A csehek is bő olimpiai keretet hirdettek

   

Alois Hadamczik szövetségi kapitány megnevezte azt a 67 játékost, akinek esélye van Szocsiba utazni.

A hét kapust, huszonkét védőt és harmincnyolc támadót tartalmazó keretben 33 NHL-es, 23 KHL-es, 5 cseh extraligás, 5 csapat nélküli és 1 SM-liigás hokis található. Közülük még nem játszott a felnőtt válogatottban Neuvirth, Gudas, Kundrátek, Horák, Palát és Sobotka.

Jaromír Jágr az ötödik olimpiájára készülhet, ám nem ő a keret legidősebb tagja, hanem Petr Nedved, aki az 1994-es olimpián Kanadával nyert ezüstérmet.

Ice Hockey - Day 10 - Russia v Czech Republic

A cseh válogatott olimpiára készülő kerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Jakub Kovár 1988 Avtomobiliszt (KHL)
Petr Mrázek 1992 Grand Rapids (AHL)
Michal Neuvirth 1988 Washington (NHL)
Ondrej Pavelec 1987 Winnipeg (NHL)
Alexander Salák 1987 SZKA (KHL)
Jakub Stepánek 1986 Szeversztal (KHL)
Tomás Vokoun 1976 Pittsburgh (NHL)
Védők:
Michal Barinka 1984 Vítkovice
Miroslav Blaták 1982 Avangard (KHL)
Petr Cáslava 1979 Szeversztal (KHL)
Radko Gudas 1990 Tampa Bay (NHL)
Jan Hejda 1978 Colorado (NHL)
Tomás Kaberle 1978 csapat nélküli
Jakub Kindl 1987 Detroit (NHL)
Lukás Krajícek 1983 Dinamo Minszk (KHL)
Filip Kuba 1976 csapat nélküli
Zdenek Kutlák 1980 Slovan (KHL)
Tomás Kundrátek 1989 Washington (NHL)
Radek Martínek 1976 csapat nélküli
Zbynek Michálek 1982 Phoenix (NHL)
Tomas Mojzis 1982 Slovan (KHL)
Jakub Nakladal 1987 Lev (KHL)
Ondrej Nemec 1984 Lev (KHL)
Filip Novák 1982 Dinamo Moszkva (KHL)
Roman Polák 1986 St. Louis (NHL)
Michal Rozsíval 1978 Chicago (NHL)
Ladislav Smíd 1986 Edmonton (NHL)
Petr Zámorsky 1992 Zlín
Marek Zidlicky 1977 New Jersey (NHL)
Támadók:
Roman Cervenka 1985 SZKA (KHL)
Radek Dvorák 1977 csapat nélküli
Patrik Elias 1976 New Jersey (NHL)
Martin Erat 1981 Washington (NHL)
Tomas Fleischmann 1984 Florida (NHL)
Michael Frolík 1988 Winnipeg (NHL)
Martin Hanzal 1987 Phoenix (NHL)
Martin Havlát 1981 San José (NHL)
Ales Hemsky 1983 Edmonton (NHL)
Tomás Hertl 1993 San José (NHL)
Roman Horák 1991 Calgary (NHL)
Petr Hubácek 1979 JYP (FIN)
Jiri Hudler 1984 Calgary (NHL)
Zbynek Irgl 1980 Dinamo Minszk (KHL)
Jaromír Jágr 1972 New Jersey (NHL)
Lukás Kaspar 1985 Donbassz (KHL)
Jakub Klepis 1984 Lev (KHL)
Petr Koukal 1982 Nyeftyehimik (KHL)
Jan Kovár 1990 Metallurg Magnyitogorszk (KHL)
David Krejci 1986 Boston (NHL)
Milan Michálek 1984 Ottawa (NHL)
Václav Nedorost 1982 Donbassz (KHL)
Petr Nedved 1971 Liberec
Jirí Novotny 1983 Lev (KHL)
Rostislav Olesz 1985 New Jersey (NHL)
Ondrej Palát 1991 Tampa Bay (NHL)
Jakub Petruzalek 1985 Amur (KHL)
Tomás Plekanec 1982 Montreal (NHL)
Václav Prospal 1975 csapat nélküli
Tomas Rolinek 1980 Sparta
Martin Ruzicka 1985 Trinec
Vladimír Sobotka 1987 St. Louis (NHL)
Jiri Tlusty 1988 Carolina (NHL)
Tomás Vincour 1990 Ak Barsz (KHL)
Michal Vondrka 1982 Slovan (KHL)
Jakub Vorácek 1989 Philadelphia (NHL)
Radim Vrbata 1981 Phoenix (NHL)
Petr Vrána 1985 Lev (KHL)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk