A dánok mindig is harapósabbak voltak

 

A pénteki mérkőzést Seregély Míra, a szombatit Odnoga Lotti értékelte a szövetség videócsatornáján.

A női válogatott kerete a júliusi összetartásra:

Név Klub
Kapusok
Németh Anikó MAC Budapest
Révész Zsuzsa Debreceni HK
Szabó Fruzsina MAC Budapest
Hátvédek
Taylor Baker MAC Budapest
Faggyas Lilla Budapest JA
Grkovic Jelena MAC Budapest
Kiss-Simon Franciska KMH Budapest
Sarah Knee KMH Budapest
Márton Adél Budapest JA
Mayer Fruzsina HTI (CAN)
Németh Bernadett MAC Budapest
Odnoga Lotti Dartmouth College (USA)
Csatárok
Dabasi Réka KMH Budapest
Garát-Gasparics Fanni MAC Budapest
Gondos Tamara MAC Budapest
Horváth Imola MAC Budapest
Huszák Alexandra KMH Budapest
Jókai-Szilágyi Kinga MAC Budapest
Kreisz Emma Stanstead College (CAN)
Metzler Regina KMH Budapest
Pázmándi Zsófia MAC Budapest
Rónai Alexandra MAC Budapest
Seregély Mira University Of Maine (USA)
Strobl Lara Budapest JA
Szamosfalvi Petra KMH Budapest
Hayley Williams KMH Budapest

A női válogatott szakmai stábja:

Szövetségi kapitány: Pat Cortina
Edzők: Mika Väärälä, Kis András
Kapusedző: Budai Krisztián
Erőnléti edző: Gallyas Gabriella
Rehabilitációs edző: Dénes Veronika
Felszerelés-menedzserek: Tornyi Gábor, Nagy József
Csapatvezető: Jasó Judit
Sportmasszőr: Berkes Brigitta
Csapatorvos: Dr. Széplaki Attila / Dr. Módy Tóbiás
Női szakági vezető: Dr. Kolbenheyer Zsuzsanna

Cimkék: , , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 24., szombat
EL 17:00 MISGYE 1-6VÉGE
    • M4 SPORT+
szeptember 25., vasárnap
EL 15:00 FTCBRA 1-3VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 17:00 DABGYE 2-4VÉGE
EL 18:00 UTESCC 4-3VÉGE
szeptember 26., hétfő
ICEHL 19:15 AVSPIV 5-2VÉGE
szeptember 27., kedd
EL 18:30 DEBSCC 3-2VÉGE
EL 18:30 FHAGYE 1-10VÉGE
EL 18:40 BJABRA 6-4VÉGE
SHL 19:00 SKEFBK 6-0VÉGE
    • SPORT 2
szeptember 29., csütörtök
EL 19:00 UTEDEB 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 30., péntek
EL 18:30 MISFTC 0-1VÉGE
EL 18:40 BJAFHA 6-0VÉGE
ICEHL 19:15 AVSASI 5-2VÉGE
október 1., szombat
SHL 15:15 HVJOSK 
    • SPORT 2
október 2., vasárnap
EL 16:30 BRASCC 
EL 17:00 DABFTC 
EL 17:30 FHAUTE 
ICEHL 17:30 OLLAVS 
EL 17:40 BJADEB 
Partnerünk
Archívum