Az ifik lengyelekkel és fehéroroszokkal kezdenek

   

Mindkét U18-as válogatott csütörtökön játssza első meccsét a tornákon, a Jégpalotában egy, Ostravában kétszer is jégre lépnek a fiúk.

A vasárnap óta tartó válogatott táborban elkezdődik az éles rész, az edzések után immár meccseket is játszik a két csapat. A budapesti olimpiai reménységek versenyén Lengyelország U18-as válogatottjával találkozik a magyar különítmény 20 óra 10 perces kezdettel a Jégpalota centerpályán. Ezen torna másik mérkőzése 17:10-kor kezdődik, az osztrákok meccselnek a szlovák U17-es csapattal. Az összecsapások ingyenesen látogathatók.

Ostravában is elkezdődik a torna, az első meccset 12:30-kor a fehérorosz válogatottal nagy átfedést mutató Minszk-válogatott ellen. Rövid pihenő után a délelőtt a lengyel B válogatottat magabiztosan legyőző cseh klubcsapat, az SK Karviná következik, 19:15-kor.

A mérkőzésekről cikkekben és az Eseménynaptárban is időről időre beszámolunk.

Az ifjúsági válogatott Budapesten jégre lépő játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Dobos Kristóf 1997 MAC
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Hátvédek:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Bukor Rajmund 1999 Vasas
Garát Zsombor 1997 MAC
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Tóth Gergely 1998 Pesterzsébet
Csatárok:
Gáspár Máté 1997 Linz (AUT)
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Kiss Zsombor 1997 SC Bern (SUI)
Nagy Zoltán 1997 JYP (FIN)
Sági Martin 1997 Linz (AUT)
Szabad Kevin 1997 Vienna Capitals (AUT)
Szalóki Nándor 1998 Debrecen
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szűcs István 1997 UTE
Török Viktor 1998 Graz (AUT)
Vizi Dániel 1997 Fehérvár

A magyar válogatott programja:

augusztus 21., csütörtök, 20:10 Magyarország–Lengyelország
augusztus 22., péntek, 9:10 Magyarország–Szlovákia U17
augusztus 22., péntek, 20:10 Magyarország–Ausztria
augusztus 23., szombat, 13:10 helyosztó

Az ifjúsági válogatott Csehországba utazó játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergely 1997 Fehérvár
Kiss Bence 1997 Miskolc
Nagy Péter 1997 Debrecen
Hátvédek:
Banga Viktor 1998 UTE
Bán Károly 1998 Pesterzsébet
Bernáth Milán 1997 Miskolc
Darabos Krisztofer 1998 Debrecen
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Erdély Botond 1998 Fehérvár
Horváth Bálint 1998 UTE
Csatárok:
Faragó Richárd 1998 MAC
Horváth András 1997 Vasas
Jancsó Dávid 1998 Fehérvár
Jámbor Mátyás 1998 Debrecen
Kőrösi Péter 1997 MAC
Majoross Barnabás 1998 MAC
Márkus Balázs 1997 Vasas
Molnár Dávid 1998 Debrecen
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Surányi Zsolt 1998 Vasas
Szlépka Armand 1998 Vasas
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Vajda Tamás 1997 MAC

A magyar válogatott programja:

augusztus 21., csütörtök, 12:30 Minszk-válogatott–Magyarország
augusztus 21., csütörtök, 19:15 Magyarország–SK Karviná (CZE)
augusztus 22., péntek, 12:30 Magyarország–AZ Havírov (CZE)
augusztus 22., péntek, 17:00 Magyarország–Lengyelország
augusztus 23., szombat, 12:30 HC TORAX Poruba (CZE)–Magyarország
augusztus 23., szombat, helyosztók
augusztus 24., vasárnap, helyosztók

A magyar U18-as stáb, 2014/15:

Szövetségi edző: Glen Williamson.
Edzők: Ondrejcik Rastislav, Svasznek Bence, Mayer Péter, Fodor Szabolcs.
Kapusedző: Farkas Tamás.
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter.
Csapatvezető: Nagy Attila.

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
EBYSL 18:00 AVSVIC 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk