A gojangi világbajnokság órarendje

 

Két magyar mérkőzés is közép-európai idő szerint hajnali fél hatkor kezdődik.

Elkészült a 2014-es gojangi divízó 1/A-s világbajnokság menetrendje, amit az IIHF portugáliai kongresszusán véglegesítettek. A magyar válogatott április 20-án magyar idő szerint ebédidőben a házigazda ellen kezd, az ukránokkal és az osztrákokkal reggel kilenctől, míg Szlovénia és Japán ellen hajnali 5.30-kor lép jégre. Magyarország nyári és Dél-Korea időzónája között hét óra az eltérés, ami jó kabala lehet, ugyanis Szapporo is a +9-es időzónához tartozik.

Ezúttal pihenőnap nélkül játszunk a két legkeményebbnek ígérkező ellenféllel, akárcsak 2012-ben Ljubljanában, a 3. játéknapon Szlovénia, a 4.-en Ausztria lesz az ellenfél. A 2. meccs előtt 7 órával kevesebbet pihenhetünk, mint az ukránok, de ezt visszakapjuk az osztrákok elleni meccsen.

2014. április 20., vasárnap:
05.30: Ukrajna–Ausztria
09.00: Japán–Szlovénia
12.30: Dél-Korea–Magyarország

2014. április 21., hétfő:
05.30: Ausztria–Japán
09.00: Magyarország–Ukrajna
12.30: Szlovénia–Dél-Korea

2014. április 23., szerda:
05.30: Szlovénia–Magyarország
09.00: Ukrajna–Japán
12.30: Ausztria–Dél-Korea

2014. április 24., csütörtök:
05.30: Szlovénia–Ukrajna
09.00: Magyarország–Ausztria
12.30: Japán–Dél-Korea

2014. április 26., szombat:
05.30: Magyarország–Japán
09.00: Ausztria–Szlovénia
12.30: Dél-Korea–Ukrajna

Cimkék: , , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC INFO
MOL 18:30 MISFTC INFO
január 18., szerda
NHL 00:55 BOSNYI 
    • SPÍLER TV
NHL 04:05 ANATBL 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
U20 16:50 KMHMIS 
U20 19:30 MACZEG 
január 19., csütörtök
EBYSL   AVSVIC 
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
EBYSL   SLLAVS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk