Ezekkel a játékosokkal megy az U18 Olaszországba

   

Svasznek Bence vezetőedző és stábja végrehajtotta a keretszűkítést.

A divízió 1/B csoportos világbajnokságra készülő magyar ifjúsági válogatott Olaszországban vesz részt négycsapatos nemzetközi tornán csütörtöktől, amelyen a házigazdák mellett az osztrák és a szlovén csapat lesz még ellenfele. Az áprilisi vb-n mind a négy gárda azonos divízióban szerepel majd.

A U18-as válogatott 2019 novemberi névsora:

Név Szül. év Klub
Kapusok
Antek Tamás 2003 Debreceni HK
Ollári Zsombor 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Hátvédek
Csollák Márkó 2002 MAC
Dobmayer Dominik 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Fazakas Erik 2002 DVTK Jegesmedvék
Jakabfy Sámuel 2002  Halmstad HHC (SWE)
Kóger Balázs 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Molnár Gergő 2003 Ifj. Ocskay Gábor JA
Szabó Kornél 2003 Debreceni HK
Csatárok
Ambrus Csongor 2003 Ifj. Ocskay Gábor JA
Banga Nándor 2002 UTE
Bartók András 2003 Debreceni HK
Farkas István Tamás 2003 Ifj. Ocskay Gábor JA
Fekete Alex 2003 Ifj. Ocskay Gábor JA
Gál Zsombor 2002 Vasas SC
Galajda Zsombor 2002 DVTK Jegesmedvék
Mattyasovszky Gergely 2002 DVTK Jegesmedvék
Molnár Bálint 2002 MAC
Németh Kristóf 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Szalmás Bence 2002 MAC
Tamási László 2003 Viikingit Helsinki (FIN)
Tóth Tamás 2003 DVTK Jegesmedvék

Az U18-as válogatott stábja:

Vezetőedző: Svasznek Bence
Edző: Tokaji Viktor, Szaller Márk
Kapusedző: Kecskeméti Áron
Sportpszichológus: Soós Judit, Pankár Tibor
Fizioterapeuta: Szirányi Dániel
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter
Csapatvezető: Végh Boldizsár

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 11., hétfő
U21 19:10 UTEDAB 6-2VÉGE
november 12., kedd
BL 17:00 JMIRBM 
    • SPORT 2
EL 18:00 DABFTC 2-3HVÉGE
EL 18:00 HKBTIT 5-3VÉGE
EL 18:00 UTEDEB 3-2VÉGE
EBEL 19:15 AVSVSV 1-2 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 13., szerda
BL 18:00 MHKMNH 
    • SPORT 2
EL 18:40 VASDAB 1-7VÉGE
U18 18:40 AVSUTE 8-1VÉGE
november 14., csütörtök
U21 12:55 PHCUTE 1-5VÉGE
U21 14:50 DHKETO 6-2VÉGE
U18 18:00 SZGKMH 1-5VÉGE
U21 18:40 VASMIS 6-4VÉGE
U21 19:10 KMHFTC 8-0VÉGE
U21 19:50 MACAVS 1-8VÉGE
november 15., péntek
EL 17:30 GYEDEB 
EL 18:00 DABSCC 
EXL 18:00 MACSBA 
EXL 18:30 MISDTV 
EL 18:40 VASUTE 
KK 19:30 SÖNFTC 
U18 19:35 FTCDHK 
EBEL 19:45 HCBAVS 
november 16., szombat
EWSC   KMHSKP 
KK 16:00 NOTFTC 
EL 17:30 GYEBRA 
SVK3 17:30 PHCBRZ 
U18 18:00 ÓHADAB 
U18 19:10 MACMIS 
november 17., vasárnap
EWSC 11:15 AJAMAC 
U21 14:10 MACDHK 
KK 15:00 FTCAMI 
EL 16:00 BRADEB 
EXL 17:00 DTRMAC 
U21 17:00 ETOMIS 
EBEL 17:30 DECAVS 
EXL 17:30 MISKOS 
EL 18:00 HKBSCC 
EL 18:30 UTETIT 
U21 18:40 AVSVAS 
Partnerünk