KMH Budapest–HDK Maribor 2-0

 

A magyar EWHL-csapat megszerezte szezonbeli első győzelmét.

Az első harmadban sokat támadtak és lőttek kapura a magyar lányok, aminek meglett az eredménye, Grkovic révén vezetett a KMH. Szintén az első harmadban megszületett a második gól is, Pintér Lili megkapta a korongot, középről rálőtte és a botos oldalon bement. A második és a harmadik harmadot is szinte végigtámadták,egy újabb gólt is született, de a játékvezetők nem adták meg, a KMH Budapest 2-0-ra nyert.

Kapusaink gól nélkül lehozták a mérkőzést, az első játékrész végén Németh Anikó véglegest kapott, miután egy védés után nézeteltérésbe került az egyik szlovén játékossal, megvédte magát, de büntetést kapott fejre irányuló támadásért. Az őt váltó Horváth Vanessa sem kapott gólt, így a 14 éves kapus helytállt. A mérkőzésen a  második harmadban megsérült Krivi Kriszti. A két csapat vasárnap 12.30-tól újra összecsap a Tüskesátorban.

A KMH női EWHL-csapatának sorsolása:

2013. szeptember 14., 15.: EV Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest 4-0, 9-0
2013. szeptember 29.: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest 4-2
2013. október 5.: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT) 2-4
2013. november 2.: WE-V Flyers (AUT)–KMH Budapest – elhalasztva
2013. november 9., 10.: KMH Budapest–HDK Maribor (SLO) 2-0
2013. november 16., 17.: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT)
2013. november 23., 24.: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest
2013. november 30., december 1.: EHV Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest
2013. december 14.: KMH Budapest–EV Bozen Eagles (ITA)
2013. december 15.: KMH Budapest–EHV Sabres Vienna (AUT)
2014. január 12.: HDK Maribor (SLO)–KMH Budapest
2014. február 1., 2.: KMH Budapest–WE-V Flyers (AUT)

A magyar EWHL-csapat kerete szombatra a HDK Maribor elleni találkozóra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Horváth Vanessa 1999 Sportország SC U14
Németh Anikó 1996 Pesterzsébet U16
Védők:
Csiszer Sarolt 1992 Presov (SVK)
Holzer Bernadett 1998 Vasas U16
Lakatos Boglárka 1988 Marilyn HC B
Németh Bernadett 1996 Pesterzsébet U16
Szlaby Gyöngyi 1988 Presov (SVK)
Tóth Enikő 1996 Spisska Nová Ves (SVK)
Támadók:
Csiszér Tímea 1989 Spisska Nová Ves (SVK)
Dettrich Szilvia 1991  Marilyn
Farkas Nikolett 1991 Spisska Nová Ves (SVK)
Grkovic Jelena 1997 MAC U16
Horváth Tifani 1996 UTE U18
Jókai Szilágyi Kinga 1997 Vasas U16
Jókai Szilágyi Zsófia 1992 Vasas SC
Kiss Andrea 1996 MAC U16
Krivi Krisztina 1996 UTE U18
Pintér Hanna 1998 MAC U16
Pintér Lili 1996 MAC U16
Somogyi Vivien 1995 MAC U16
Ungár Rebeka 1997 Vasas U16

A magyar EWHL-csapat kerete vasárnapra a HDK Maribor elleni találkozóra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Németh Anikó 1996 Pesterzsébet U16
Szigeti Ágnes 1990
Védők:
Csiszer Sarolt 1992 Presov (SVK)
Holzer Bernadett 1998 Vasas U16
Németh Bernadett 1996 Pesterzsébet U16
Pártos Réka 1996 Pesterzsébet U16
Szlaby Gyöngyi 1988 Presov (SVK)
Tóth Enikő 1996 Spisska Nová Ves (SVK)
Támadók:
Dettrich Szilvia 1991  Marilyn
Egyedi Noémi 1998 Pesterzsébet B U16
Galántai Maja 1998 Pesterzsébet B U16
Gottlibet Zóra 1998 Vasas U16
Horváth Tifani 1996 UTE U18
Jókai Szilágyi Kinga 1997 Vasas U16
Kiss Andrea 1996 MAC U16
Krivi Krisztina 1996 UTE U18
Somogyi Vivien 1995 MAC U16
Szelényi Lilien 1997 Vasas U16
Ungár Rebeka 1997 Vasas U16

A csapatoknál, ha van, a játékos utánpótláscsapatát jelöltük, ha csak a női bajnokságban játszik, akkor pedig azt.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U20 15:40 KMHZNO 
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
   H I R D E T É S
Partnerünk