SHK 37 Piestany–UTE 4-2

 

Az újpestiek az első harmad után 2-0-ra vezettek, de végül vereséget szenvedtek.

Az UTE remekül kezdte a szlovák Extraligás Pöstyén elleni mérkőzést. Az első harmad végén előbb Hodos Detre, majd Gröschl Tamás talált be a hazai kapuba, így 20 perc után az újpestiek vezettek. A 25. percben a szlovákok szépítettek, a mérkőzés közepén pedig 1 perc alatt 2 gólt lőve fordítottak. A 4-2-es végeredmény már a 35. percben kialakult. A lila-fehérek nem pihennek sokat, ugyanis péntek este Érsekújváron lépnek jégre.

A MOL Liga-csapatok és a Fehérvár EBEL-csapatának felkészülési meccsei

augusztus 10.
18:00 HC Nové Zámky–Jertisz Pavlodar (KAZ) (Érsekújvár) 7-5 (1-3, 4-0, 2-1)

augusztus 11.
18:00 HK Detva (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Gyetva) 7-6 (3-1, 1-4, 2-1, 1-0)

augusztus 12.
18:00 HC Nové Zámky–Bejbarisz Atirau (KAZ) (Érsekújvár) 1-5 (0-3, 0-1, 1-1)

augusztus 13.
15:30 GKS Tychy (POL-1.)–Fehérvár (Zólyom) 4-0 (3-0, 0-0, 1-0)

augusztus 14.
17:00 Spartak Trnava (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Nagyszombat) 3-6 (0-1, 2-1, 1-4)
19:00 HKM Zvolen (SVK-1.)–Fehérvár (Zólyom) 3-5 (2-3, 1-2, 0-0)

augusztus 15.
15:30 Fehérvár–SHK 37 Piestany (SVK-1.) (Zólyom) 3-2 (2-0, 0-0, 1-2)

augusztus 17.
18:15 DAB–Debrecen (Dunaújváros) 5-3 (1-0, 0-0, 4-3)
19:00 Ferencváros–HK Levice (SVK-3.) (Pesterzsébet) 8-1 (1-1, 5-0, 2-0)

augusztus 18.
18:00 HK 36 Skalica (SVK)–HC Nové Zámky (Szakolca) 7-4 (2-1, 3-2, 2-1)

augusztus 20.
17:00 HK Detva (SVK-2.)–UTE (Gyetva) 3-1 (0-0, 1-0, 2-1)
18:00 HC Nové Zámky–HK 36 Skalica (SVK) (Érsekújvár) 0-5

augusztus 21.
16:00 Fehérvár (MOL)–Fehérvár U20 (Székesfehérvár) 4-0
17:00 MsHK Zilina (SVK)–UTE (Privigye) 6-2 (3-0, 0-2, 3-0)
18:00 Presov Penguins (SVK-2.)–Debrecen (Eperjes) 1-2 b. (1-1, 0-0, 0-0, 0-1)
19:00 DVTK Jegesmedvék–KH Sanok (POL) (Miskolc) 8-5 (3-2, 3-1, 2-2)
19:30 EVL Landshut (GER-3.)–Fehérvár (Landshut) 1-7 (0-2, 0-3, 1-2)

augusztus 22.
15:30 Debrecen–Fehérvár (MOL) (Debrecen) 1-4 (0-1, 1-1, 0-2)
19:15 HDD Jesenice (SLO)–MAC Budapest (Jesenice) 5-4 (1-1, 0-2, 3-1, 0-0, 1-0)

augusztus 23.
16:30 Straubing Tigers (GER)–Fehérvár (Straubing) 4-0 (1-0, 1-0, 2-0)
18:00 SHK 37 Piestany (SVK)–HC Nové Zámky (Pöstyén) 4-2 (1-0, 2-2, 1-0)
19:00 HDD Olimpija Ljubljana (SLO)– MAC Budapest (Ljubljana) 2-0 (0-0, 1-0, 1-0)

augusztus 25.
18:00 HC Nové Zámky–HC Detva (SVK-2.) (Érsekújvár) 4-2 

augusztus 27.
18:00 SHK 37 Piestany (SVK)–UTE (Pöstyén) 4-2 (0-2, 4-0, 0-0)
18:00 Debrecen–Brassó (Debrecen)
18:00 HC Nové Zámky–Szlovákia U20 (Érsekújvár)
18:15 DAB–Ferencváros (Dunaújváros) 1-3 (0-1, 1-1, 0-1)

augusztus 28.
18:00 HC 07 Detva (SVK-2.)– MAC Budapest (Gyetva)
18:00 HC Nové Zámky–UTE (Érsekújvár)
18:00 Debrecen–Brassó (Debrecen)
19:00 DVTK Jegesmedvék–HC46 Bardejov (SVK-2.) (Miskolc)

augusztus 29.
17:30 HK Levice (SVK-3.)–DAB (Léva)

augusztus 31.
19:00 Ferencváros–HSC Csíkszereda (Pesterzsébet)

szeptember 1.
18:00 Fehérvár (MOL)–UTE (Székesfehérvár)
18:00 HC Nové Zámky–SHK 37 Piestany (SVK) (Érsekújvár)
18:00 Debrecen–HSC Csíkszereda (Debrecen)

szeptember 2.
18:00 Graz (EBEL)–MAC Budapest (Graz)

szeptember 3.
19:00 Ferencváros–DAB (Pesterzsébet)
KH Sanok (POL)–DVTK Jegesmedvék (Sanok)

szeptember 4.
18:00 HC Nové Zámky–Spartak Trnava (SVK-2.) (Érsekújvár)
HC46 Bardejov (SVK-2.)–DVTK Jegesmedvék (Bártfa)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk