A csehek is bő olimpiai keretet hirdettek

   

Alois Hadamczik szövetségi kapitány megnevezte azt a 67 játékost, akinek esélye van Szocsiba utazni.

A hét kapust, huszonkét védőt és harmincnyolc támadót tartalmazó keretben 33 NHL-es, 23 KHL-es, 5 cseh extraligás, 5 csapat nélküli és 1 SM-liigás hokis található. Közülük még nem játszott a felnőtt válogatottban Neuvirth, Gudas, Kundrátek, Horák, Palát és Sobotka.

Jaromír Jágr az ötödik olimpiájára készülhet, ám nem ő a keret legidősebb tagja, hanem Petr Nedved, aki az 1994-es olimpián Kanadával nyert ezüstérmet.

Ice Hockey - Day 10 - Russia v Czech Republic

A cseh válogatott olimpiára készülő kerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Jakub Kovár 1988 Avtomobiliszt (KHL)
Petr Mrázek 1992 Grand Rapids (AHL)
Michal Neuvirth 1988 Washington (NHL)
Ondrej Pavelec 1987 Winnipeg (NHL)
Alexander Salák 1987 SZKA (KHL)
Jakub Stepánek 1986 Szeversztal (KHL)
Tomás Vokoun 1976 Pittsburgh (NHL)
Védők:
Michal Barinka 1984 Vítkovice
Miroslav Blaták 1982 Avangard (KHL)
Petr Cáslava 1979 Szeversztal (KHL)
Radko Gudas 1990 Tampa Bay (NHL)
Jan Hejda 1978 Colorado (NHL)
Tomás Kaberle 1978 csapat nélküli
Jakub Kindl 1987 Detroit (NHL)
Lukás Krajícek 1983 Dinamo Minszk (KHL)
Filip Kuba 1976 csapat nélküli
Zdenek Kutlák 1980 Slovan (KHL)
Tomás Kundrátek 1989 Washington (NHL)
Radek Martínek 1976 csapat nélküli
Zbynek Michálek 1982 Phoenix (NHL)
Tomas Mojzis 1982 Slovan (KHL)
Jakub Nakladal 1987 Lev (KHL)
Ondrej Nemec 1984 Lev (KHL)
Filip Novák 1982 Dinamo Moszkva (KHL)
Roman Polák 1986 St. Louis (NHL)
Michal Rozsíval 1978 Chicago (NHL)
Ladislav Smíd 1986 Edmonton (NHL)
Petr Zámorsky 1992 Zlín
Marek Zidlicky 1977 New Jersey (NHL)
Támadók:
Roman Cervenka 1985 SZKA (KHL)
Radek Dvorák 1977 csapat nélküli
Patrik Elias 1976 New Jersey (NHL)
Martin Erat 1981 Washington (NHL)
Tomas Fleischmann 1984 Florida (NHL)
Michael Frolík 1988 Winnipeg (NHL)
Martin Hanzal 1987 Phoenix (NHL)
Martin Havlát 1981 San José (NHL)
Ales Hemsky 1983 Edmonton (NHL)
Tomás Hertl 1993 San José (NHL)
Roman Horák 1991 Calgary (NHL)
Petr Hubácek 1979 JYP (FIN)
Jiri Hudler 1984 Calgary (NHL)
Zbynek Irgl 1980 Dinamo Minszk (KHL)
Jaromír Jágr 1972 New Jersey (NHL)
Lukás Kaspar 1985 Donbassz (KHL)
Jakub Klepis 1984 Lev (KHL)
Petr Koukal 1982 Nyeftyehimik (KHL)
Jan Kovár 1990 Metallurg Magnyitogorszk (KHL)
David Krejci 1986 Boston (NHL)
Milan Michálek 1984 Ottawa (NHL)
Václav Nedorost 1982 Donbassz (KHL)
Petr Nedved 1971 Liberec
Jirí Novotny 1983 Lev (KHL)
Rostislav Olesz 1985 New Jersey (NHL)
Ondrej Palát 1991 Tampa Bay (NHL)
Jakub Petruzalek 1985 Amur (KHL)
Tomás Plekanec 1982 Montreal (NHL)
Václav Prospal 1975 csapat nélküli
Tomas Rolinek 1980 Sparta
Martin Ruzicka 1985 Trinec
Vladimír Sobotka 1987 St. Louis (NHL)
Jiri Tlusty 1988 Carolina (NHL)
Tomás Vincour 1990 Ak Barsz (KHL)
Michal Vondrka 1982 Slovan (KHL)
Jakub Vorácek 1989 Philadelphia (NHL)
Radim Vrbata 1981 Phoenix (NHL)
Petr Vrána 1985 Lev (KHL)

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
MOL 12:30 FTCBRA 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk