Németország legyőzte Szlovéniát

 

Szerdán két meccsel véget ért az A csoportos vb felkészülési időszaka.

Ausztria szoros csatára kényszerítette az akklimatizálódó Kanadát. Nyugati szomszédunk Raphael Herburger duplájával 2-1-re vezetett az első harmad után, ám a juharlevelesek a második játékrészben megfordították a mérkőzést, végül 4-2-re nyertek. A kanadaiaknál Crosby nem lépett jégre. Az osztrákok az összes felkészülési meccsüket elvesztették, de a lényeg a vb-n vár rájuk.

A másik felkészülési találkozón Szlovénia Berlinben lépett jégre. A meccsen büntetők döntöttek a németek javára, akik 4-3-as győzelmet arattak. A szlovéneknél Kopitar 1+1 ponttal zárt.

Az A csoportos válogatottak előkészületi meccsei:

Ausztria:

2015. április 8., 18.00: Ausztria–Magyarország 2-4
2015. április 10., 19.00: Magyarország–Ausztria 3-2
2015. április 19., 18.00: Szlovénia–Ausztria 4-3
2015. április 28., 20.30: Ausztria–USA 1-4
2015. április 29., 19.00: Ausztria–Kanada 2-4

Csehország:

2015. április 3., 19.00: Norvégia–Csehország 0-4
2015. április 4., 17.00: Norvégia–Csehország 0-1
2015. április 9., 17.00: Csehország–Szlovákia 3-2 h.
2015. április 10., 18.00: Csehország–Szlovákia 3-1
2015. április 17., 19.00: Svédország–Csehország 1-4
2015. április 19., 15.00: Svédország–Csehország 2-1
2015. április 22., 17.30: Csehország–Finnország 4-1
2015. április 24., 18.00: Csehország–Finnország 3-2 b.

Dánia:

2015. április 3., 20.00: Franciaország–Dánia 4-2
2015. április 4., 20.00: Franciaország–Dánia 4-3
2015. április 9., 17.00: Dánia–Fehéroroszország 3-1
2015. április 10., 17.00: Dánia–Fehéroroszország 6-1
2015. április 16., 19.30: Dánia–Svájc 3-6
2015. április 18., 17.00: Dánia–Svájc 0-1 h.
2015. április 24., 19.30: Dánia–Németország 1-0
2015. április 25., 19.30: Dánia–Németország 2-4

Fehéroroszország:

2015. április 2., 19.00: Fehéroroszország–Lettország 2-1
2015. április 4., 17.00: Fehéroroszország–Lettország 0-1
2015. április 9., 17.00: Dánia–Fehéroroszország 3-1
2015. április 10., 17.00: Dánia–Fehéroroszország 6-1
2015. április 16., 16.30: Szlovákia–Fehéroroszország 4-5 b.
2015. április 18., 17.00: Szlovákia–Fehéroroszország 5-2
2015. április 24., 18.00: Fehéroroszország–Norvégia 5-1
2015. április 25., 17.00: Fehéroroszország–Norvégia 2-3

Finnország:

2015. április 1., 19.45: Svájc–Finnország 4-1
2015. április 3., 15.45: Svájc–Finnország 0-2
2015. április 9., 17.30: Finnország–Németország 4-0
2015. április 10., 17.30: Finnország–Németország 6-1
2015. április 16., 18.30: Finnország–Oroszország 3-0
2015. április 18., 14.00: Finnország–Oroszország 4-2
2015. április 22., 17.30: Csehország–Finnország 4-1
2015. április 24., 18.00: Csehország–Finnország 3-2 b.

Franciaország:

2015. április 3., 20.00: Franciaország–Dánia 4-2
2015. április 4., 20.00: Franciaország–Dánia 4-3
2015. április 9., 19.30: Lettország–Franciaország 1-2
2015. április 10., 19.30: Lettország–Franciaország 0-1
2015. április 16., 19.15: Németország–Franciaország 3-0
2015. április 18., 20.15: Németország–Franciaország 4-3
2015. április 24., 19.30: Franciaország–Svájc 2-3
2015. április 26.: Franciaország–Svájc 6-5 h.

Kanada:

2015. április 29., 19.00: Ausztria–Kanada 2-4

Lettország:

2015. április 2., 19.00: Fehéroroszország–Lettország 2-1
2015. április 4., 17.00: Fehéroroszország–Lettország 0-1
2015. április 9., 19.30: Lettország–Franciaország 1-2
2015. április 10., 19.30: Lettország–Franciaország 0-1
2015. április 17., 20.00: Norvégia–Lettország 2-1
2015. április 18., 17.00: Norvégia–Lettország 7-3
2015. április 24.: Lettország–Szlovákia 5-1
2015. április 25.: Lettország–Szlovákia 3-2 b.

Németország:

2015. április 5., 20.00: Németország–Oroszország 0-3
2015. április 6., 16.30: Németország–Oroszország 2-3 b.
2015. április 9., 17.30: Finnország–Németország 4-0
2015. április 10., 17.30: Finnország–Németország 6-1
2015. április 16., 19.15: Németország–Franciaország 3-0
2015. április 18., 20.15: Németország–Franciaország 4-3
2015. április 24., 19.30: Dánia–Németország 1-0
2015. április 25., 19.30: Dánia–Németország 2-4
2015. április 29., 17.00: Németország–Szlovénia 4-3 b.

Norvégia:

2015. április 3., 19.00: Norvégia–Csehország 0-4
2015. április 4., 17.00: Norvégia–Csehország 0-1
2015. április 10., 19.00: Svédország–Norvégia 3-2
2015. április 11., 15.00: Svédország–Norvégia 4-1
2015. április 17., 20.00: Norvégia–Lettország 2-1
2015. április 18., 17.00: Norvégia–Lettország 7-3
2015. április 24., 18.00: Fehéroroszország–Norvégia 5-1
2015. április 25., 17.00: Fehéroroszország–Norvégia 2-3

Oroszország:

2015. április 5., 20.00: Németország–Oroszország 0-3
2015. április 6., 16.30: Németország–Oroszország 2-3 b.
2015. április 8., 19.45: Svájc–Oroszország 3-4 h.
2015. április 10., 20.00: Svájc–Oroszország 3-2 b.
2015. április 16., 18.30: Finnország–Oroszország 3-0
2015. április 18., 14.00: Finnország–Oroszország 4-2
2015. április 24., 19.30: Oroszország–Svédország 4-5
2015. április 25., 17.00: Oroszország–Svédország 2-3 h.

Svájc:

2015. április 1., 19.45: Svájc–Finnország 4-1
2015. április 3., 15.45: Svájc–Finnország 0-2
2015. április 8., 19.45: Svájc–Oroszország 3-4 h.
2015. április 10., 20.00: Svájc–Oroszország 3-2 b.
2015. április 16., 19.30: Dánia–Svájc 3-6
2015. április 18., 17.00: Dánia–Svájc 0-1 h.
2015. április 24., 19.30: Franciaország–Svájc 2-3
2015. április 26.: Franciaország–Svájc 6-5 h.

Svédország:

2015. április 2., 16.30: Szlovákia–Svédország 3-4
2015. április 4., 17.00: Szlovákia–Svédország 3-1
2015. április 10., 19.00: Svédország–Norvégia 3-2
2015. április 11., 15.00: Svédország–Norvégia 4-1
2015. április 17., 19.00: Svédország–Csehország 1-4
2015. április 19., 15.00: Svédország–Csehország 2-1
2015. április 24., 19.30: Oroszország–Svédország 4-5
2015. április 25., 17.00: Oroszország–Svédország 2-3 h.

Szlovákia:

2015. április 2., 16.30: Szlovákia–Svédország 3-4
2015. április 4., 17.00: Szlovákia–Svédország 3-1
2015. április 9., 17.00: Csehország–Szlovákia 3-2 h.
2015. április 10., 18.00: Csehország–Szlovákia 3-1
2015. április 16., 16.30: Szlovákia–Fehéroroszország 4-5 b.
2015. április 18., 17.00: Szlovákia–Fehéroroszország 5-2
2015. április 24.: Lettország–Szlovákia 5-1
2015. április 25.: Lettország–Szlovákia 3-2 b.

Szlovénia:

2015. április 7., 18.00: Horvátország–Szlovénia 2-5
2015. április 10., 19.00: Szlovénia–Japán 4-0
2015. április 12., 17.00: Magyarország–Szlovénia 2-4
2015. április 15., 19.00: Szlovénia–Japán 4-1
2015. április 19., 18.00: Szlovénia–Ausztria 4-3
2015. április 29., 17.00: Németország–Szlovénia 4-3 b.

USA:

2015. április 28., 20.30: Ausztria–USA 1-4

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk