Megvan a Lengyelország elleni U20-as csapat

   

Rich Chernomaz gárdája 23+3 fővel várja a lengyeleket. A 2 csapat 3 meccset vív egymással 24 óra alatt.

Az ifjúsági válogatott után a junioroknál is keretszűkítést tartottak. A 48 játékosból 26 maradt, ők léphetnek jégre szerdán és csütörtökön Lengyelország ellen. A találkozókat a Megyeri úton rendezik, a belépés ingyenes.

Az U20-as válogatott augusztusi felkészülési mérkőzései:

2015. augusztus 26., 9:40: Magyarország–Lengyelország
2015. augusztus 26., 17:40: Magyarország–Lengyelország
2015. augusztus 27., 9:40: Magyarország–Lengyelország

Az U20-as válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Arany Gergely 1996 MAC
Bors Gergely 1997 Fehérvár
Dobos Kristóf 1997 MAC
Hátvédek:
Garát Zsombor 1997 Boston Jr. Bandits (EHL)
Herner Olivér 1996 MAC
Herszényi András 1996 MAC
Kaiser Vilmos 1996 Vasas
Kovács Attila 1996 MAC
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Vokla Roland 1996 Fehérvár
Csatárok:
Antal Norbert 1996 Borlange (SWE)
Bödök Bence 1996 MAC
Erdély Csanád 1996 Sioux Falls Stampede (USHL)
Felföldy Philipp 1996 MAC
Fischer Noel 1996 Maine Wild (USA)
Keresztury Erik 1996 Düsseldorf (GER)
Papp Dániel 1996 MAC
Pápa Márton 1996 Vasas
Sági Martin 1997 Linz (AUT)
Szabad Kevin 1997 Vienna Capitals (AUT)
Szűcs István Gábor 1997 UTE
Tanka Lőrinc 1996 Debrecen
Terbócs István 1996 MAC
Varga Balázs 1996 Fehérvár
Vizi Dániel 1997 Fehérvár

A magyar U20-as stáb, 2015/16:

Vezetőedző: Rich Chernomaz
Edző: Svasznek Bence, Kiss Dávid, Mayer Péter
Kapusedző: Gary Clark
Csapatvezető: Nagy Attila
Fizioterapeuta: Bagonya Imre
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor

U20 chernomaz

Fotó: MJSZ

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 18., hétfő
EL 17:40 VASSCC 1-3VÉGE
EXL 19:00 MACDUM 1-3VÉGE
november 19., kedd
BL 18:00 FRÖFBK 
    • SPORT 1
U21 18:50 DHKMAC 2-3VÉGE
EWHL 19:30 MACAJA 4-1VÉGE
U21 19:40 KMHUTE 3-7VÉGE
november 20., szerda
EWHL 13:35 KMHAJA 5-2VÉGE
U21 14:40 PHCFTC 3-1VÉGE
EBJL 15:15 OKRMAC 5-2VÉGE
MK 18:00 UTEFTC 1-3VÉGE
MK 18:30 DEBMAC 2-5VÉGE
MK 18:30 TITMIS 2-6VÉGE
EBJL 19:00 ETOOKW 7-4VÉGE
U21 19:05 DABKMH 5-3VÉGE
BL 20:00 RBMJUM 
    • SPORT 2
november 21., csütörtök
KHL 17:30 AVGAVT 
    • SPORT 1
U21 18:40 VASETO 
november 22., péntek
EBJL   EHLETO 
EBJL 13:40 AVSRBS 
EBJL 16:40 MISKAC 
EL 17:30 BRAFTC 
EL 17:30 SCCUTE 
EXL 17:30 BBYMAC 
EBJL 17:40 VASZNO 
EBJL 18:00 UTEVIC 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 HKBVAS 
EL 18:30 DEBGYE 
EXL 18:30 MISSBA 
EBEL 19:15 AVSRBS 
    • DIGI SPORT 2
EBJL 19:40 DHKEHC 
november 23., szombat
EWSC 09:15 AJAKMH 
U18 12:00 DABSZG 
EBJL 12:30 ETOEHL 
EBJL 12:30 MISRBS 
EBJL 14:30 AVSOKR 
EBJL 15:30 UTEKAC 
EBJL 16:20 MACVIC 
U18 17:20 KMHÓHA 
EWHL 17:25 MACHVI 
EL 17:30 BRAUTE 
EL 17:30 SCCFTC 
U21 17:40 MACETO 
EBJL 18:30 DHKZNO 
november 24., vasárnap
U21   AVSMIS 
EBJL 10:00 MISVIC 
EBJL 11:45 AVSKAC 
EBJL 12:00 UTERBS 
EBJL 13:00 DHKZNO 
EBJL 13:30 MACOKR 
EWHL 14:40 HVIMAC 
EBEL 17:30 ZNOAVS 
EL 17:30 TITHKB 
EXL 17:30 MACZVO 
    • DIGI SPORT 2
EXL 17:30 MISNZÁ 
EL 17:40 VASGYE 
U21 18:00 FTCDAB 
Partnerünk