Poprádra utazik az U18-as válogatott

   

Svasznek Bence együttese erős ellenfelekkel gyakorol.

A magyar ifjúsági válogatott Poprádon szerepel a decemberi nemzetközi szünet alatt. Szvasznek Bence és a szakmai stábja két kapussal, nyolc hátvéddel és tizenkét csatárral számol a szlovákiai eseményen. Az U18-as együttesünk csütörtökön Szlovákiával, pénteken Norvégiával, szombaton Dániával méri össze erejét.

Az U18-as válogatott poprádi mérkőzései:

2023. december 14., csütörtök, 17:00: Szlovákia–Magyarország
2023. december 15., péntek, 18:00: Norvégia–Magyarország
2023. december 16., szombat, 12:00: Magyarország–Dánia

Az U18-as válogatott decemberi kerete:

Kapusok: Gergely Hunor (UTE JA), Pásztor Viktor (Tuto, FIN)

Hátvédek: Balogh Ádám (FEHA19), Gál Botond (BJA), Mártonffy Máté (Vasas SC), Mátyás Máté (UTE JA), Nagy Dominik (Boden HC, SWE), Palla Félix (FEHA19), Prém Zsombor (UTE JA), Szongoth Döme (ERC Ingolstadt, GER)

Csatárok: Almás Zétény (UTE JA), Antonijevic Aleksander (FEHA19), Bogáti Balázs (Vasas SC), Dobos Boldizsár (BJA), Lőczi Barnabás (UTE JA), Mayer Marcell (UTE JA), Mester Máté (UTE JA), Molnár Botond (HC Lidingö, SWE), Nagy András (UTE JA), Palla Xavér (FEHA19), Schwartz Gergő (Tuto, FIN), Zimányi Dániel (Tuto, FIN)

Az U18-as válogatott stábja:

Svasznek Bence szövetségi edző
Tokaji Viktor másodedző
Strenk Hunor másodedző
Kecskeméti Áron kapusedző
Szirányi Dániel fizioterapeuta
Magyar Peter felszerelés-menedzser
Imre Lajos csapatvezető

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 27., kedd
EL 17:30 SCCGYE 3-4 HVÉGE
AL 20:30 DBFASP 4-1VÉGE
február 28., szerda
EL 18:30 FHAUTE 8-6VÉGE
EL 18:30 FTCDEB 4-3VÉGE
február 29., csütörtök
EL 18:00 UTEBJA 2-7VÉGE
március 1., péntek
EL 17:30 BRAMIS 3-0VÉGE
EL 17:30 SCCFTC 0-3VÉGE
EL 18:30 DEBDAB 6-1VÉGE
EL 18:30 FHABJA 0-1VÉGE
március 2., szombat
EL 15:30 DABDEB 1-8VÉGE
EL 17:30 BRAUTE 1-8VÉGE
EL 17:30 GYEFTC 4-1VÉGE
AL 18:00 LHLASP 13-0VÉGE
AL 19:00 SZGÓHA 7-6VÉGE
AL 20:00 FTCETO 4-7VÉGE
AL 20:30 DBFWRM 2-4VÉGE
AL 20:30 VASSPC 11-1VÉGE
március 3., vasárnap
ICEHL 17:30 AVSPUS 3-2 HVÉGE
EL 17:40 BJAFHA 4-2VÉGE
március 4., hétfő
ICEHL 19:15 AVSPUS 
március 5., kedd
EL 18:30 DABFTC 
EL 18:30 MISFHA 
EL 18:40 BJAUTE 
Partnerünk
Archívum