Ingyenes meccsekkel indul az Erste Liga-szezon

 

Az első hétvége 4 érintett találkozójáról rövid és dinamikus promóvideó készült, amelyet meg is tudunk mutatni.

A szezonnyitó Erste Liga-sajtótájékoztatóról beszámolva már jeleztük: a koronavírus-járvány sújtotta előző szezon után a szurkolók szerény kárpótlása jegyében nem kell majd fizetni a csapatok első hazai mérkőzésein a belépőkért. A kezdeményezéshez a magyar bázisú bajnokság részvevőinek túlnyomó része csatlakozott, csupán a Csíkszeredai Sportklub és a Corona Brassó nem kívánt élni ezzel a lehetőséggel és gesztussal. A szeptember 17–19-ei nyitó hétvégén tehát 4 összecsapásra mehetnek be a drukkerek grátisz, a projekt promóvideóját megmutatjuk, alatta pedig a teljes meccslistát is áttekinthetik kedves olvasóink.

Az ingyenes mérkőzések listája:

Szeptember 17., péntek, 18:00: DVTK Jegesmedvék–UNI Győr ETO HC, Miskolci Jégcsarnok
Szeptember 17., péntek, 18:30: Gyergyói Hoki Klub–Dunaújvárosi Acélbikák, Gyergyószentmiklósi Műjégpálya (romániai idő szerint)
Szeptember 17., péntek, 19:00: MAC HKB Újbuda–DEAC, Budapest, Tüskecsarnok
Szeptember 19., vasárnap, 16:30: FTC-Telekom–UNI Győr ETO HC, Budapest, Tüskecsarnok
Szeptember 24., péntek, 18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–UNI Győr ETO HC, Dunaújvárosi Jégcsarnok
Szeptember 26., vasárnap, 18:30: DEAC–MAC HKB Újbuda, Debreceni Jégcsarnok
Szeptember 26., vasárnap, 17:30: UNI Győr ETO HC–Titánok, Győr, Nemak Jégcsarnok
Szeptember 28., kedd, 19:15: Titánok–DEAC, Székesfehérvár, Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok
Szeptember 30., csütörtök, 18:00: UTE–Gyergyói Hoki Klub, Budapest, Újpesti Jégcsarnok

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 10., vasárnap
EL 14:15 UTEDEB 4-0VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 16:30 BRAGYE 4-5VÉGE
EL 16:30 FTCMIS 2-1VÉGE
EL 17:00 DABTIT 1-0VÉGE
EL 17:30 ETOMAC 1-5VÉGE
ICEHL 17:30 AVSDEC 1-3VÉGE
    • DIGI SPORT 1
október 14., csütörtök
EL 17:30 BRAMIS 7-2VÉGE
EL 17:30 GYEDEB 3-2VÉGE
EL 17:30 SCCFTC 5-0VÉGE
EL 18:40 TITUTE 4-3 BVÉGE
október 15., péntek
EL 17:30 BRADEB 4-2VÉGE
EL 17:30 GYEFTC 4-1VÉGE
EL 17:30 SCCMIS 4-1VÉGE
ICEHL 19:15 HCIAVS 1-4VÉGE
október 16., szombat
MK 14:00 WORZEM 
EL 14:15 TITETO 
    • M4 SPORT
MK 17:15 DABÚJA 
ICEHL 19:45 HCBAVS 
október 17., vasárnap
EL 16:30 BRAFTC 
EL 17:30 GYEMIS 
EL 17:30 SCCDEB 
EL 18:30 UTEMAC 
Partnerünk
Archívum