17 KHL-es fehérorosz Lengyelországban

 

Glen Hanlon kijelölte a februári EIHC-tornára a játékoskeretet.

Szerdán írtuk, legjobbjaik nélkül utaznak a fehéroroszok, mégis nagyon komoly keretet állított össze a fehéroroszok szövetségi kapitánya. A hazai rendezésű A csoportos vb-re készülő szelekcióban többek között jégre lép az a Geoff Platt is, aki 2013 októberében kapta meg a fehérorosz állampolgárságot. Ahogy ígértük, ott lesz Mezin is, de még jó néhány klasszis helyet kapott az utazó keretben.

Fehéroroszország játékoskerete a februári EIHC-tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Vitalij Belinszkij 1989 Junoszty Minszk
Andrej Mezin 1974 Avangard (KHL)
Védők:
Andrej Antonov 1985 Avtomobiliszt (KHL)
Andrej Filicskin 1987 Dinamo Minszk (KHL)
Oleg Gorosko 1989 Dinamo Minszk (KHL)
Andrej Karev 1985 Junoszty Minszk
Ilja Kaznadej 1989 Dinamo Minszk (KHL)
Jevgenyij Nogacsov 1991 Dinamo Minszk (KHL)
Nyikolaj Sztaszenko 1987 Szeversztal (KHL)
Ivan Uszenko 1983 Dinamo Minszk (KHL)
Támadók:
Sergei Drozd 1990 Dinamo Minszk (KHL)
Artur Gavrus 1994 Dinamo Minszk (KHL)
Alekszej Jefimenko 1985 Dinamo Minszk (KHL)
Anton Jeliszejenko 1991 Metallurg Zslobin
Alekszej Kaljuzsnij 1977 Dinamo Minszk (KHL)
Artyom Kiszlij 1989 Torosz (VHL)
Alekszandr Kitarov 1987 Dinamo Minszk (KHL)
Nyikita Komarov 1988 Titan (VHL)
Jevgenyij Kovirsin 1986 Szeversztal (KHL)
Nyikita Oszipov 1984 Dinamo Minszk (KHL)
Geoff Platt 1985 Lokomotiv (KHL)
Andrej Sztasz 1988 Dinamo Minszk (KHL)
Artyom Volkov 1985 Junoszty Minszk

A gdanski EIHC-torna programja:

2014. február 6. csütörtök 16.30 Magyarország–Fehéroroszország
2014. február 6. csütörtök 20.00 Lengyelország–Olaszország

2014. február 7. péntek 17.00 Fehéroroszország–Olaszország
2014. február 7. péntek 20.45 Lengyelország–Magyarország

2014. február 8. szombat 17.00 Olaszország–Magyarország
2014. február 8. szombat 20.45 Lengyelország–Fehéroroszország

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ INFO
EL 17:50 VC2MAC INFO
MK 18:00 DABVAS INFO
U18 18:00 SZDDHK INFO
U18 19:00 ZNOUTE 
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk