Szlovénia–Ausztria 4-0

   

Az első nyolcaddöntőt magabiztosan nyerték a szlovének, akik a svédekkel találkoznak szerdán.

A mérkőzést első emberelőnyét kihasználta Szlovénia, Ticar korongjára Kopitar érkezett, a lövés pedig Lange mamutjai között becsorgott a kapuba. Hat perccel később másodjára játszhatott öt a négy ellen Ausztria, ám Kovacevic blokkolt, a koronggal pedig Urbas megindult és belőtte. A 24. percben David Rodman kapu mögüli passzára szemből Kovacevic érkezett, aki az osztrák kapus válla fölött bebombázta a korongot. Három perccel a vége előtt Viveiros lehívta Langét, ám az üres kapuba betalált Mursak, így beállította a 4-0-s végeredményt. Győzelmével Szlovénia jutott tovább, szerdán 9 órától Svédország ellen lép jégre.

SLOAUT

Olimpia, 2014. feb. 18., kedd.
Kristan: 100% (Gracnar)
K
Lange: 91,4% (Starkbaum)
Kranjc, Pretnar, Kopitar, Rodman D., Mursak
1
Trattnig, Lakos, Raffl M., Grabner, Vanek
Kovacevic, Robar, Jeglic, Ticar, Sabolic
2
Pöck, Lukas, Latusa, Koch, Lebler
Gregorc, Pavlin, Razingar, Rodman M., Urbas
3
Altmann, Iberer F., Raffl T., Nödl, Hundertpfund
Podlipnik, Tavzelj, Music', Pance, Golicic
4
Unterluggauer, Ulmer, Iberer M., Oberkofler', Welser'
Matjaz Kopitar
E
Emanuel Viveiros
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 05:29 SLO OG PP Kopitar Ticar Jeglic
2-0 11:57 SLO OG SH Urbas Kovacevic
3-0 23:21 SLO OG Kovacevic Rodman D. Mursak
4-0 57:02 SLO OG EN Mursak Rodman D.
35 Kapura lövések száma 30
6 Kiállításpercek 10
Mérkőzés Időpont Televízió
Csehország–Svédország 2-4 Duna (felv., 21.45)
Sport1 (GER)
Lettország–Svájc 0-1
Finnország–Ausztria 8-4
Oroszország–Szlovénia 5-2 Duna (14.30-16.10)
Szlovákia–USA 1-7 Sport1 (GER)
Kanada–Norvégia 3-1 Duna (felv., 21.30)
Sport1 (GER)
Csehország–Lettország 4-2 Sport1 (GER)
Svédország–Svájc 1-0 Duna (14.30-16.10)
Sport1 (GER)
Kanada–Ausztria 6-0 Duna (felv., 21.35)
Sport1 (GER)
Norvégia–Finnország 1-6
Szlovákia–Szlovénia 1-3 Sport1 (GER)
USA–Oroszország 3-2 b. Duna
Sport1 (GER)
Svájc–Csehország 1-0 Duna (felv., 21.35)
Sport1 (GER)
Svédország–Lettország 5-3
Ausztria–Norvégia 3-1
Oroszország–Szlovákia 1-0 b. Duna
Sport1 (GER)
Szlovénia–USA 1-5
Finnország–Kanada 1-2 h. Duna (felv., 21.25)
Sport1 (GER)
Szlovénia–Ausztria 4-0 Sport1 (GER)
Oroszország–Norvégia 2014. február 18., 13.30 Duna
Svájc–Lettország 2014. február 18., 18.00
Csehország–Szlovákia 2014. február 18., 18.00 Duna
Svédország–Szlovénia 2014. február 19., 9.00 Sport1 (GER)
negyeddöntő, 2. mérkőzés 2014. február 19., 13.30 Duna
negyeddöntő, 3. mérkőzés 2014. február 19., 18.00 Duna
negyeddöntő, 4. mérkőzés 2014. február 19., 18.00
elődöntő, 1. mérkőzés 2014. február 21., 13.00 Duna
elődöntő, 2. mérkőzés 2014. február 21., 18.00 Duna
mérkőzés a 3. helyért 2014. február 22., 16.00 Duna
döntő 2014. február 23., 13.00 Duna

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC INFO
U18 16:00 PEFMIS INFO
U18 17:05 GEPVAS INFO
U20 17:20 ETOAVS 
U18 17:40 AVSSCC INFO
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE INFO
U18 19:00 SZDETO INFO
U20 19:00 UTEVAS INFO
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk