Lengyelország–Magyarország 4-5

   

A magyar ifjúsági válogatott győzelemmel kezdte a debicai tornát.

A lengyelországi Olimpiai Reménységes Versenye esemény nyitónapján a magyar U18-as csapat a házigazda lengyelekkel ellen lépett jégre. Magyarország két harmad után 3-1-re vezetett, a záró húsz percben pedig Lengyelország hajtott az egyenlítésért, sikertelenül, ifjúsági válogatottunk 5-4-re nyert. Magyarország péntek délután Szlovákia U16-os csapatával játszik. A magyar csapat kapuját végig Győri védte.

Gólszerzők: Pas 22., Krezolek 46., Podlipni 51., Jarosz 56., illetve Szabó B. (Szlépka) 15., Zsigmond (Nagy Á.) 32., Molnár D., (Nagy Á.) 39., Sebestyén (Majoross B.) 47., Gyurgyev (Pozsár) 51.

A másik meccsen Ausztria U18-asai 3-2-re nyertek Szlovákia U16-osaival szemben.

A lengyelországi torna programja:

augusztus 27., 19:30 Magyarország U18–Lengyelország U18 5-4
augusztus 28., 16:00 Magyarország U18–Szlovákia U16
augusztus 29., 11:00 Magyarország U18–Ausztria U18

Az U18-as válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Garbacz Máté 1998 UTE
Győri Boldizsár 1998 MAC
Szeles Martin 1998 Fehérvár
Hátvédek:
Bán Károly Tibor 1998 Pesterzsébet
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Kováts Máté 1998 Vasas
Oroszi Álmos 1998 Vasas
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Sándor Flórián 1998 Fehérvár
Szabó Dávid 1998 Fehérvár
Csatárok:
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Horváth Richárd 1998 Fehérvár
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Lövei Patrik 1998 Miskolc
Majoross Barnabás 1998 MAC
Molnár Dávid 1998 Debrecen
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Péter Andor 1999 Fehérvár
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szlépka Armand 1998 Vasas
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Zsigmond Bence Pál 1998 HSC Csíkszereda

A magyar U18-as stáb, 2015/16:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Horváth András
Kapusedző: Máthé Csaba
Csapatvezető: Mercz Orsolya
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter

U18 metodikai

Fotó: Szombathelyi Beáta

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 6., csütörtök
U18 15:50 PEFMAC 2-8VÉGE
U20 17:15 HUNUKR 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 2-4VÉGE
EL 18:00 DEBSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGFTC 7-1VÉGE
U18 18:30 AVSDAB 8-0VÉGE
U20 19:00 MISMAC 3-5VÉGE
december 7., péntek
EL 17:30 GYEDAB 1-3VÉGE
EL 18:00 FTCVAS 2-0VÉGE
EL 18:00 UTESCC 3-2 HVÉGE
EXL 18:00 MACKOS 3-5VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 POPMIS 4-5 HVÉGE
DEBL 18:20 KM2FTC 5-0VÉGE
EBEL 18:45 AVSDEC 5-2VÉGE
EL 19:00 DEBVC2 4-0VÉGE
december 8., szombat
DEBL   GRCMRL 
U18 12:05 DHKMIS 4-3VÉGE
U18 12:40 ZEGETO 2-6VÉGE
VB20 13:00 HUNJPN 3-1VÉGE
U18 13:20 KMHUTE 2-8VÉGE
U18 13:30 VASOHA 18-0VÉGE
U18 16:40 MACFTC 18-1VÉGE
EWHL 16:45 AJAHKB 0-4VÉGE
U18 18:00 ZNOAVS 3-4VÉGE
EWHL 19:25 U25SAV 3-5VÉGE
december 9., vasárnap
DEBL   GRZMRL 5-4 HVÉGE
U18 13:30 MISEHC 11-2VÉGE
EL 16:00 BRADAB 4-1VÉGE
EXL 17:00 ZVOMAC 1-6VÉGE
EBEL 17:30 VSVAVS 1-4VÉGE
EXL 17:30 MISBBY 1-0VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 17:50 VC2FTC 2-8VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 2-4VÉGE
VB20 20:00 HUNUKR 9-3VÉGE
december 10., hétfő
EL 20:00 UTEVAS 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
december 11., kedd
VB20 13:00 HUNITA 
U20 18:00 ETOKMM 
december 12., szerda
KHL 18:30 SBADRI 
    • SPORT 2
U18 19:00 FTCETO 
VB20 20:00 HUNSLO 
Partnerünk