Az ifik lengyelekkel és fehéroroszokkal kezdenek

   

Mindkét U18-as válogatott csütörtökön játssza első meccsét a tornákon, a Jégpalotában egy, Ostravában kétszer is jégre lépnek a fiúk.

A vasárnap óta tartó válogatott táborban elkezdődik az éles rész, az edzések után immár meccseket is játszik a két csapat. A budapesti olimpiai reménységek versenyén Lengyelország U18-as válogatottjával találkozik a magyar különítmény 20 óra 10 perces kezdettel a Jégpalota centerpályán. Ezen torna másik mérkőzése 17:10-kor kezdődik, az osztrákok meccselnek a szlovák U17-es csapattal. Az összecsapások ingyenesen látogathatók.

Ostravában is elkezdődik a torna, az első meccset 12:30-kor a fehérorosz válogatottal nagy átfedést mutató Minszk-válogatott ellen. Rövid pihenő után a délelőtt a lengyel B válogatottat magabiztosan legyőző cseh klubcsapat, az SK Karviná következik, 19:15-kor.

A mérkőzésekről cikkekben és az Eseménynaptárban is időről időre beszámolunk.

Az ifjúsági válogatott Budapesten jégre lépő játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Dobos Kristóf 1997 MAC
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Hátvédek:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Bukor Rajmund 1999 Vasas
Garát Zsombor 1997 MAC
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Tóth Gergely 1998 Pesterzsébet
Csatárok:
Gáspár Máté 1997 Linz (AUT)
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Kiss Zsombor 1997 SC Bern (SUI)
Nagy Zoltán 1997 JYP (FIN)
Sági Martin 1997 Linz (AUT)
Szabad Kevin 1997 Vienna Capitals (AUT)
Szalóki Nándor 1998 Debrecen
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szűcs István 1997 UTE
Török Viktor 1998 Graz (AUT)
Vizi Dániel 1997 Fehérvár

A magyar válogatott programja:

augusztus 21., csütörtök, 20:10 Magyarország–Lengyelország
augusztus 22., péntek, 9:10 Magyarország–Szlovákia U17
augusztus 22., péntek, 20:10 Magyarország–Ausztria
augusztus 23., szombat, 13:10 helyosztó

Az ifjúsági válogatott Csehországba utazó játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergely 1997 Fehérvár
Kiss Bence 1997 Miskolc
Nagy Péter 1997 Debrecen
Hátvédek:
Banga Viktor 1998 UTE
Bán Károly 1998 Pesterzsébet
Bernáth Milán 1997 Miskolc
Darabos Krisztofer 1998 Debrecen
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Erdély Botond 1998 Fehérvár
Horváth Bálint 1998 UTE
Csatárok:
Faragó Richárd 1998 MAC
Horváth András 1997 Vasas
Jancsó Dávid 1998 Fehérvár
Jámbor Mátyás 1998 Debrecen
Kőrösi Péter 1997 MAC
Majoross Barnabás 1998 MAC
Márkus Balázs 1997 Vasas
Molnár Dávid 1998 Debrecen
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Surányi Zsolt 1998 Vasas
Szlépka Armand 1998 Vasas
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Vajda Tamás 1997 MAC

A magyar válogatott programja:

augusztus 21., csütörtök, 12:30 Minszk-válogatott–Magyarország
augusztus 21., csütörtök, 19:15 Magyarország–SK Karviná (CZE)
augusztus 22., péntek, 12:30 Magyarország–AZ Havírov (CZE)
augusztus 22., péntek, 17:00 Magyarország–Lengyelország
augusztus 23., szombat, 12:30 HC TORAX Poruba (CZE)–Magyarország
augusztus 23., szombat, helyosztók
augusztus 24., vasárnap, helyosztók

A magyar U18-as stáb, 2014/15:

Szövetségi edző: Glen Williamson.
Edzők: Ondrejcik Rastislav, Svasznek Bence, Mayer Péter, Fodor Szabolcs.
Kapusedző: Farkas Tamás.
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter.
Csapatvezető: Nagy Attila.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 8., péntek
ROM 12:00 STEGAL 2-9VÉGE
DEBL 15:15 KMHGRZ 7-0VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 1-5VÉGE
EL 18:00 SCCMIS 1-3VÉGE
EL 18:30 TITFTC 3-2VÉGE
DEBL 19:15 GEPLNZ 10-0VÉGE
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE INFO
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 
U18 17:20 ETOUTE 
ROM 17:30 STESCC 
EL 18:30 MISMAC 
U18 18:40 VASMIS 
EBEL 19:15 MZAAVS 
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk