Serdülőink is jégre lépnek februárban

 

Az U16-osok és az U15-ösök Kaposváron játszanak.

Serdülőválogatottunk programja három napig tart, február 2-án találkoznak, majd 3-án egy, 4-én összesen 3 mérkőzést játszik Szlovénia ellen. A 2000-es korosztályra nagyobb és változatosabb kihívás vár, az 1999-esek után veszik át a jeget Kaposváron, ahol a klasszikus ellenfelekkel, Ausztriával, Szlovéniával és Olaszországgal találkoznak.

Az U16-os csapat kaposvári menetrendje:

2015. február 3., 17.10: Magyarország–Szlovénia
2015. február 4., 9.30: Magyarország–Szlovénia
2015. február 4., 14.30: Magyarország–Szlovénia

Az U16-os válogatott kaposvári torna előtt edzőtáborozó, bő játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bobák Gergő 1999 Fehérvár
Nagy Kristóf 1999 UTE
Szeles Martin 1999 Fehérvár
Tóth Károly Balázs 1999 MAC
Hátvédek:
Balajthy Dániel 2000 Fehérvár
Bognár Patrik 1999 Fehérvár
Horváth Márton 1999 Fehérvár
Horváth Olivér 1999 UTE
Kiss Roland 1999 Fehérvár
Kiss Tamás 1999 Debrecen
Molnár András 1999 UTE
Papp Zsombor 1999 Debrecen
Pokornyi Dávid 2000 UTE
Seregély Máté 2000 MAC
Szécsi Patrik 2000 Pesterzsébet
Vas Márk 1999 Fehérvár
Vincze Gergő 1999 Fehérvár
Csatárok:
Csiki Attila 1999 UTE
Gálos Norbert 1999 UTE
Gáspár Soma 1999 UTE
Gebei Gergely 1999 KMH
Grkovic Dusan 1999 MAC
Horváth Ákos 1999 Pesterzsébet
Kedves Richárd 1999 MAC
Kiss Bendegúz 1999 Miskolc
Korchma Bence 1999 MAC
Kovács Sebestyén 2000 UTE
Lőczi Árpád 1999 MAC
Madácsi Benedek 1999 Fehérvár
Makovics Bence 1999 Fehérvár
Rácz Kristóf 2000 Debrecen
Révész Marcell 2000 Basel (SUI)
Szalma Zsolt 1999 UTE
Tóth András 2000 MAC
Türmer Gábor 1999 UTE
Verba Balázs 1999 Miskolc


A magyar U16-os stáb, 2014/15:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Jánosi Csaba, Szongoth Kristóf, Máthé Csaba, Kiss Dávid
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor
Csapatvezető: Mercz Orsolya

A kaposvári U15-ös torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2015. február 5., 12.30: Magyarország–Ausztria
2015. február 5., 20.00: Magyarország–Szlovénia
2015. február 6., 12.30: Magyarország–Olaszország
2015. február 6., 17.00/20.00: Magyarország–? (elődöntő)
2015. február 7., 9.30/12.30: Magyarország–? (helyosztó)

Az U15-ös válogatott bő játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Farkas Gergely 2000 UTE
Galló Olivér 2000 SWE
Gönczi Lajos 2000 Debrecen
Horváth Dominik 2001 Fehérvár
Márkus Levente 2000 UTE
Hátvédek:
Blazsej Krisztián 2000 UTE
Dóczi Zsombor 2001 MAC
Egyedi Zsolt 2000 UTE
Falus Ádám 2001 UTE
Fekete Botond 2000 Fehérvár
Jakabfy Csongor 2000 Győr
Kokas Balázs 2001 Fehérvár
Kövesi Balázs 2000 Pesterzsébet
Lakatos Áron 2000 Miskolc
Nagy Zalán 2000 Debrecen
Oláh Nándor 2000 Pesterzsébet
Péderi Márk 2000 Miskolc
Szabó Zsolt 2000 UTE
Szécsi Roland 2000 Pesterzsébet
Varga Tamás 2000 Debrecen
Csatárok:
Almási Márk 2000 Fehérvár
Barta Dániel 2000 UTE
Csatádi Gergely 2000 UTE
Csicsák Erik 2000 MAC
Dézsi Bence 2000 Fehérvár
Fajcsák Tamás 2001 UTE
Farkas Márton 2000 Miskolc
Fehérgyarmati Balázs 2000 Vienna Capitals (AUT)
Filep Zsombor 2001 Debrecen
Flórián Balázs 2000 Debrecen
Horváth László 2000 Győr
Kozma Ferenc 2001 Debrecen
Pályi-Kiss Patrik 2000 MAC
Páterka Bence 2000 UTE
Révész Marcell 2000 Basel (SUI)
R. Szabó András 2000 Miskolc
Sárdi Máté 2001 Fehérvár
Sábián Balázs 2000 Fehérvár
Somogyi Nátán 2001 Fehérvár
Stefánek Bálint 2000 Pesterzsébet
Szeghalmi Kevin 2000 Vasas
Vértes Nátán 2000 Fehérvár
Zsigmond Áron Sándor 2000 HSC Csíkszereda


A magyar U15-ös stáb:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Szilassy Zoltán, Mihály Jenő, Fekecs Norbert
Kapusedző: Máthé Csaba
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor
Csapatvezető: Mercz Orsolya

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk