Szvitov pótolja Kokarjevet

   

Az Ak Barsz támadója került a Dinamo Moszkva múlt héten megsérült támadójának helyére a Szocsiba utazó orosz keretben.

Gyenyisz Kokarjev kiválása után megüresedett egy hely az orosz olimpiai keretben, hétfőn betöltötték a lyukat. Zinetulja Biljaletgyinov Alekszandr Szvitovnak szavazott bizalmat, az NHL-t is megjárt támadó a legutóbbi két világbajnokságon is szerepelt hazája válogatottjában.

szvitov3

Oroszország olimpiai kerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Szergej Bobrovszkij 1988 Columbus (NHL)
Alekszandr Jerjomenko 1980 Dinamo Moszkva
Szemjon Varlamov 1988 Colorado (NHL)
Védők:
Anton Belov 1986 Edmonton (NHL)
Alekszej Jemelin 1986 Montreal (NHL)
Andrej Markov 1978 Montreal (NHL)
Jevgenyij Medvegyev 1982 Ak Barsz
Nyikita Nyikityin 1986 Columbus (NHL)
Ilja Nyikulin 1982 Ak Barsz
Fjodor Tyutyin 1987 Columbus (NHL)
Vjacseszlav Vojnov 1990 Los Angeles (NHL)
Támadók:
Artyom Anyiszimov 1988 Columbus (NHL)
Pavel Dacjuk 1978 Detroit (NHL)
Ilja Kovalcsuk 1983 SZKA
Nyikolaj Kuljomin 1986 Toronto (NHL)
Jevgenyij Malkin 1986 Pittsburgh (NHL)
Valerij Nyicsuskin 1995 Dallas (NHL)
Alekszandr Ovecskin 1985 Washington (NHL)
Alekszandr Popov 1980 Avangard
Alekszandr Radulov 1986 CSZKA
Alekszandr Szjomin 1984 Carolina (NHL)
Alekszandr Szvitov 1982 Ak Barsz
Vlagyimir Taraszenko 1991 St. Louis (NHL)
Alekszej Tyerescsenko 1980 Ak Barsz
Viktor Tyihonov 1988 SZKA

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk