Magyarország?Lengyelország 4-1

Megtépázott felállásban küzdő női válogatottunk a harmadik mérkőzést is magabiztosan, mindhárom harmadot nyerve hozta.

A mérkőzés elején Pál Vanda is kiesett, így 4 hátvéddel és 9 csatárral hokiztuk le a meccset. “Nagyon dicséretes teljesítményt nyújtott csapatom vasárnap is ? értékelte a látottakat Gömöri Csaba szövetségi kapitány. ? Mindenki kiválóan helyt állt, és várakozásaimmal ellentétben nem is volt rossz meccs ez sem.

Az 1. találkozó látványos volt, a 2. látványos és a végén nehézkes, a mai pedig küzdelmes. Büszke voltam a mai teljesítményre is. Poltzer Renáta jól védett. Domináltunk ezúttal is. 3 nyert meccsen vagyunk túl, 17 gólt lőttünk, ez mindig jót tesz egy csapatnak.

Mostanra kiderült, a Vasas U16-os fiú csapatába elengedett Kiss-Simon Franciskának elrepedt az állkapcsa, nem tudni, mikorra jön rendbe. Fejben megvan a világbajnokságra utazó csapat, de jelenleg úgy látom, az orvos állítja majd össze a keretet.

Március 28-án folytatjuk a felkészülést, aki 29-re nem lesz teljesen egészséges, az valószínűleg nem tud elutazni a vb-re. Keretet akartam hirdetni mostanában, de emiatt még várni kell.”

A vasárnapi válogatott meccsen 2-1, 1-0, 1-0 volt a harmadok eredménye, a magyar válogatott góljait Jókai-Szilágyi Kinga (2), Németh Bernadett és Ungár Rebeka lőtte.