Chernomaz kihirdette 30 fős keretét

   

A magyar válogatott szövetségi kapitánya döntött, az előre tervezett 28 fős keret helyett kijelölte azt a 30 játékost, akinek esélye van részt venni az áprilisi divízió 1-es jégkorong-világbajnokságon. Négy kapus, tíz védő és 16 támadó folytatja a felkészülést keddtől.

Az edzőtábor végén április 7-én a lengyelekkel, míg április 9-én japánokkal méri össze erejét a magyar válogatott. Rich Chernomaz a japánok elleni meccset követően tervezi kijelölni a végleges, 22 fős játékoskeretet.

Magyarország bő játékoskerete a 2013-as divízió 1-es világbajnokságra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bálizs Bence 1990 Fehérvár
Hetényi Zoltán 1988 Magyarország
Rajna Miklós 1991 Fehérvár
Szuper Levente 1980 Vasas
Védők:
Gőz Balázs 1992  Miskolc
Horváth András 1976 Fehérvár
Kiss Dániel 1991 Dab.Docler
Nagy Richárd 1992 Dab.Docler
Pozsgai Tamás 1988 Fehérvár
Sille Tamás 1969  Fehérvár
Szélig Viktor 1975 Briancon (FRA)
Szirányi Bence 1988 Miskolc
Tokaji Viktor 1977 Fehérvár
Vas Márton 1980 Fehérvár
Támadók:
Bartalis István 1990 Troja/Ljungby (SWE)
Benk András 1987 Fehérvár
Galanisz Nikandrosz 1988 Dab.Docler
Hári János 1992 Modo (SWE)
Kovács Csaba 1984 Fehérvár
Ladányi Balázs 1976 Bolzano
Magosi Bálint 1989 Fehérvár
Mihály Árpád 1980 Fehérvár
Nagy Gergő 1989 Miskolc
Nagy Krisztián 1994 Miskolc
Sebők Balázs 1994 Karpat (FIN)
Sikorcin Ladislav 1985 Fehérvár
Sofron István 1988 Fehérvár
Somogyi Balázs 1991 Dab.Docler
Szappanos Dávid 1986 Dab.Docler
Vas János 1984 Dijon (FRA)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC INFO
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U20 15:40 KMHZNO 
U18 16:00 PEFAVS INFO
U20 17:40 AVSETO INFO
U20 17:40 VASDHK INFO
U18 17:45 SZDKMH INFO
U18 18:00 ZEGMIS INFO
U20 18:30 UTEMAC INFO
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
   H I R D E T É S
Partnerünk