Magyarország–Ausztria döntő Kaposváron

   

U16-os válogatottunk 16 gólt hozó elődöntőn nyert Szlovénia ellen, így szombaton 12.30-tól döntőt vív.

Mint arról péntek délután írtunk, a magyar serdülő-válogatott a 2. helyen végzett, így Szlovéniával vívott elődöntőt Kaposváron. Sokáig szoros volt a mérkőzés, a 39. percben még 4-4 állt az eredményjelzőn, ám végül 11-5-re nyert Magyarország U16-os csapata. Fiaink szombaton 12.30-kor a tornagyőzelemért játszanak Ausztria ellen, miután az osztrákok 5-2-re legyőzték Olaszországot.

A kaposvári U16-os torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2014. december 18., 12.30: Magyarország–Ausztria 4-3
2014. december 18., 20.00: Magyarország–Szlovénia 8-5
2014. december 19., 12.30: Magyarország–Olaszország 3-5
2014. december 19., 20.00: Magyarország–Szlovénia 11-5
2014. december 20., 12.30: Magyarország–Ausztria

Szeles Martin, Horváth Bálint és Kiss Dávid értékelése:

Az U16-os válogatott kaposvári játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bobák Gergő 1999 Fehérvár
Nagy Kristóf 1999 UTE
Szeles Martin 1999 Fehérvár
Hátvédek:
Horváth Olivér 1999 UTE
Kiss Tamás 1999 Debrecen
Molnár András 1999 UTE
Pokornyi Dávid 2000 UTE
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Simotics Ferenc 1999 Sparta Praha (CZE)
Szécsi Patrik 2000 Pesterzsébet
Vas Márk 1999 Fehérvár
Csatárok:
Bugár Gábor 1999 MAC
Csiki Attila 1999 UTE
Daadou Ádám 1999 Iserlohn (GER)
Horváth Ákos 1999 Pesterzsébet
Horváth Bálint 1999 IF Troja Ljungby (SWE)
Kreisz Brúnó 1999 MAC
Lőczi Árpád 1999 MAC
Madácsi Benedek 1999 Fehérvár
Makovics Bence 1999 Fehérvár
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Péter Andor 1999 Fehérvár
Szalma Zsolt 1999 UTE


A magyar U16-os stáb, 2014/15:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Jánosi Csaba, Szongoth Kristóf, Máthé Csaba
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter
Csapatvezető: Mercz Orsolya

 

A St. Pölten-i U15-ös torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2014. december 18., 11.00: Magyarország–St. Pölten U17 3-4
2014. december 18., 19.10: Magyarország–Szlovénia 2-1
2014. december 19., 15.40: Magyarország–Olaszország 6-1
2014. december 20., 13.40: Magyarország–Ausztria

Az U15-ös válogatott St. Pölten-i torna előtt edzőtáborozó, bő játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Farkas Gergely 2000 UTE
Gönczi Lajos 2000 Debrecen
Márkus Levente 2000 UTE
Hátvédek:
Balajthy Dániel 2000 Fehérvár
Blazsej Krisztián 2000 UTE
Egyedi Zsolt 2000 UTE
Horváth László 2000 Győr
Nagy Zalán 2000 Debrecen
Sábián Balázs 2000 Fehérvár
Seregély Máté 2000 MAC
Csatárok:
Almási Márk 2000 Fehérvár
Dézsi Bence 2000 Fehérvár
Farkas Márton 2000 Miskolc
Fehérgyarmati Balázs 2000 Vienna Capitals (AUT)
Galántai Richárd 2000 Pesterzsébet
Kovács Sebestyén 2000 UTE
Páterka Bence 2000 UTE
R. Szabó András 2000 Miskolc
Rácz Kristóf 2000 Debrecen
Tóth András 2000 MAC
Vértes Nátán 2000 Fehérvár
Zsigmond Áron Sándor 2000 HSC Csíkszereda

A magyar U15-ös stáb:

Vezetőedző: Máthé Csaba
Edző: Mihály Jenő, Fekecs Norbert
Felszerelésmenedzser: Nagy József

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U20 15:40 KMHZNO 
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
   H I R D E T É S
Partnerünk