A Columbus kiütötte a St. Louist

A Jackets hetet lőtt a Bluesnak, miközben gólt sem kapott. A Montreal és a Tampa továbbra is nyeretlen.

Az Ottawa semleges pályán, a Newfoundlandben található Ganderben verte 4-3-ra a Montrealt, amely továbbra is nyeretlen az előszezonban. A különbséget a meccsen Tim Stützle jelentette, aki két gólpasszal és egy értékesített büntetővel vette ki a részét a fővárosi sikerből. A Montreal mellett keleten továbbra is nyeretlen a Tampa Bay, amely ezúttal a Floridától kapott ki 3-2-re. Az állami rangadó 2-2 után, 75 másodperccel a befejezés előtt dőlt el Brandon Montour emberelőnyös találatával.

A New York Islanders a New Jerseyt verte háromgólos különbséggel. Az Isles 2-2 után lépett rá a gázra, zsinórban három gólt szerzett és 5-2-vel húzta be a meccset. A napokban hosszabbító Mathew Barzal egy góllal jelentkezett. A Columbus egy hetessel szórta meg a St. Louist, miközben Danyil Taraszov 24 védéssel szerzett shutoutot. A Jacketsből Andrew Peeke emelkedett ki a négy előkészítésével és a +6-os mutatójával.

A Minnesota az első harmad közepén 13 másodperc alatt ütött kettőt a Chicagónak, ezzel alapozta meg sima 4-1-es sikerét. Mats Zuccarello egy gólt előkészített, egyet pedig maga szerzett. A Vegas hat perc játék után már kétgólos hátrányban volt Los Angelesben, de meg tudott újulni, és végül 6-4-es sikerrel távozott a Crypto.com Arenából. A meccs fordulópontja 0-2 után jött el, amikor a Knights zsinórban négy gólt lőtt a három pontot szerző Rielly Smith vezérletével.