Mihály Ákos győztes gólja és a többi magyar találat videón

 

A Sárközy Tamás Emléktorna hazai érintettségű mérkőzéseinek videó-összefoglalói egy csokorban.

A Sárközy Tamás Emléktorna programja:

November 9., csütörtök, 15:00: Szlovénia–Olaszország 0-1
November 9., csütörtök, 18:30: Magyarország–Ukrajna 4-5

November 10., péntek, 15:00: Szlovénia–Ukrajna 5-4
November 10., péntek, 18:30: Magyarország–Olaszország 1-2 b.

November 11., szombat, 13:30: Olaszország–Ukrajna 1-0 h.
November 11., szombat, 17:00: Magyarország–Szlovénia 4-3

A magyar válogatott novemberi kerete:

Név Szül. év Klub
Kapusok  
Bálizs Bence 1990 Sparta Sarpsborg (NOR-1.)
Horváth Dominik 2001 Hydro Fehérvár AV19
Vay Ádám 1994 HK Poprad (SVK-1.)
Hátvédek
Falus Ádám 2001 FEHA19
Fejes Nándor 1999 Gyergyói HK
Hadobás Zétény 2003 Västeras (SWE-2.)
Horváth Milán 2001 Briancon (FRA-1.)
Kiss Roland 1999 Hydro Fehérvár AV19
Pozsgai Tamás 1988 BJAHC
Stipsicz Bence 1997 Hydro Fehérvár AV19
Szabó Bence 1999 BJAHC
Szabó Dániel 1995 UTE
Vokla Roland 1996 Hydro Fehérvár AV19
Csatárok
Erdély Csanád 1996 Esbjerg Energy (DEN-1.)
Galló Vilmos 1996 Linköping (SWE-1.)
Horváth Bálint 1999 Briancon (FRA-1.)
Kovács Alex 2000 UTE
Lövei Dávid 2001 DVTK Jegesmedvék
Mihály Ákos 1999 Hydro Fehérvár AV19
Nagy Gergő 1989 FTC-Telekom
Nagy Krisztián 1994 BJAHC
Nemes Márton 2005 Mora IK (SWE)
Németh Kristóf 2002 Hydro Fehérvár AV19
Páterka Bence 2000 DVTK Jegesmedvék
Schlekmann Márk 2002 BJAHC
Terbócs István 1996 Hydro Fehérvár AV19
Varga Balázs 2003 JYP (FIN)
Vértes Nátán 2000 Hydro Fehérvár AV19

A magyar válogatott stábja:

Szövetségi kapitány: Don MacAdam
Edzők: Bartalis Balázs, Szilassy Zoltán
Kapusedző: Daniel Goller
Csapatorvos: Dr. Rybaltovszki Henrik
Fizioterapeuták: Antal Dénes, Banga Viktor
Erőnléti edző: Puskás Sándor
Felszerelésmenedzser: Nagy József
Csapatvezető: Szilágyi Levente
Technikai koordinátor: Závodszky Szabolcs
Férfi szakágvezető: Végh Benedek

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 27., kedd
EL 17:30 SCCGYE 3-4 HVÉGE
AL 20:30 DBFASP 4-1VÉGE
február 28., szerda
EL 18:30 FHAUTE 8-6VÉGE
EL 18:30 FTCDEB 4-3VÉGE
február 29., csütörtök
EL 18:00 UTEBJA 2-7VÉGE
március 1., péntek
EL 17:30 BRAMIS 3-0VÉGE
EL 17:30 SCCFTC 0-3VÉGE
EL 18:30 DEBDAB 6-1VÉGE
EL 18:30 FHABJA 0-1VÉGE
március 2., szombat
EL 15:30 DABDEB 1-8VÉGE
EL 17:30 BRAUTE 1-8VÉGE
EL 17:30 GYEFTC 4-1VÉGE
AL 18:00 LHLASP 13-0VÉGE
AL 19:00 SZGÓHA 7-6VÉGE
AL 20:00 FTCETO 4-7VÉGE
AL 20:30 DBFWRM 2-4VÉGE
AL 20:30 VASSPC 11-1VÉGE
március 3., vasárnap
ICEHL 17:30 AVSPUS 3-2 HVÉGE
EL 17:40 BJAFHA 4-2VÉGE
március 4., hétfő
ICEHL 19:15 AVSPUS 
március 5., kedd
EL 18:30 DABFTC 
EL 18:30 MISFHA 
EL 18:40 BJAUTE 
Partnerünk
Archívum