Az ifik lengyelekkel és fehéroroszokkal kezdenek

   

Mindkét U18-as válogatott csütörtökön játssza első meccsét a tornákon, a Jégpalotában egy, Ostravában kétszer is jégre lépnek a fiúk.

A vasárnap óta tartó válogatott táborban elkezdődik az éles rész, az edzések után immár meccseket is játszik a két csapat. A budapesti olimpiai reménységek versenyén Lengyelország U18-as válogatottjával találkozik a magyar különítmény 20 óra 10 perces kezdettel a Jégpalota centerpályán. Ezen torna másik mérkőzése 17:10-kor kezdődik, az osztrákok meccselnek a szlovák U17-es csapattal. Az összecsapások ingyenesen látogathatók.

Ostravában is elkezdődik a torna, az első meccset 12:30-kor a fehérorosz válogatottal nagy átfedést mutató Minszk-válogatott ellen. Rövid pihenő után a délelőtt a lengyel B válogatottat magabiztosan legyőző cseh klubcsapat, az SK Karviná következik, 19:15-kor.

A mérkőzésekről cikkekben és az Eseménynaptárban is időről időre beszámolunk.

Az ifjúsági válogatott Budapesten jégre lépő játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Dobos Kristóf 1997 MAC
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Hátvédek:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Bukor Rajmund 1999 Vasas
Garát Zsombor 1997 MAC
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Tóth Gergely 1998 Pesterzsébet
Csatárok:
Gáspár Máté 1997 Linz (AUT)
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Kiss Zsombor 1997 SC Bern (SUI)
Nagy Zoltán 1997 JYP (FIN)
Sági Martin 1997 Linz (AUT)
Szabad Kevin 1997 Vienna Capitals (AUT)
Szalóki Nándor 1998 Debrecen
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szűcs István 1997 UTE
Török Viktor 1998 Graz (AUT)
Vizi Dániel 1997 Fehérvár

A magyar válogatott programja:

augusztus 21., csütörtök, 20:10 Magyarország–Lengyelország
augusztus 22., péntek, 9:10 Magyarország–Szlovákia U17
augusztus 22., péntek, 20:10 Magyarország–Ausztria
augusztus 23., szombat, 13:10 helyosztó

Az ifjúsági válogatott Csehországba utazó játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergely 1997 Fehérvár
Kiss Bence 1997 Miskolc
Nagy Péter 1997 Debrecen
Hátvédek:
Banga Viktor 1998 UTE
Bán Károly 1998 Pesterzsébet
Bernáth Milán 1997 Miskolc
Darabos Krisztofer 1998 Debrecen
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Erdély Botond 1998 Fehérvár
Horváth Bálint 1998 UTE
Csatárok:
Faragó Richárd 1998 MAC
Horváth András 1997 Vasas
Jancsó Dávid 1998 Fehérvár
Jámbor Mátyás 1998 Debrecen
Kőrösi Péter 1997 MAC
Majoross Barnabás 1998 MAC
Márkus Balázs 1997 Vasas
Molnár Dávid 1998 Debrecen
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Surányi Zsolt 1998 Vasas
Szlépka Armand 1998 Vasas
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Vajda Tamás 1997 MAC

A magyar válogatott programja:

augusztus 21., csütörtök, 12:30 Minszk-válogatott–Magyarország
augusztus 21., csütörtök, 19:15 Magyarország–SK Karviná (CZE)
augusztus 22., péntek, 12:30 Magyarország–AZ Havírov (CZE)
augusztus 22., péntek, 17:00 Magyarország–Lengyelország
augusztus 23., szombat, 12:30 HC TORAX Poruba (CZE)–Magyarország
augusztus 23., szombat, helyosztók
augusztus 24., vasárnap, helyosztók

A magyar U18-as stáb, 2014/15:

Szövetségi edző: Glen Williamson.
Edzők: Ondrejcik Rastislav, Svasznek Bence, Mayer Péter, Fodor Szabolcs.
Kapusedző: Farkas Tamás.
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter.
Csapatvezető: Nagy Attila.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
KHL 13:00 BAADMO 3-5VÉGE
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk