A 10. helyen végzett U15-ös csapatunk

 

A magyar együttes 10 mérkőzésen 7 győzelmet aratott Rigában.

Első éves serdülőink kiváló nemzetközi tornával zárták a szezont. Nem volt szerencséjük, a legjobb csapatok közül néhány a csoportunkba került, s mivel a svájci és a fehérorosz kirakatklubtól is 1-1 gólos vereséget szenvedtünk, a folytatásban már csak a 9. helyért küzdhettünk.

Három sima győzelem után a helyosztón aztán sajnálatos módon gólt sem lőttünk az ukrán csapatnak, így végül a 10. helyet szerezte meg a magyar U15-ös szelekció.

A rigai U15-ös torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2015. április 3.: Magyarország–Zürich Lions (SUI) 1-2
2015. április 3.: Magyarország–KooKoo White (FIN) 4-0
2015. április 3.: Magyarország–Skutskars SK (SWE) 4-2

2015. április 4.: Magyarország–Pardaugava (LAT) 3-0
2015. április 4.: Magyarország–Dinamo Minszk (BLR) 0-1

2015. április 5.: Magyarország–KooKoo Black (FIN) 4-0
2015. április 5.: Magyarország–Strömsbo (SWE) 3-0
2015. április 5.: Magyarország–KJT Haukat (FIN) 6-3

2015. április 6.: Magyarország–Tallinn Vipers (EST) 5-0
2015. április 6.: Magyarország–Berkut Kijev (UKR) 0-2

U15 riga 2015

Az U15-ös válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Farkas Gergely 2000 UTE
Gönczi Lajos 2000 Debrecen
Márkus Levente 2000 UTE
Hátvédek:
Balajthy Dániel 2000 Fehérvár
Blazsej Krisztián 2000 UTE
Egyedi Zsolt 2000 UTE
Fekete Botond 2000 Fehérvár
Pokornyi Dávid 2000 UTE
Sábián Balázs 2000 Fehérvár
Seregély Máté 2000 MAC
Szécsi Patrik 2000 Pesterzsébet
Csatárok:
Almás Márk 2000 Fehérvár
Dézsi Bence 2000 Fehérvár
Farkas Márton 2000 Miskolc
Fehérgyarmati Balázs 2000 Vienna Capitals (AUT)
Horváth László 2000 Győr
Kemény Patrik 2000 Fehérvár
Kovács Sebestyén 2000 UTE
Péderi Márk 2000 Miskolc
Rácz Kristof 2000 Debrecen
Révész Marcell 2000 Basel (SUI)
Tóth András Máté 2000 MAC
Vértes Nátán 2000 Fehérvár

A magyar U15-ös stáb:

Vezetőedző: Máthé Csaba
Edző: Mihály Jenő, Fekecs Norbert
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor
Csapatvezető: Mercz Orsolya

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 23., kedd
NHL 02:00 NSHANA 
    • SPÍLER TV
május 24., szerda
NHL 02:05 OTTPIT 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk