Klagenfurt?Hydro Fehérvár AV19 2-1

Hosszabbításban szenvedett vereséget az alapszakasz-harmadik magyar ICEHL-csapat.

A Fehérvárba visszatért Szabó Dániel, aki egyelőre a negyedik sorban kezdett, a kapuban Janus távollétében továbbra is Kornakker állt, cseréjeként Gyenes öltözött. A magyar hálóőr védésével indult a meccs, a KAC jelentős fölényt harcolt ki. Ennek ellenére a Volán szerzett vezetést, Szabó D. elszaladt, a passzát Lahti lőtte be, 0-1 a 8. percben. A folytatásban is nyomtak a hazaiak, hiába. A második játékrészre Kornakker kisebb sérülése miatt Gyenes jött ki, alaposan megdolgoztatták, hamar fel is avatták, Fraser egyenlített közelről, 1-1. Hogy a következő periódusban nem született újabb karintiai találat, az elsősorban az összeszedett magyar védekezésnek volt köszönhető.  Az utolsó felvonásban is több lehetőségük volt Hauduméknak, ám Gyenes remekül védett, a végén ráadásul kimaradt egy óriási Erdély-helyzet. A ráadásban Bischofberger lódult meg, első kísérletét védte a fehérvári kapus, az ismétlést már nem, 2-1-re nyert a KAC. A középszakaszt éppen az alapszakasz-második Klagenfurt ellen kezdi az alapszakasz-harmadik Hydro Fehérvár AV19, mégpedig február 16-án hazai jégen.

A Hydro Fehérvár AV19 összetétele: Kornakker (Gyenes) ? Stipsicz, Campbell, Hargrove, Hári, Kuralt ? Caruso, Horváth, Erdély, Bartalis, Petan ? Geiger, Szabó B., Kähkönen, Sarauer, Sárpátki ? Szabó D., Mihály, Lahti.