A svájciak összegyűlnek egy csapatfotóra

   

A világbajnoki ezüstérmesnél nem olimpiai edzőtáborra hirdettek keretet, de nyilvánvaló, hogy megvan az a 48 játékos, akik közül kikerül majd a szocsi keret.

Sean Simpson szövetségi kapitány megnevezte azt a 48 játékost, akik július 31-én azzal a céllal gyűlnek össze, hogy elkészüljön a 2013/14-es szezon csapatképe. Svájc két tornán vesz részt szezon közben, novemberben a Deutschland Cupon lépnek jégre Münchenben, míg decemberben hazai jégen Fehéroroszországot, Szlovákiát és Norvégiát látják vendégül. Februárban olimpia, májusban pedig világbajnokság vár rájuk, természetesen.

Svájc 48 fős kerete:

Kapusok: Reto Berra (Calgary Flames, NHL), Benjamin Conz (Fribourg-Gottéron), Lukas Flüeler (ZSC Lions), Martin Gerber (Kloten Flyers), Jonas Hiller (Anaheim Ducks, NHL), Tobias Stephan (Genéve-Servette).

Védők: Goran Bezina (Genéve-Servette), Severin Blindenbacher (ZSC Lions), Eric Blum (Kloten Flyers), Alessandro Chiesa (EV Zug), Rafael Diaz (Montreal Canadiens, NHL), Félicien Du Bois (Kloten Flyers), Philippe Furrer (SC Bern), Robin Grossmann (HC Davos), Roman Josi (Nashville Predators, NHL), Romain Loeffel (Fribourg-Gottéron), Tim Ramholt (HC Davos), Luca Sbisa (Anaheim Ducks, NHL), Mathias Seger (ZSC Lions), Mark Streit (Philadelphia Flyers, NHL), Julien Vauclair (HC Lugano), Patrick Von Gunten (Kloten Flyers), Yannick Weber (Vancouver Canucks, NHL).

Támadók: Anders Ambühl (HC Davos), Sven Bartschi (Calgary Flames, NHL), Matthias Bieber (Kloten Flyers), Simon Bodenmann (Kloten Flyers), Damien Brunner (Detroit Red Wings, NHL), Dario Bürgler (HC Davos), Luca Cunti (ZSC Lions), Ryan Gardner (SC Bern), Denis Hollenstein (Genéve-Servette), Thibaut Monnet (Fribourg-Gottéron), Simon Moser (SC Bern), Nino Niederreiter (Minnesota Wild, NHL), Inti Pestoni (Ambrì-Piotta), Benjamin Plüss (Fribourg-Gottéron), Martin Plüss (SC Bern), Kevin Romy (Genève-Servette), Ivo Rüthemann (SC Bern), Gregory Sciaroni (HC Davos), Juraj Simek (Genéve-Servette), Julien Sprunger (Fribourg-Gottéron), Victor Stancescu (Kloten Flyers), Reto Suri (EV Zug), Morris Trachsler (ZSC Lions), Julien Walker (Genéve-Servette), Roman Wick (ZSC Lions).

Eishockey Laenderspiel - Schweiz - Frankreich

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk