Olimpiai közvetítések nálunk és a világban

   

Már csak hármat kell aludni, és szerdán megkezdődik a férfi jégkorongtorna az olimpián.

Elkezdtük egybegyűjteni, mely mérkőzéseket hol lehet figyelemmel követni a magyar közszolgálati csatornán és azon kívül. A táblázatot folyamatosan frissítjük majd. Egyelőre a Duna Tv és a német Sport1 műsorait tartalmazza. Ugyancsak ezen poszt alá várjuk a fellelhető streamek linkjeit.

(Ahol nem szerepel a felv. megjegyzés, azokat a meccseket élőben sugározzák.)

Mérkőzés Időpont Televízió
Csehország–Svédország 2014. február 12., 18.00 Duna (felv., 21.45)
Sport1 (GER)
Lettország–Svájc 2014. február 12., 18.00
Finnország–Ausztria 2014. február 13., 9.00
Oroszország–Szlovénia 2014. február 13., 13.30 Duna
Szlovákia–USA 2014. február 13., 13.30 Sport1 (GER)
Kanada–Norvégia 2014. február 13., 18.00 Duna (felv., 21.30)
Sport1 (GER)
Csehország–Lettország 2014. február 14., 9.00 Sport1 (GER)
Svédország–Svájc 2014. február 14., 13.30 Duna
Sport1 (GER)
Kanada–Ausztria 2014. február 14., 18.00 Duna (felv., 21.35)
Sport1 (GER)
Norvégia–Finnország 2014. február 14., 18.00
Szlovákia–Szlovénia 2014. február 15., 9.00
USA–Oroszország 2014. február 15., 13.30 Duna
Sport1 (GER)
Svájc–Csehország 2014. február 15., 18.00 Duna (felv., 21.35)
Sport1 (GER)
Svédország–Lettország 2014. február 15., 18.00
Ausztria–Norvégia 2014. február 16., 9.00
Oroszország–Szlovákia 2014. február 16., 13.30 Duna
Sport1 (GER)
Szlovénia–USA 2014. február 16., 13.30
Finnország–Kanada 2014. február 16., 18.00 Duna (felv., 21.25)
Sport1 (GER)
nyolcaddöntő, 1. mérkőzés 2014. február 18., 9.00 Sport1 (GER)
nyolcaddöntő, 2. mérkőzés 2014. február 18., 13.30 Duna
nyolcaddöntő, 3. mérkőzés 2014. február 18., 18.00 Duna
nyolcaddöntő, 4. mérkőzés 2014. február 18., 18.00
negyeddöntő, 1. mérkőzés 2014. február 19., 9.00 Sport1 (GER)
negyeddöntő, 2. mérkőzés 2014. február 19., 13.30 Duna
negyeddöntő, 3. mérkőzés 2014. február 19., 18.00 Duna
negyeddöntő, 4. mérkőzés 2014. február 19., 18.00
elődöntő, 1. mérkőzés 2014. február 21., 13.00 Duna
elődöntő, 2. mérkőzés 2014. február 21., 18.00 Duna
mérkőzés a 3. helyért 2014. február 22., 16.00 Duna
döntő 2014. február 23., 13.00 Duna

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 14., szombat
NVB 16:30 HUNDEN 3-0VÉGE
VB18 19:00 HUNROM 5-0VÉGE
április 15., vasárnap
VB18 19:00 HUNITA 4-0VÉGE
április 16., hétfő
NU16 11:05 HUNCZE 2-4VÉGE
NU16 16:05 HUNFIN 0-2VÉGE
VÁL 18:00 POLUKR 4-2VÉGE
április 17., kedd
NU16 14:20 HUNJPN 1-0VÉGE
VÁL 18:00 POLJPN 5-2VÉGE
VB18 19:00 HUNUKR 3-4VÉGE
NU16 19:20 HUNAUT 0-1 BVÉGE
április 18., szerda
NU16 13:00 HUNNOR 5-2VÉGE
VB18 15:30 HUNJPN 2-3 BVÉGE
VÁL 17:30 HUNUKR 5-4 BVÉGE
    • SPORT 1
április 19., csütörtök
NU16 09:30 HUNGER 0-4VÉGE
április 20., péntek
VB18 15:30 HUNAUT 0-4VÉGE
KHL 18:30 CSZAKB 
    • SPORT 2
április 22., vasárnap
VB 12:30 GBRSLO 
VB 16:00 HUNKAZ 
    • SPORT 1
VB 19:30 POLITA 
április 23., hétfő
VB 16:00 SLOPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAHUN 
    • SPORT 1
április 24., kedd
VB 16:00 KAZGBR 
    • SPORT 1
április 25., szerda
VB 12:30 ITAKAZ 
    • SPORT 1
VB 16:00 GBRPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 SLOHUN 
    • SPORT 1
április 26., csütörtök
VB 19:00 POLHUN 
    • SPORT 1
április 27., péntek
VB 16:00 KAZSLO 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAGBR 
    • SPORT 1
április 28., szombat
VB 12:30 KAZPOL 
VB 16:00 SLOITA 
VB 19:30 HUNGBR 
    • SPORT 1
Partnerünk