Még 11 felnőtt válogatott meccsünk lesz a szezonban

   

Három mérkőzésen A csoportos, további három meccsen tavaly még az A csoportban játszó szelekció áll majd a magyar válogatottal szemben.

Rich Chernomaz szövetségi kapitány hároméves átalakítási és fiatalítási programja a kétharmadához közeledik.

EIHC-torna, Torun (Lengyelország)
2015. február 6., 16:00: Magyarország–Kazahsztán
2015. február 7., 16:00: Lengyelország–Magyarország
2015. február 8., 16:00: Magyarország–Ukrajna

Világbajnoki felkészülési mérkőzések
2015. április 8., 18.00: Ausztria–Magyarország (Bécs)
2015. április 10.: Magyarország–Ausztria (Budapest)
2015. április 12.: Magyarország–Szlovénia (Budapest)

Divízió 1/A csoportos világbajnokság, Krakkó (Lengyelország)
2015. április 19., 13.00: Magyarország–Japán
2015. április 20., 13.00: Magyarország–Kazahsztán
2015. április 22., 13.00: Magyarország–Olaszország
2015. április 23., 16.30: Magyarország–Ukrajna
2015. április 25., 20.00: Lengyelország–Magyarország
Fotó: Mudra László (MJSZ)
Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SOSKMH 0-8VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS ÉLŐ
U18 14:20 MISOKW ÉLŐ
U18 14:30 RBSAVS ÉLŐ
U20 15:10 VASHCI INFO
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
U20 18:00 RBSMAC 
U20 18:40 KMHUTE 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk