Chernomaz kihirdette 30 fős keretét

   

A magyar válogatott szövetségi kapitánya döntött, az előre tervezett 28 fős keret helyett kijelölte azt a 30 játékost, akinek esélye van részt venni az áprilisi divízió 1-es jégkorong-világbajnokságon. Négy kapus, tíz védő és 16 támadó folytatja a felkészülést keddtől.

Az edzőtábor végén április 7-én a lengyelekkel, míg április 9-én japánokkal méri össze erejét a magyar válogatott. Rich Chernomaz a japánok elleni meccset követően tervezi kijelölni a végleges, 22 fős játékoskeretet.

Magyarország bő játékoskerete a 2013-as divízió 1-es világbajnokságra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bálizs Bence 1990 Fehérvár
Hetényi Zoltán 1988 Magyarország
Rajna Miklós 1991 Fehérvár
Szuper Levente 1980 Vasas
Védők:
Gőz Balázs 1992  Miskolc
Horváth András 1976 Fehérvár
Kiss Dániel 1991 Dab.Docler
Nagy Richárd 1992 Dab.Docler
Pozsgai Tamás 1988 Fehérvár
Sille Tamás 1969  Fehérvár
Szélig Viktor 1975 Briancon (FRA)
Szirányi Bence 1988 Miskolc
Tokaji Viktor 1977 Fehérvár
Vas Márton 1980 Fehérvár
Támadók:
Bartalis István 1990 Troja/Ljungby (SWE)
Benk András 1987 Fehérvár
Galanisz Nikandrosz 1988 Dab.Docler
Hári János 1992 Modo (SWE)
Kovács Csaba 1984 Fehérvár
Ladányi Balázs 1976 Bolzano
Magosi Bálint 1989 Fehérvár
Mihály Árpád 1980 Fehérvár
Nagy Gergő 1989 Miskolc
Nagy Krisztián 1994 Miskolc
Sebők Balázs 1994 Karpat (FIN)
Sikorcin Ladislav 1985 Fehérvár
Sofron István 1988 Fehérvár
Somogyi Balázs 1991 Dab.Docler
Szappanos Dávid 1986 Dab.Docler
Vas János 1984 Dijon (FRA)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 0-0ÉLŐ
NU18 16:00 HUNSVK 
EL 18:00 FTCSCC INFO
EL 18:30 TITBRA INFO
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
NU18 16:00 HUNCZE 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
Partnerünk