Ausztria–USA 1-4

   

A vb-felkészülési meccsen gólt lőtt a vendégek 17 éves zsenije, aki szezonbeli harmadik vb-jére készül és az ifjúsági vb MVP-je lett.

Sokáig jól tartotta magát Ausztria, hiszen az NCAA-ből érkező 21 éves hátvéd, Mike Reilly harmadik percben esett góljára három perc elteltével válaszolt Michael Raffl. Góltalan középső játékrészt követően ismét a harmad elején, egészen pontosan 18 másodperc elteltével szerezte vissza a vezetést az USA, ezúttal emberelőnyből voltak eredményesek. Bár voltak lehetőségeik, erre már nem tudtak válaszolni nyugati szomszédaink, sőt az 52. percben a már említett 17 éves Auston Matthews kettőre növelte az előnyt. A végeredmény az 57. percben született meg, újfent az USA volt eredményes, ezzel alakult ki a 4-1-es vendégsiker. A mérkőzés helyzeteinek összefoglalója az alábbi linkre kattintva nézhető meg.

Szerdán a minden bizonnyal Crosbyval felálló Kanada lesz a bécsi jégcsarnok vendége.

Az A csoportos válogatottak előkészületi meccsei:

Ausztria:

2015. április 8., 18.00: Ausztria–Magyarország 2-4
2015. április 10., 19.00: Magyarország–Ausztria 3-2
2015. április 19., 18.00: Szlovénia–Ausztria 4-3
2015. április 28., 20.30: Ausztria–USA 1-4
2015. április 29., 19.00: Ausztria–Kanada (Bécs)

Csehország:

2015. április 3., 19.00: Norvégia–Csehország 0-4
2015. április 4., 17.00: Norvégia–Csehország 0-1
2015. április 9., 17.00: Csehország–Szlovákia 3-2 h.
2015. április 10., 18.00: Csehország–Szlovákia 3-1
2015. április 17., 19.00: Svédország–Csehország 1-4
2015. április 19., 15.00: Svédország–Csehország 2-1
2015. április 22., 17.30: Csehország–Finnország 4-1
2015. április 24., 18.00: Csehország–Finnország 3-2 b.

Dánia:

2015. április 3., 20.00: Franciaország–Dánia 4-2
2015. április 4., 20.00: Franciaország–Dánia 4-3
2015. április 9., 17.00: Dánia–Fehéroroszország 3-1
2015. április 10., 17.00: Dánia–Fehéroroszország 6-1
2015. április 16., 19.30: Dánia–Svájc 3-6
2015. április 18., 17.00: Dánia–Svájc 0-1 h.
2015. április 24., 19.30: Dánia–Németország 1-0
2015. április 25., 19.30: Dánia–Németország 2-4

Fehéroroszország:

2015. április 2., 19.00: Fehéroroszország–Lettország 2-1
2015. április 4., 17.00: Fehéroroszország–Lettország 0-1
2015. április 9., 17.00: Dánia–Fehéroroszország 3-1
2015. április 10., 17.00: Dánia–Fehéroroszország 6-1
2015. április 16., 16.30: Szlovákia–Fehéroroszország 4-5 b.
2015. április 18., 17.00: Szlovákia–Fehéroroszország 5-2
2015. április 24., 18.00: Fehéroroszország–Norvégia 5-1
2015. április 25., 17.00: Fehéroroszország–Norvégia 2-3

Finnország:

2015. április 1., 19.45: Svájc–Finnország 4-1
2015. április 3., 15.45: Svájc–Finnország 0-2
2015. április 9., 17.30: Finnország–Németország 4-0
2015. április 10., 17.30: Finnország–Németország 6-1
2015. április 16., 18.30: Finnország–Oroszország 3-0
2015. április 18., 14.00: Finnország–Oroszország 4-2
2015. április 22., 17.30: Csehország–Finnország 4-1
2015. április 24., 18.00: Csehország–Finnország 3-2 b.

Franciaország:

2015. április 3., 20.00: Franciaország–Dánia 4-2
2015. április 4., 20.00: Franciaország–Dánia 4-3
2015. április 9., 19.30: Lettország–Franciaország 1-2
2015. április 10., 19.30: Lettország–Franciaország 0-1
2015. április 16., 19.15: Németország–Franciaország 3-0
2015. április 18., 20.15: Németország–Franciaország 4-3
2015. április 24., 19.30: Franciaország–Svájc 2-3
2015. április 26.: Franciaország–Svájc 6-5 h.

Kanada:

2015. április 29., 19.00: Ausztria–Kanada (Bécs)

Lettország:

2015. április 2., 19.00: Fehéroroszország–Lettország 2-1
2015. április 4., 17.00: Fehéroroszország–Lettország 0-1
2015. április 9., 19.30: Lettország–Franciaország 1-2
2015. április 10., 19.30: Lettország–Franciaország 0-1
2015. április 17., 20.00: Norvégia–Lettország 2-1
2015. április 18., 17.00: Norvégia–Lettország 7-3
2015. április 24.: Lettország–Szlovákia 5-1
2015. április 25.: Lettország–Szlovákia 3-2 b.

Németország:

2015. április 5., 20.00: Németország–Oroszország 0-3
2015. április 6., 16.30: Németország–Oroszország 2-3 b.
2015. április 9., 17.30: Finnország–Németország 4-0
2015. április 10., 17.30: Finnország–Németország 6-1
2015. április 16., 19.15: Németország–Franciaország 3-0
2015. április 18., 20.15: Németország–Franciaország 4-3
2015. április 24., 19.30: Dánia–Németország 1-0
2015. április 25., 19.30: Dánia–Németország 2-4
2015. április 29., 17.00: Németország–Szlovénia (Berlin)

Norvégia:

2015. április 3., 19.00: Norvégia–Csehország 0-4
2015. április 4., 17.00: Norvégia–Csehország 0-1
2015. április 10., 19.00: Svédország–Norvégia 3-2
2015. április 11., 15.00: Svédország–Norvégia 4-1
2015. április 17., 20.00: Norvégia–Lettország 2-1
2015. április 18., 17.00: Norvégia–Lettország 7-3
2015. április 24., 18.00: Fehéroroszország–Norvégia 5-1
2015. április 25., 17.00: Fehéroroszország–Norvégia 2-3

Oroszország:

2015. április 5., 20.00: Németország–Oroszország 0-3
2015. április 6., 16.30: Németország–Oroszország 2-3 b.
2015. április 8., 19.45: Svájc–Oroszország 3-4 h.
2015. április 10., 20.00: Svájc–Oroszország 3-2 b.
2015. április 16., 18.30: Finnország–Oroszország 3-0
2015. április 18., 14.00: Finnország–Oroszország 4-2
2015. április 24., 19.30: Oroszország–Svédország 4-5
2015. április 25., 17.00: Oroszország–Svédország 2-3 h.

Svájc:

2015. április 1., 19.45: Svájc–Finnország 4-1
2015. április 3., 15.45: Svájc–Finnország 0-2
2015. április 8., 19.45: Svájc–Oroszország 3-4 h.
2015. április 10., 20.00: Svájc–Oroszország 3-2 b.
2015. április 16., 19.30: Dánia–Svájc 3-6
2015. április 18., 17.00: Dánia–Svájc 0-1 h.
2015. április 24., 19.30: Franciaország–Svájc 2-3
2015. április 26.: Franciaország–Svájc 6-5 h.

Svédország:

2015. április 2., 16.30: Szlovákia–Svédország 3-4
2015. április 4., 17.00: Szlovákia–Svédország 3-1
2015. április 10., 19.00: Svédország–Norvégia 3-2
2015. április 11., 15.00: Svédország–Norvégia 4-1
2015. április 17., 19.00: Svédország–Csehország 1-4
2015. április 19., 15.00: Svédország–Csehország 2-1
2015. április 24., 19.30: Oroszország–Svédország 4-5
2015. április 25., 17.00: Oroszország–Svédország 2-3 h.

Szlovákia:

2015. április 2., 16.30: Szlovákia–Svédország 3-4
2015. április 4., 17.00: Szlovákia–Svédország 3-1
2015. április 9., 17.00: Csehország–Szlovákia 3-2 h.
2015. április 10., 18.00: Csehország–Szlovákia 3-1
2015. április 16., 16.30: Szlovákia–Fehéroroszország 4-5 b.
2015. április 18., 17.00: Szlovákia–Fehéroroszország 5-2
2015. április 24.: Lettország–Szlovákia 5-1
2015. április 25.: Lettország–Szlovákia 3-2 b.

Szlovénia:

2015. április 7., 18.00: Horvátország–Szlovénia 2-5
2015. április 10., 19.00: Szlovénia–Japán 4-0
2015. április 12., 17.00: Magyarország–Szlovénia 2-4
2015. április 15., 19.00: Szlovénia–Japán 4-1
2015. április 19., 18.00: Szlovénia–Ausztria 4-3
2015. április 29., 17.00: Németország–Szlovénia (Berlin)

USA:

2015. április 28., 20.30: Ausztria–USA 1-4

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
EL 20:00 MACBRA 0-3ÉLŐ
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
MK 18:55 KMHVAS 
szeptember 28., csütörtök
U18 17:15 ETOVAS 
U18 17:40 AVSMAC 
U18 18:00 ZEGPEF 
U18 19:00 DHKSZD 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
EBEL 18:45 AVSRBS 
    • M4 SPORT
U20 19:10 DHKEHL 
szeptember 30., szombat
NŐI 12:00 HUNPOL 
U20 12:40 AVSVIC 
U20 12:40 MACOHC 
U18 13:00 MISUTE 
U20 13:10 DHKHCI 
U20 15:00 UTERBS 
U18 15:40 KMHZNO 
GÁLA 16:00 HUNFIN 
U20 16:10 KMHG99 
U20 16:40 VASEHL 
ROM 17:30 SCCGAL 
ROM 17:30 SSTPRO 
VÁL 19:00 HUNPOL 
október 1., vasárnap
U20 09:40 DHKRBS 
U20 10:10 UTEEHL 
ROM 10:30 SSTPRO 
U20 13:10 MACG99 
U20 13:40 KMHOHC 
U20 13:40 VASHCI 
U20 15:30 ETOVSV 
U20 15:40 AVSHDJ 
EBEL 17:30 EHLAVS 
ROM 17:30 SCCGAL 
október 2., hétfő
ROM 17:30 STEBRA 
   H I R D E T É S
Partnerünk