Elkészült a szocsi olimpia menetrendje

 

A 2014-es téli olimpia jégkorongeseményei február 12. és 23. között zajlanak, cseh–svéd a nyitómeccs. Nyilvánosságra került a jövő évi téli olimpiai férfi tornájának menetrendje, a nyitómérkőzést az 1998-as olimpiai bajnok Csehország játssza a 2006-ban győztes Svédországgal. A házigazda oroszok a második napon debütálnak Szlovénia ellen.

Február 12., szerda:
Csehország–Svédország
Lettország–Svájc

Február 13., csütörtök: 
Finnország–Ausztria
Oroszország–Szlovénia
Szlovákia–USA
Kanada–Norvégia

Február 14., péntek:
Csehország–Lettország
Svédország–Svájc
Kanada–Ausztria
Norvégia–Finnország

Február 15., szombat:
Szlovákia–Szlovénia
USA–Oroszország
Svájc–Csehország
Svédország–Lettország

Február 16., vasárnap:
Ausztria–Norvégia
Oroszország–Szlovákia
Szlovénia–USA
Finnország–Kanada

Február 18., kedd:
Nyolcaddöntők

Február 19., szerda:
Negyeddöntők

Február 21., csütörtök:
Elődöntők

Február 22., péntek:
Bronzmérkőzés

Február 23., szombat:
16.00: Döntő

Szocsi 2014 hoki 2

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK ÉLŐ
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH INFO
KK 17:30 BRATXU INFO
U18 18:00 ETOKMH INFO
U18 18:30 MACMIS INFO
U18 19:00 UTEVAS INFO
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk