Megnyerték az olaszországi tornát az ifjúságiak

 

Az áprilisi divízió 1/A-s világbajnokságra készülő U18-as válogatott a házigazdát és a szlovéneket verve az esemény első helyén végzett.

Magyarország ifjúsági válogatottja csütörtöktől szombatig egy olaszországi négycsapatos tornán vett részt. Svasznek Bence csapata a nyitónapon 3-1-re kikapott Franciaországtól, másnap 4-2-re verte Olaszországot, míg szombaton 3-2-re legyűrte Szlovéniát, így a többi eredmény alakulásának köszönhetően hat pontot szerezve megnyerte az eseményt.

A magyar U18-as válogatott fondói programja:

2024. február 8., csütörtök, 14:30: Franciaország–Magyarország 3-1
2024. február 9., péntek, 19:15: Magyarország–Olaszország 4-2
2024. február 10., péntek, 10:00: Magyarország–Szlovénia 3-2

A magyar U18-as válogatott februári kerete:

Kapusok: Gergely Hunor (ÚJA), Pásztor Viktor (TuTo, FIN)

Hátvédek: Balogh Ádám (FEHA19), Franyó Krisztián (ÚJA), Horváth Alex (Trinec, CZE), Lencsés Dávid (Kiekko-Vantaa, FIN), Mártonffy Máté (Vasas SC), Mura Milán (DVTK JJSA), Osztoics Márk (ÚJA), Palla Félix (FEHA19), Prém Zsombor (ÚJA)

Csatárok: Almás Zétény (ÚJA), Antonijevic Aleksander (FEHA19), Bogáti Balázs (Vasas SC), Erdősi Csanád (Boden, SWE), Fehér Kolos (TPS, FIN), Kuminka Zsombor (DAB), Laskawy Ferenc (ÚJA), Lobenwein Bálint (BJA), Lőczi Barnabás (ÚJA), Mester Máté (ÚJA), Nagy András (ÚJA), Palla Xavér (FEHA19), Schmidt Ágoston (TPS, FIN)

A magyar U18-as válogatott stábja:

Svasznek Bence szövetségi edző, Tokaji Viktor és Strenk Hunor edzők, Kecskeméti Áron kapusedző, Szirányi Dániel fizioterapeuta, Magyar Péter felszerelésmenedzser, Imre Lajos csapatvezető

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 29., csütörtök
EL 18:00 UTEBJA 2-7VÉGE
március 1., péntek
EL 17:30 BRAMIS 3-0VÉGE
EL 17:30 SCCFTC 0-3VÉGE
EL 18:30 DEBDAB 6-1VÉGE
EL 18:30 FHABJA 0-1VÉGE
március 2., szombat
EL 15:30 DABDEB 1-8VÉGE
EL 17:30 BRAUTE 1-8VÉGE
EL 17:30 GYEFTC 4-1VÉGE
AL 18:00 LHLASP 13-0VÉGE
AL 19:00 SZGÓHA 7-6VÉGE
AL 20:00 FTCETO 4-7VÉGE
AL 20:30 DBFWRM 2-4VÉGE
AL 20:30 VASSPC 11-1VÉGE
március 3., vasárnap
ICEHL 17:30 AVSPUS 3-2 HVÉGE
EL 17:40 BJAFHA 4-2VÉGE
március 4., hétfő
ICEHL 19:15 AVSPUS 
március 5., kedd
EL 18:30 DABFTC 
EL 18:30 MISFHA 
EL 18:40 BJAUTE 
március 7., csütörtök
ICEHL 19:45 PUSAVS 
március 8., péntek
ICEHL 19:45 PUSAVS 
Partnerünk
Archívum