Erős lengyel tornára készülnek az U18-asok

 

Glen Williamson 40 fős kerettel kezdi meg a felkészülést a 2015/16-os szezonra.

Két napig a Tüskesátorban készül a főként 1998-asokból álló csapat, majd a 22 játékosból álló végleges keret szerdán utazik Dubicába.

A lengyelországi torna programja:

augusztus 27., 19:30 Magyarország U18–Lengyelország U18
augusztus 28., 16:00 Magyarország U18–Szlovákia U16
augusztus 29., 11:00 Magyarország U18– Ausztria U18

Az U18-as válogatott 2015 augusztusi bő játékoskerete:

Név Csapat
Kapusok:
Garbacz Máté UTE
Győri Boldizsár MAC
Kővári Dániel OHS Europe (AUT)
Medgyes Csaba Vasas
Szeles Martin Fehérvár
Hátvédek:
Bálint Tamás MAC
Banga Viktor UTE
Bán Károly Tibor Pesterzsébet
Bugár Gábor MAC
Bukor Rajmund Vasas
Darabos Krisztofer Debrecen
Erdély Botond Fehérvár
Kováts Máté Vasas
Pozsár Márk Pesterzsébet
Sándor Flórián Fehérvár
Simotics Ferenc Sparta Praha (CZE)
Szabó Bence Vasas
Szabó Bence Fehérvár
Szabó Dávid Fehérvár
Csatárok:
Erdei Zoltán Fehérvár
Gombos Bence Vasas
Gyurgyev Miklós MAC
Horváth Bálint Rögle BK (SWE)
Horváth Richárd Fehérvár
Kiss Patrik Fehérvár
Kovács Olivér Fehérvár
Lövei Patrik Miskolc
Majoross Barnabás MAC
Molnár Dávid Debrecen
Nagy Ákos Fehérvár
Oroszi Álmos Vasas
Péter Andor Fehérvár
Sebestyén Dávid MAC
Székely-Mádai Gergő Vasas
Szita Donát Fehérvár
Szlépka Armand Vasas
Tóth Renátó Fehérvár
Török Patrik Fehérvár
Varga Tamás Vasas
Zsigmond Bence Pál HSC Csíkszereda

A magyar U18-as stáb, 2015/16:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Fodor Szabolcs, Horváth András
Kapusedző: Máthé Csaba
Csapatvezető: Mercz Orsolya
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter
Orvos: Bányai Máté

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 18., hétfő
EL 17:40 VASSCC 1-3VÉGE
EXL 19:00 MACDUM 1-3VÉGE
november 19., kedd
BL 18:00 FRÖFBK 
    • SPORT 1
U21 18:50 DHKMAC 2-3VÉGE
EWHL 19:30 MACAJA 4-1VÉGE
U21 19:40 KMHUTE 3-7VÉGE
november 20., szerda
EWHL 13:35 KMHAJA 5-2VÉGE
U21 14:40 PHCFTC 3-1VÉGE
EBJL 15:15 OKRMAC 5-2VÉGE
MK 18:00 UTEFTC 1-3VÉGE
MK 18:30 DEBMAC 2-5VÉGE
MK 18:30 TITMIS 2-6VÉGE
EBJL 19:00 ETOOKW 7-4VÉGE
U21 19:05 DABKMH 5-3VÉGE
BL 20:00 RBMJUM 
    • SPORT 2
november 21., csütörtök
KHL 17:30 AVGAVT 
    • SPORT 1
U21 18:40 VASETO 
november 22., péntek
EBJL   EHLETO 
EBJL 13:40 AVSRBS 
EBJL 16:40 MISKAC 
EL 17:30 BRAFTC 
EL 17:30 SCCUTE 
EXL 17:30 BBYMAC 
EBJL 17:40 VASZNO 
EBJL 18:00 UTEVIC 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 HKBVAS 
EL 18:30 DEBGYE 
EXL 18:30 MISSBA 
EBEL 19:15 AVSRBS 
    • DIGI SPORT 2
EBJL 19:40 DHKEHC 
november 23., szombat
EWSC 09:15 AJAKMH 
U18 12:00 DABSZG 
EBJL 12:30 ETOEHL 
EBJL 12:30 MISRBS 
EBJL 14:30 AVSOKR 
EBJL 15:30 UTEKAC 
EBJL 16:20 MACVIC 
U18 17:20 KMHÓHA 
EWHL 17:25 MACHVI 
EL 17:30 BRAUTE 
EL 17:30 SCCFTC 
U21 17:40 MACETO 
EBJL 18:30 DHKZNO 
november 24., vasárnap
U21   AVSMIS 
EBJL 10:00 MISVIC 
EBJL 11:45 AVSKAC 
EBJL 12:00 UTERBS 
EBJL 13:00 DHKZNO 
EBJL 13:30 MACOKR 
EWHL 14:40 HVIMAC 
EBEL 17:30 ZNOAVS 
EL 17:30 TITHKB 
EXL 17:30 MACZVO 
    • DIGI SPORT 2
EXL 17:30 MISNZÁ 
EL 17:40 VASGYE 
U21 18:00 FTCDAB 
Partnerünk