17 KHL-es fehérorosz Lengyelországban

 

Glen Hanlon kijelölte a februári EIHC-tornára a játékoskeretet.

Szerdán írtuk, legjobbjaik nélkül utaznak a fehéroroszok, mégis nagyon komoly keretet állított össze a fehéroroszok szövetségi kapitánya. A hazai rendezésű A csoportos vb-re készülő szelekcióban többek között jégre lép az a Geoff Platt is, aki 2013 októberében kapta meg a fehérorosz állampolgárságot. Ahogy ígértük, ott lesz Mezin is, de még jó néhány klasszis helyet kapott az utazó keretben.

Fehéroroszország játékoskerete a februári EIHC-tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Vitalij Belinszkij 1989 Junoszty Minszk
Andrej Mezin 1974 Avangard (KHL)
Védők:
Andrej Antonov 1985 Avtomobiliszt (KHL)
Andrej Filicskin 1987 Dinamo Minszk (KHL)
Oleg Gorosko 1989 Dinamo Minszk (KHL)
Andrej Karev 1985 Junoszty Minszk
Ilja Kaznadej 1989 Dinamo Minszk (KHL)
Jevgenyij Nogacsov 1991 Dinamo Minszk (KHL)
Nyikolaj Sztaszenko 1987 Szeversztal (KHL)
Ivan Uszenko 1983 Dinamo Minszk (KHL)
Támadók:
Sergei Drozd 1990 Dinamo Minszk (KHL)
Artur Gavrus 1994 Dinamo Minszk (KHL)
Alekszej Jefimenko 1985 Dinamo Minszk (KHL)
Anton Jeliszejenko 1991 Metallurg Zslobin
Alekszej Kaljuzsnij 1977 Dinamo Minszk (KHL)
Artyom Kiszlij 1989 Torosz (VHL)
Alekszandr Kitarov 1987 Dinamo Minszk (KHL)
Nyikita Komarov 1988 Titan (VHL)
Jevgenyij Kovirsin 1986 Szeversztal (KHL)
Nyikita Oszipov 1984 Dinamo Minszk (KHL)
Geoff Platt 1985 Lokomotiv (KHL)
Andrej Sztasz 1988 Dinamo Minszk (KHL)
Artyom Volkov 1985 Junoszty Minszk

A gdanski EIHC-torna programja:

2014. február 6. csütörtök 16.30 Magyarország–Fehéroroszország
2014. február 6. csütörtök 20.00 Lengyelország–Olaszország

2014. február 7. péntek 17.00 Fehéroroszország–Olaszország
2014. február 7. péntek 20.45 Lengyelország–Magyarország

2014. február 8. szombat 17.00 Olaszország–Magyarország
2014. február 8. szombat 20.45 Lengyelország–Fehéroroszország

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 26., péntek
NHL 02:05 OTTPIT 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk