Ilyen volt a női válogatott 7-1-es főpróbája

   

A hollandok elleni csütörtöki siker góljai, valamint értékelése videón.

A női válogatott mérkőzései a klagenfurti divízió 1/A-s világbajnokságon:

Április 21., vasárnap, 15:00: Magyarország–Dél-Korea (AMC Mikro)
Április 22., hétfő, 12:30: Magyarország–Hollandia (Sport 1)
Április 24., szerda, 12:30 Magyarország–Norvégia (Sport 2)
Április 26., péntek, 20:25: Magyarország–Ausztria (AMC Mikro)
Április 27., szombat, 16:00: Magyarország–Franciaország (AMC Mikro)

A női válogatott világbajnoki kerete:

Kapusok: Németh Anikó (Björklöven, SWE), Révész Zsuzsa (MAC Budapest)

Hátvédek: Taylor Baker (New York, USA), Gengeliczky Dorottya (Trine University, USA), Kiss-Simon Franciska (HKB), Márton Adél (OHA, CAN), Mayer Fruzsina (HKB), Németh Bernadett (MAC Budapest), Odnoga Lotti (SDE, SWE)

Csatárok: Báhiczki-Tóth Boglárka (HKB), Dabasi Réka (HKB), Fehér Nikolett (HKB), Gondos Tamara (MAC Budapest), Horváth Imola (MAC Budapest), Huszák Alexandra (MAC Budapest), Jókai-Szilágyi Kinga (Skelleftea, SWE), Kreisz Emma (University of Minnesota, USA), Metzler Regina (OHA, CAN), Mozolai Berta (Stanstead College, CAN), Pázmándi Zsófia (Plattsburgh, USA), Seregély Míra (University of Maine, USA), Hayley Williams (HKB)

A női válogatott szakmai stábja:

Pat Cortina szövetségi kapitány, Delaney Collins másodedző, Kis András másodedző, Fodor Zoltán másodedző, Budai Krisztián kapusedző, Gallyas Gabriella erőnléti edző, Dénes Veronika rehabilitációs edző, Falvi Zsófia masszőr, Jasó Judit csapatvezető, Tornyi Gábor felszerelés-menedzser, Speier Kálmán felszerelés-menedzser, dr. Kolbenheyer Zsuzsanna szakági vezető, dr. Módy Tóbiás csapatorvos, Kaposi Dávid médiamunkatárs

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 15., szerda
VB 16:20 CZEDEN 7-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 GERLAT 8-1VÉGE
VB 20:20 SUIGBR 3-0VÉGE
VB 20:20 SVKPOL 4-0VÉGE
május 16., csütörtök
VB 16:20 FINAUT 2-3VÉGE
VB 16:20 KAZSWE 1-3VÉGE
VB 20:20 CANNOR 4-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 USAFRA 5-0VÉGE
május 17., péntek
VB 16:20 GBRDEN 3-4VÉGE
VB 16:20 GERKAZ 8-2VÉGE
VB 20:20 CZEAUT 4-0VÉGE
VB 20:20 POLUSA 1-4VÉGE
    • SPORT 2
május 18., szombat
VB 12:20 DENSUI 0-8VÉGE
VB 12:20 LATSWE 2-7VÉGE
VB 16:20 CANFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 16:20 GERPOL 4-2VÉGE
VB 20:20 CZEGBR 4-1VÉGE
VB 20:20 FRASVK 2-4VÉGE
május 19., vasárnap
VB 16:20 NORAUT 
VB 16:20 USAKAZ 
VB 20:20 SUICAN 
VB 20:20 SVKLAT 
május 20., hétfő
VB 16:20 GBRNOR 
VB 16:20 SWEFRA 
VB 20:20 FINDEN 
    • SPORT 1
VB 20:20 KAZPOL 
május 21., kedd
VB 12:20 AUTGBR 
    • SPORT 1
VB 12:20 FRAGER 
VB 16:20 CANCZE 
    • SPORT 1
VB 16:20 LATUSA 
VB 20:20 FINSUI 
VB 20:20 SWESVK 
    • SPORT 1
Partnerünk
Archívum