Szvitov pótolja Kokarjevet

   

Az Ak Barsz támadója került a Dinamo Moszkva múlt héten megsérült támadójának helyére a Szocsiba utazó orosz keretben.

Gyenyisz Kokarjev kiválása után megüresedett egy hely az orosz olimpiai keretben, hétfőn betöltötték a lyukat. Zinetulja Biljaletgyinov Alekszandr Szvitovnak szavazott bizalmat, az NHL-t is megjárt támadó a legutóbbi két világbajnokságon is szerepelt hazája válogatottjában.

szvitov3

Oroszország olimpiai kerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Szergej Bobrovszkij 1988 Columbus (NHL)
Alekszandr Jerjomenko 1980 Dinamo Moszkva
Szemjon Varlamov 1988 Colorado (NHL)
Védők:
Anton Belov 1986 Edmonton (NHL)
Alekszej Jemelin 1986 Montreal (NHL)
Andrej Markov 1978 Montreal (NHL)
Jevgenyij Medvegyev 1982 Ak Barsz
Nyikita Nyikityin 1986 Columbus (NHL)
Ilja Nyikulin 1982 Ak Barsz
Fjodor Tyutyin 1987 Columbus (NHL)
Vjacseszlav Vojnov 1990 Los Angeles (NHL)
Támadók:
Artyom Anyiszimov 1988 Columbus (NHL)
Pavel Dacjuk 1978 Detroit (NHL)
Ilja Kovalcsuk 1983 SZKA
Nyikolaj Kuljomin 1986 Toronto (NHL)
Jevgenyij Malkin 1986 Pittsburgh (NHL)
Valerij Nyicsuskin 1995 Dallas (NHL)
Alekszandr Ovecskin 1985 Washington (NHL)
Alekszandr Popov 1980 Avangard
Alekszandr Radulov 1986 CSZKA
Alekszandr Szjomin 1984 Carolina (NHL)
Alekszandr Szvitov 1982 Ak Barsz
Vlagyimir Taraszenko 1991 St. Louis (NHL)
Alekszej Tyerescsenko 1980 Ak Barsz
Viktor Tyihonov 1988 SZKA

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk