Williamson kijelölte az Eperjesre utazó ifikeretet

 

A magyar válogatott edzője 22 játékost visz el az U17-es válogatott tagjaként a szlovákiai városba.

A magyar jégkorong-válogatottak közül elsőként az U17-es csapat kezdte meg a felkészülést augusztus 17-én. Az edzőtábor második napján megtartotta a keretszűkítést a válogatott stábja. A csapat – amely kizárólag 1999-es születésű játékosokból áll – a szlovákiai Eperjesre utazik, ahol előbb a helyi U18-as, majd az U20-as együttessel méri össze erejét.

Az U17-es válogatott Eperjesre utazó játékoskerete:

Név Csapat
Kapusok:
Nagy Kristóf MAC
Pinczés Bendegúz Fehérvár
Hátvédek:
Bognár Patrik Fehérvár
Fejes Nándor MAC
Horváth Márton Fehérvár
Horváth Olivér UTE
Kiss Roland Fehérvár
Kiss Tamás Debrecen
Molnár András UTE
Vas Márk Fehérvár
Csatárok:
Horváth Ákos UTE
Kedves Richárd MAC
Korchma Bence MAC
Kreisz Brúnó MAC
Lőczi Árpád MAC
Madácsi Benedek Fehérvár
Makovics Bence Fehérvár
Selmeczi András UTE
Szigeti Ákos MAC
Takács Noel Vasas
Türmer Gábor UTE
Vincze Gergő Fehérvár

A magyar U17-es stáb, 2015/16:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Fodor Szabolcs, Horváth András
Kapusedző: Máthé Csaba
Csapatvezető: Mercz Orsolya

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 19., szerda
U20 15:50 PEFMIS 2-3VÉGE
U18 18:00 ZEGSCC 1-5VÉGE
U20 18:00 ETOSAP 2-3VÉGE
EXL 18:30 MISO20 8-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
U20 18:30 VASKMH 0-1VÉGE
szeptember 20., csütörtök
U20 14:30 AVSSAP 12-1VÉGE
U18 15:50 PEFAVS 2-3VÉGE
U18 18:00 ETOSCC 3-2VÉGE
U20 18:20 DHKUTE 3-4VÉGE
EL 18:30 TITUTE 3-2 HVÉGE
U18 19:00 DABUTE 3-8VÉGE
szeptember 21., péntek
EL 17:30 BRADEB 1-6VÉGE
EL 17:30 SCCVAS 4-1VÉGE
EL 17:50 VC2GYE 2-3VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 3-2VÉGE
EXL 18:00 DTEMAC 4-3 HVÉGE
EXL 18:30 MISZVO 0-5VÉGE
EBEL 18:45 AVSKAC 3-2 BVÉGE
szeptember 22., szombat
U18 12:00 ETOTIT 
U18 12:00 OHAFTC 
U18 13:30 AVSVIC 
U20 16:20 PEFKMH 
U20 17:00 DABSAP 
EBEL 17:30 AVSHCI 
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 UTESCC 
U20 19:00 MISDHK 
szeptember 23., vasárnap
U20 12:20 KMMMAC 
U20 12:20 PEFSAP 
U20 14:00 AVSZNO 
U20 14:45 UTEETO 
U18 15:30 KMHSCC 
EL 16:00 BRAVAS 
EL 17:00 DABGYE 
EL 17:30 SCCDEB 
EXL 17:30 DTVMIS 
EL 17:50 VC2HKB 
EXL 18:00 MACLMI 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 UTEFTC 
Partnerünk