Öt ifjúsági játékos táborozhat az U20-asokkal

 

A szezonban másodszor találkozik a decemberi vébére készülő keret, ezúttal 46 fővel.

Szeptember 15-én és 16-án összegyűlik a magyar junior válogatott. A keretből hiányoznak a légiósok, valamint a kapusok közül a MOL Ligázó Arany Gergely. Az összetartásra meghívást kapott három 1998-ban született játékos, Szabó Bence, Szabó Dávid és Kiss Patrik, valamint két 1999-es jégkorongozó, Sándor Flórián és Kreisz Brúnó. A Rich Chernomaz vezette összetartás ezúttal egy házi mérkőzéssel zárul.

HUNPOL U20

Az U20-as válogatott szeptemberi bő kerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergely 1997 Fehérvár
Dobos Kristóf 1997 MAC
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Kiss Bence 1997 Miskolc
Nagy Péter 1997 Debrecen
Soós László 1997 Ferencváros
Hátvédek:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Bernáth Milán 1997 Miskolc
Boros Dániel 1997 MAC
Herner Olivér 1996 MAC
Herszényi András 1996 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Kaiser Vilmos 1996 Vasas
Kovács Attila 1996 MAC
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Lakatos Levente 1996 MAC
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szabó Dávid 1998 Fehérvár
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Takács Bence 1997 Fehérvár
Vokla Roland 1996 Fehérvár
Csatárok:
Balogh Bence 1996 Fehérvár
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Bödök Bence 1996 MAC
Egyed Márk 1996 UTE
Fekete Gergő 1996 MAC
Felföldy Philipp 1996 MAC
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Inglis Ákos 1996 MAC
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Kreisz Brúnó 1999 MAC
Mazzag Dániel 1996 Fehérvár
Papp Dániel 1996 MAC
Pápa Márton 1996 Vasas
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szabó Krisztián 1996 Fehérvár
Szász Norbert 1996 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 Vasas
Szűcs István Gábor 1997 UTE
Tanka Lőrinc 1996 Debrecen
Terbócs István 1996 MAC
Varga Balázs 1996 Fehérvár
Varga Olivér 1996 Vasas
Vincze Péter Tamás 1996 Debrecen
Vizi Dániel 1997 Fehérvár

A magyar U20-as stáb, 2015/16:

Vezetőedző: Rich Chernomaz
Edző: Svasznek Bence, Kiss Dávid, Mayer Péter
Kapusedző: Gary Clark
Csapatvezető: Nagy Attila
Fizioterapeuta: Bagonya Imre
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk