Chernomaz két hátvédtől elköszönt

   

Gröschl Tamás és Varga Arnold nem játszik a vb-n. A Vas testvérek viszont ott lesznek Krakkóban.

Újra keretet szűkített a válogatott stábja. Ezúttal két hátvédtől köszöntek el Rich Chernomazék. Mivel Vas Márton biztosan ott lehet a lengyelországi vb-n és késve bár, de legkésőbb a második meccsre már Vas János is megérkezik, így jelenleg 9 hátvéd és 15 csatár alkotja a keretet, ebből a 24 játékosból még 4-nek kell majd távoznia.

Hétfőn szabadnapot kaptak a játékosok, keddtől csütörtökig viszont délelőtt 100, délután 50-80 perces jeges edzésen vesznek részt. Kedden a délutáni tréning helyett csapatépítő program szerepel a programban.

Vas Márton szerda este érkezik haza, csütörtöktől edz a csapattal.

Péntek 10 órakor indul a csapat busza Krakkóba.

A magyar válogatott bő játékoskerete a krakkói világbajnokságra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bálizs Bence 1990 Miskolc
Hetényi Zoltán 1988 Fehérvár
Rajna Miklós 1991 Fehérvár
Védők:
Gőz Balázs 1992 Miskolc
Kiss Dániel 1991 UTE
Metcalfe Tyler 1984 Miskolc
Orbán Attila 1990 Fehérvár
Pozsgai Tamás 1988 Dab.Docler
Reiter Attila 1994 Fehérvár
Szirányi Bence 1988 Fehérvár
Tokaji Viktor 1977 Fehérvár
Vas Márton 1980 Löwen Frankfurt (GER-2.)
Támadók:
Banham Frank 1975 Fehérvár
Bartalis István 1990 Fehérvár
Benk András 1987 Fehérvár
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Hári János 1992 MODO (SWE)
Kovács Csaba 1984 Fehérvár
Kóger Dániel 1989 Fehérvár
Magosi Bálint 1989 Fehérvár
Nagy Krisztián 1994 Miskolc
Sarauer Andrew 1984 Fehérvár
Sebők Balázs 1994 Karpat (FIN)
Sikorcin Ladislav 1985 Fehérvár
Sofron István 1988 Krefeld Pinguine (GER)
Vas János 1984 Slavia Praha (CZE)
Vincze Péter 1995 Fehérvár


A felnőtt válogatott stábja, 2014/15:

Szövetségi kapitány: Rich Chernomaz
Edzők: Majoross Gergely, Diego Scandella, Sille Tamás
Kapusedző: Gary Clark
Erőnléti edző: Puskás Sándor
GM: Nagy Attila
Csapatvezető: Imre Lajos
Orvos: Majzik Ernő, Tóth-Bagi Zoltán
Fizioterapeuta: Bagonya Imre, Sashalmi Tamás
Felszerelésmenedzser: Nagy József

A vb-felkészülés programja:

2015. április 8., szerda, 18:00, Ausztria–Magyarország (Bécs) 2-4
2015. április 10., péntek, 19:00, Magyarország–Ausztria (Tüskecsarnok) 3-2
2015. április 12., vasárnap, 17:00, Magyarország–Szlovénia (Tüskecsarnok) 2-4

A világbajnokság programja:

2015. április 19., vasárnap, 13:00, Magyarország–Japán
2015. április 20., hétfő, 13:00, Kazahsztán–Magyarország
2015. április 22., szerda, 16:30, Olaszország–Magyarország
2015. április 23., csütörtök, 16:30, Ukrajna–Magyarország
2015. április 25., szombat, 20:00, Magyarország–Lengyelország

Cimkék: , , , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk