9 éve 419 perc büntetést hozott egy NHL-meccs

 

Március 5. Anno.

1967 – A Vezina-győztes és HHOF-kapus Rogie Vachon karrierjének első hibátlan mérkőzése. Rangers–Canadiens 0-2

1984 – A Pittsburgh elcseréli a korábbi Norris-győztes Randy Carlylet egy 1984-es első körös draftjogért és Moe Manthaért.

1988 – Sean Burke, a kanadai válogatott kapusa a Calgaryban rendezett téli olimpia után bemutatkozik az NHL-ben is, és 10-1-es mutatóval playoffba vezeti a New Jerseyt, történelme során először. Bruins–Devils 6-7

1990 – A Chicago megszerzi Michel Goulet-t és Greg Millent a Quebectől, Everett Sanipassért, Daniel Vinceletteért és Mario Doyonért.

1991 – A St. Louis Vancouverbe küldi Geoff CourtnalltRobert DirketSergio Momessót,  Cliff Ronningot és egy draftjogot Dan
Quinnért és Garth Butcherért cserébe.

1996 – Zsinórban nyolc vereség után a Toronto meneszti edzőjét, Pat Burnst, akit megbízott szakvezetőként Nick Beverly vált. Avalanche–Maple Leafs 4-0

2001 – Az Anaheim Teemu Selannét San Joséba küldi Jeff Frisenért, Steve Shieldsért és egy 2003-as második körös draftjogért.

2003 – A Toronto megszerzi Owen Nolant a San Joséból Alyn McCauleyért, Brad Boyesért és egy 2003-as első körös
draftjogért.

2004 – A Philadelphia–Ottawa mérkőzésen a bírók rekordnak számító 419 perc büntetést osztanak ki, Jason Spezza kapja a legtöbbet, összesen 35 percet. Flyers–Senators 5-3

Születésnaposok – Milt Schmidt, Bryan Berard, Shjon Podein, Paul Martin, Anatolij Szemjonov, Barret Jackman, Michel Ouellet

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 8., péntek
ROM 12:00 STEGAL 2-9VÉGE
DEBL 15:15 KMHGRZ 7-0VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 1-5VÉGE
EL 18:00 SCCMIS 1-3VÉGE
EL 18:30 TITFTC 3-2VÉGE
DEBL 19:15 GEPLNZ 10-0VÉGE
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 
U18 17:20 ETOUTE 
ROM 17:30 STESCC 
EL 18:30 MISMAC 
U18 18:40 VASMIS 
EBEL 19:15 MZAAVS 
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk