VB 13:20 FINUSA 
    • SPORT 2
VB 17:20 CANCZE 
    • SPORT 2
május 29., vasárnap
VB 14:20 bronzm.
    • SPORT 2
VB 19:20 döntő
    • SPORT 2
Partnerünk
Archívum