A 10. helyen végzett U15-ös csapatunk

 

A magyar együttes 10 mérkőzésen 7 győzelmet aratott Rigában.

Első éves serdülőink kiváló nemzetközi tornával zárták a szezont. Nem volt szerencséjük, a legjobb csapatok közül néhány a csoportunkba került, s mivel a svájci és a fehérorosz kirakatklubtól is 1-1 gólos vereséget szenvedtünk, a folytatásban már csak a 9. helyért küzdhettünk.

Három sima győzelem után a helyosztón aztán sajnálatos módon gólt sem lőttünk az ukrán csapatnak, így végül a 10. helyet szerezte meg a magyar U15-ös szelekció.

A rigai U15-ös torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2015. április 3.: Magyarország–Zürich Lions (SUI) 1-2
2015. április 3.: Magyarország–KooKoo White (FIN) 4-0
2015. április 3.: Magyarország–Skutskars SK (SWE) 4-2

2015. április 4.: Magyarország–Pardaugava (LAT) 3-0
2015. április 4.: Magyarország–Dinamo Minszk (BLR) 0-1

2015. április 5.: Magyarország–KooKoo Black (FIN) 4-0
2015. április 5.: Magyarország–Strömsbo (SWE) 3-0
2015. április 5.: Magyarország–KJT Haukat (FIN) 6-3

2015. április 6.: Magyarország–Tallinn Vipers (EST) 5-0
2015. április 6.: Magyarország–Berkut Kijev (UKR) 0-2

U15 riga 2015

Az U15-ös válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Farkas Gergely 2000 UTE
Gönczi Lajos 2000 Debrecen
Márkus Levente 2000 UTE
Hátvédek:
Balajthy Dániel 2000 Fehérvár
Blazsej Krisztián 2000 UTE
Egyedi Zsolt 2000 UTE
Fekete Botond 2000 Fehérvár
Pokornyi Dávid 2000 UTE
Sábián Balázs 2000 Fehérvár
Seregély Máté 2000 MAC
Szécsi Patrik 2000 Pesterzsébet
Csatárok:
Almás Márk 2000 Fehérvár
Dézsi Bence 2000 Fehérvár
Farkas Márton 2000 Miskolc
Fehérgyarmati Balázs 2000 Vienna Capitals (AUT)
Horváth László 2000 Győr
Kemény Patrik 2000 Fehérvár
Kovács Sebestyén 2000 UTE
Péderi Márk 2000 Miskolc
Rácz Kristof 2000 Debrecen
Révész Marcell 2000 Basel (SUI)
Tóth András Máté 2000 MAC
Vértes Nátán 2000 Fehérvár

A magyar U15-ös stáb:

Vezetőedző: Máthé Csaba
Edző: Mihály Jenő, Fekecs Norbert
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor
Csapatvezető: Mercz Orsolya

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 13., kedd
U18 14:55 UTEMIS 5-1VÉGE
U20 16:00 MISPEF 2-3 BVÉGE
EXL 17:00 O20MIS 1-8VÉGE
EBEL 18:45 AVSG99 6-7 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 14., szerda
U20 15:20 DHKKMH 5-3VÉGE
U18 17:20 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 17:30 AVSOKW 5-2VÉGE
EL 18:00 UTEDEB 6-2VÉGE
EXL 18:00 DTVMAC 4-5VÉGE
EXL 18:00 MISDTR 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITVC2 4-5VÉGE
U18 18:30 ETOMAC 1-6VÉGE
EL 18:40 HKBFTC 2-6VÉGE
EL 18:40 VASDAB 4-5 HVÉGE
november 15., csütörtök
U20 15:20 DHKAVS 1-5VÉGE
U18 15:50 PEFFTC 7-3VÉGE
U18 18:00 DABZEG 2-1 HVÉGE
U20 18:00 MACUTE 4-6VÉGE
U20 19:45 ZNOETO 9-2VÉGE
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE 0-3VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2SCC 2-5VÉGE
EXL 18:00 MACMIS 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC 2-4VÉGE
U20 18:30 ETOMIS 7-6 HVÉGE
EL 19:30 DEBDAB 3-4 HVÉGE
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 
U18 13:50 VASMIS 
U18 14:00 ZNOMAC 
U18 15:45 UTEDHK 
EBEL 17:30 AVSDEC 
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 
U18 18:00 FTCDAB 
U20 18:35 UTEKMH 
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 
U20 13:30 AVSMAC 
EL 16:00 BRAHKB 
EXL 16:00 NITMIS 
U20 16:20 KMMDHK 
EL 17:30 GYEUTE 
EL 17:30 TITSCC 
EXL 17:30 MACNZÁ 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 
Partnerünk