Hetényi Zoltán hosszabbított a Fehérvárral

   

A Sapa Fehérvár AV19 és Hetényi Zoltán újabb egy esztendőre érvényes szerződést kötött, marad a Volánnál az EBEL legjobb kapusa.

Betöltötte az egyik legfontosabb posztot a magyar EBEL-csapat. “Hetényi Zoltán az előző szezon derekán érkezett vissza Fehérvárra egykori csapatához, és kulcsszerepet játszott abban, hogy parádés középszakaszbeli teljesítményt követően rájátszásba jutott a csapat – áll a klub sajtóközleményében. – A huszonhat esztendős kapus 31 meccset játszott és védési hatékonysága 92,4 százalékos volt. A 2013/14-es szezont követően, a hockey-news.info szavazásán a harmadik legjobb EBEL-játékosnak bizonyult Hetényi Zoltán.”

“Nagy erősítés a csapatunk számára, hogy Zoli egy újabb szezonra elkötelezte magát hozzánk. Profi szemlélete és hozzáállása, valamint kiemelkedő előző szezonbeli teljesítménye reményt ad arra, hogy a 2014/15-ös szezonban a fehérvári EBEL-csapat a közönségével, illetve a támogatói körével egyetemben elérje álmait” – mondta a szerződés aláírását követően Ocskay Gábor szakosztály-igazgató.

A divízió 1/A csoportos világbajnokságon is kiemelkedő teljesítményt nyújtó kapus szezon végi interjúnkban már érzékeltette, szívesen maradna a Volánban.

Hetenyi Zoltan

Fotó: Mudra László (jegkorongblog.hu)

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk