Williamson kijelölte az Eperjesre utazó ifikeretet

 

A magyar válogatott edzője 22 játékost visz el az U17-es válogatott tagjaként a szlovákiai városba.

A magyar jégkorong-válogatottak közül elsőként az U17-es csapat kezdte meg a felkészülést augusztus 17-én. Az edzőtábor második napján megtartotta a keretszűkítést a válogatott stábja. A csapat – amely kizárólag 1999-es születésű játékosokból áll – a szlovákiai Eperjesre utazik, ahol előbb a helyi U18-as, majd az U20-as együttessel méri össze erejét.

Az U17-es válogatott Eperjesre utazó játékoskerete:

Név Csapat
Kapusok:
Nagy Kristóf MAC
Pinczés Bendegúz Fehérvár
Hátvédek:
Bognár Patrik Fehérvár
Fejes Nándor MAC
Horváth Márton Fehérvár
Horváth Olivér UTE
Kiss Roland Fehérvár
Kiss Tamás Debrecen
Molnár András UTE
Vas Márk Fehérvár
Csatárok:
Horváth Ákos UTE
Kedves Richárd MAC
Korchma Bence MAC
Kreisz Brúnó MAC
Lőczi Árpád MAC
Madácsi Benedek Fehérvár
Makovics Bence Fehérvár
Selmeczi András UTE
Szigeti Ákos MAC
Takács Noel Vasas
Türmer Gábor UTE
Vincze Gergő Fehérvár

A magyar U17-es stáb, 2015/16:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Fodor Szabolcs, Horváth András
Kapusedző: Máthé Csaba
Csapatvezető: Mercz Orsolya

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 18., hétfő
EL 17:40 VASSCC 1-3VÉGE
EXL 19:00 MACDUM 1-3VÉGE
november 19., kedd
BL 18:00 FRÖFBK 
    • SPORT 1
U21 18:50 DHKMAC 2-3VÉGE
EWHL 19:30 MACAJA 4-1VÉGE
U21 19:40 KMHUTE 3-7VÉGE
november 20., szerda
EWHL 13:35 KMHAJA 5-2VÉGE
U21 14:40 PHCFTC 3-1VÉGE
EBJL 15:15 OKRMAC 5-2VÉGE
MK 18:00 UTEFTC 1-3VÉGE
MK 18:30 DEBMAC 2-5VÉGE
MK 18:30 TITMIS 2-6VÉGE
EBJL 19:00 ETOOKW 7-4VÉGE
U21 19:05 DABKMH 5-3VÉGE
BL 20:00 RBMJUM 
    • SPORT 2
november 21., csütörtök
KHL 17:30 AVGAVT 
    • SPORT 1
U21 18:40 VASETO INFO
november 22., péntek
EBJL   EHLETO 
EBJL 13:40 AVSRBS 
EBJL 16:40 MISKAC 
EL 17:30 BRAFTC 
EL 17:30 SCCUTE 
EXL 17:30 BBYMAC 
EBJL 17:40 VASZNO 
EBJL 18:00 UTEVIC 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 HKBVAS 
EL 18:30 DEBGYE 
EXL 18:30 MISSBA 
EBEL 19:15 AVSRBS 
    • DIGI SPORT 2
EBJL 19:40 DHKEHC 
november 23., szombat
EWSC 09:15 AJAKMH 
U18 12:00 DABSZG 
EBJL 12:30 ETOEHL 
EBJL 12:30 MISRBS 
EBJL 14:30 AVSOKR 
EBJL 15:30 UTEKAC 
EBJL 16:20 MACVIC 
U18 17:20 KMHÓHA 
EWHL 17:25 MACHVI 
EL 17:30 BRAUTE 
EL 17:30 SCCFTC 
U21 17:40 MACETO 
EBJL 18:30 DHKZNO 
november 24., vasárnap
U21   AVSMIS 
EBJL 10:00 MISVIC 
EBJL 11:45 AVSKAC 
EBJL 12:00 UTERBS 
EBJL 13:00 DHKZNO 
EBJL 13:30 MACOKR 
EWHL 14:40 HVIMAC 
EBEL 17:30 ZNOAVS 
EL 17:30 TITHKB 
EXL 17:30 MACZVO 
    • DIGI SPORT 2
EXL 17:30 MISNZÁ 
EL 17:40 VASGYE 
U21 18:00 FTCDAB 
Partnerünk