A vb előtt utoljára gyűlnek össze ifjúsági játékosaink

   

45 ifjúsági korú játékos edz együtt hétfőn és kedden. Legközelebb a vb előtt egy héttel találkoznak.

A debreceni világbajnokság április 12-én kezdődik, előtte 6-tól edzőtáborozik a magyar U18-as válogatott. Abba a keretbe biztosíthatja most a helyét bárki Glen Williamsonnál a most meghívott 6 kapus, 16 hátvéd és 23 csatár közül.

Magyarország  játékoskerete a februári összetartásra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergely 1997 Fehérvár
Dobos Kristóf 1997 MAC
Győri Boldizsár 1998 MAC
Kiss Bence 1997 Miskolc
Nagy Péter 1997 Debrecen
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Hátvédek:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Bálint Tamás 1998 MAC
Banga Viktor 1998 UTE
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Bán Károly 1998 Pesterzsébet
Bernáth Milán 1997 Miskolc
Boros Dániel 1997 MAC
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Darabos Krisztofer 1998 Debrecen
Kováts Máté 1998 Vasas
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Sarcia Antonio 1998 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szabó Dávid 1998 Fehérvár
Takács Bence 1997 Fehérvár
Tóth Gergely 1998 MAC
Csatárok:
Czakó Barna 1997 Vasas
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Faragó Richárd 1998 MAC
Gombos Bence 1998 Vasas
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Horváth András 1997 Vasas
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Jászai Barna 1997 MAC
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Komjáti Gábor 1997 Pesterzsébet
Kovács Olivér 1998 Fehérvár
Kőrösi Péter 1997 MAC
Majoross Barnabás 1998 MAC
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szalóki Nándor 1998 Debrecen
Székely-Mádai Gergő 1998 Vasas
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 Vasas
Szlépka Armand 1998 Vasas
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Viktor 1998 Vasas
Vizi Dániel 1997 Fehérvár

A magyar U18-as stáb, 2014/15:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Fodor Szabolcs, Mayer Péter, Ondrejcik Rastislav, Svasznek Bence
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatvezető: Nagy Attila
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter
Orvos: Bányai Máté

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 2-3 HVÉGE
KK 16:00 MACCRZ 8-0VÉGE
EL 17:30 BRAVAS 6-0VÉGE
EL 17:30 GYETIT 4-3VÉGE
EL 18:00 DABVC2 7-4VÉGE
EL 18:00 UTEHKB 5-4VÉGE
EL 19:30 DEBSCC 2-3VÉGE
KK 20:00 JESRIT 1-6VÉGE
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 11-2VÉGE
U18 12:40 ZEGAVS 1-6VÉGE
KK 16:00 MACJES 3-4VÉGE
EBEL 17:00 AVSHCB 2-5VÉGE
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 6-4VÉGE
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 2-1VÉGE
U20 14:30 MACVAS 4-1VÉGE
EL 16:00 BRATIT 6-4VÉGE
EXL 17:00 KOSMIS 4-2VÉGE
EBEL 17:30 AVSRBS 4-7VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2UTE 2-4VÉGE
KK 18:00 RITMAC 4-1VÉGE
EL 18:30 DEBFTC 2-4VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 1-3VÉGE
október 22., hétfő
EL 20:00 FTCSCC 3-0VÉGE
    • M4 SPORT
október 23., kedd
EXL 18:00 ZVOMIS 1-1ÉLŐ
október 24., szerda
U20 15:50 PEFDHK 
EXL 19:00 MACDTR 
október 25., csütörtök
U20   KMMETO 
U18 15:50 PEFDAB 
U18 18:00 ZEGOHA 
U20 18:00 MACSAP 
EL 18:30 TITBRA 
Partnerünk